Filtreler

İlçeler

Toplam bütçe

8 sonuç
Manisa
Organizasyon Firmaları
Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları
Manisa Melek Organizasyon

Manisa Melek Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Reklam Organizasyon

Reklam Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Elit Organizasyon

Elit Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Erinözz Reklam ve Organizasyon

Erinözz Reklam ve Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Derin Dizayn Organizasyon

Derin Dizayn Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Erbil Organizasyon

Erbil Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Rüya Süs Evi ve Organizasyon

Rüya Süs Evi ve Organizasyon

Manisa, Şehzadeler
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Manisa mezuniyet organizasyonu firmaları, eğitim öğretim hayatınızın sona erdiği bu önemli günü eksiksiz bir biçimde kutlamanızı sağlıyor. Uzun yıllardır süren eğitim hayatınızın bitişinin ardından, firmalar müzik ve yemekli organizasyonlarla stresinizi atmanıza yardımcı oluyor. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite mezuniyetleri için firmalar geniş katılımlı organizasyonlar düzenliyor. Firmaların fiyatları ise 300 TL’den başlıyor.

En İyi Manisa Mezuniyet Organizasyonu Firmaları

Hayatınızda yeni bir dönemin başladığını bilen Manisa mezuniyet organizasyonu firmaları, salonda, okulda, teknede mezuniyet partisi gibi farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor. üniversite mezuniyet partileri için alkollü alkolsüz kokteyl seçenekleri, diğer mezuniyetler için ise catering hizmeti sağlanabiliyor.

Manisa mezuniyet organizasyonu fiyatları aşağıdaki tabloda sizleri bekliyor.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Kalbim Organizasyon

500 TL

1.000 TL

Erbil Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Manisa Organizasyon

500 TL

1.000 TL

Dünya Group Organizasyon

500 TL

1.000 TL

Opio Organizasyon

300 TL

500 TL

Reklam Organizasyon

500 TL

1.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Kalbim Organizasyon

Kalbim Organizasyon, her sınıftan mezuniyetler için farklı fikir ve konsept seçenekleri sunuyor. Firma, mekanı organizasyon sahiplerinin isteklerine uygun giydiriyor. Oturma düzeni de buna uygun oluşturuluyor. Sonrasında ise devreye gelişmiş ses ve ışık sistemleri giriyor. Eğlence sürerken sahne, renkli led ışıklarla aydınlatılıyor.

Manisa mezuniyet partisi firması, kutlama pastası ile öğrencilerin damak zevklerine de epey önem veriyor. Catering hizmeti sayesinde mezunlar yemekli ve kokteyl partiler düzenleyebiliyor. Video ve fotoğraf çekimi de yapan firma, gecenin en güzel anlarını da kayıt altına alıyor. Hizmet kalitesiyle öne çıkan firmanın başlangıç fiyatları 500 TL’den, her şey dahil fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Erbil Organizasyon

Erbil Organizasyon, Manisa mezuniyet organizasyonu firmaları arasından yılların verdiği deneyimi ile sıyrılıyor. Firma, sahne sistemine önem veriyor, bu sayede konuşmacıların ses oldukça rahat duyuluyor. Konuşma yapılacak sahne ve mekanın geri kalanı da yine firma tarafından süsleniyor. Eksik kaldığınız noktada masa ve sandalye temini de yapılabiliyor.

Eğlenceli bir mezuniyet partisi için sanatçı temini de yapılıyor. Kep atım anında çalan en güzel şarkılar, hava-i fişek gösterileriyle daha da güzel bir hale geliyor. Erbil Organizasyon, fotoğrafçı da temin ediyor. Bu sayede arkadaşlarınızdan ayrılırken güzel anılar biriktirmiş oluyorsunuz. Firmanın tüm bu hizmetler için fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerde bu fiyat 1.500 TL’ye çıkabiliyor.

Manisa Organizasyon

Manisa Organizasyon, mezuniyet partisi mekanına balondan kapı süslemeleri ve köprüler kuruyor. Küçük yaş gruplarının mezuniyetleri için firmada çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinin maskotları bulunuyor. Bu maskotlar diploma dağıtırken ortaya keyifli anlar çıkıyor. Manisa mezuniyet organizasyonu firması, şerbetçi ve Osmanlı macunu ile mezuniyete farklı bir boyut katıyor.

Mezuniyet partiniz için firma masa, sandalye ve çadır kiralama olanağı da sunuyor. Böylece, davetlileriniz olumsuz hava koşullarından da etkilenmiyor. Yine protokol için deri koltukları da firmayla anlaşarak temin edebiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden ise 500 TL’den başlayan oldukça uygun fiyatlar ile faydalanabiliyorsunuz.

Dünya Grup Organizasyon

Dünya Grup Organizasyon, ses, ışık ve sahne hizmetleri ile öne çıkıyor. Firma, sağladığı sunucu hizmetleriyle etkinliğin sunumunu ve işleyişini de tamamıyla kontrol altına alıyor. Yine etkinlik alanında bulunan bistrolar, masa sandalyeler ve bunların süslemeleri de organizasyon firması tarafından gerçekleştiriliyor. Sizlere hayallerinizdeki mezuniyet partisini anlatmak kalıyor.

Kep attığınız o önemli anda konfeti ve kar yağdırılabiliyor. Bu esnada, size hatıralarınızı anımsatan müzikler arka planda çalıyor. Anlaşmalı fotoğrafçı ise yıllar sonra bile hatırlayacağınız bu anıları kayıt altına alıyor. Yemeğinden müziğine her detayın organizasyon sorumluları ile kontrol altına alındığı firma, Manisa mezuniyet organizasyonu için fiyatlarını 500 TL’den başlatıyor.

Opio Organizasyon

Opio Organizasyon, Manisa ilinin her bölgesinde mezuniyet organizasyonu hizmeti veriyor. Parti alanını dekore etmekle işe başlayan firma, tüller, mezuniyet yılını belirten yazılar, uçan balonlar, balon köprüler gibi dekoratif objelerle işe başlıyor. öğrencilerin yürüyeceği yol da kırmızı halı gibi detaylarla bezeniyor.

Küçük yaş grupları için firma kostümlü animatörler de sağlıyor. özellikle anaokulu ve ilkokul partilerine palyaçolar ve sihirbazlar da eşlik edebiliyor. Yemekli bir organizasyon tercih ettiyseniz servis elemanları organizasyon boyunca yemek servisi de yapabiliyor. Tüm bu hizmetlerle beğeni toplayan mekanın fiyatları 300 TL ile 500 TL arasında farklılık gösteriyor.

Reklam Organizasyon

Reklam Organizasyon, Manisa mezuniyet organizasyonu konusunda adından söz ettirmeyi başarıyor. Mezuniyetin katılımcı sayısından oturma düzenine kadar her şey ile firma özel olarak ilgileniyor. Firma, masa, sandalye, bistro, masa aksesuarları gibi gereçlerin kiralamasını yapıyor. Mekan süslemeyi ise kişiye özel gerçekleştiriyor.

Sağlıklı ve lezzetli menüler ile catering hizmeti de veren firma, garson ve servis elemanları da kiralıyor. Mezuniyet partisi alanı, balonlar, tüller, çiçekler, renkli tabelalar ile donatılıyor. Firmada ses ve müzik sistemleri temini de yapılıyor. Reklam Organizasyon’un başlangıç fiyatları 500 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor.

Manisa Mezuniyet Partisi Mekanları ve Fiyatları

Manisa mezuniyet partisi mekanları, yüksek tavanlı ve kolonsuz kapalı alanlarıyla genç misafirlerini bekliyor. Dileyenler, açık alanda kır partileri eşliğinde mezuniyetlerini kutlayabiliyor. Mekanlarda, kurtlarınızı dökebileceğiniz geniş dans pistleri bulunuyor. Müzik ve fotoğraf hizmetleri sayesinde ise geceden hatıra kalacak renkli karelerle ayrılabiliyorsunuz. Manisa mezuniyet partisi mekanları fiyatları, kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Yunusemre konumundaki Manisa Naturapark, kırda mezuniyet partileri için ideal oluyor. Beyaz sandalyeler, arka arkaya dizilerek yaklaşık 1000 kişi en iyi şekilde ağırlanabiliyor.

Bir diğer kır alanı da Şehzadeler bölgesindeki Canuyar Sera Park oluyor. Burada da 750 kişilik alan dilek fenerleri ve balonları ile mezuniyetler için özel olarak süsleniyor. Bölgedeki Gardenia da, yemekli ve kokteyl mezuniyet seçenekleri ile kutlama yaparken midenize de hitap ediyor. Bu mekanların kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Kapalı mezuniyet partisi alanları da Manisa ilinde özellikle kış aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Daha sakin ve sohbet edilebilen bir organizasyon isteyenler Ahmetli’de bulunan çakra Cafe Bar’ı tercih edebiliyor.

Manisa mezuniyet organizasyonu firmaları, farklı dekorasyon ve eğlence alternatifleri ile sıklıkla tercih ediliyor. İstediğiniz her alan, mezuniyet partiniz için uygun bir mekana dönüştürülebiliyor. DJ, canlı müzik, hava-i fişek benzeri performanslarla, kep attığınız an asla unutulmuyor. Sizler de mezuniyet partiniz için Manisa mezuniyet organizasyonu firmalarını tercih edecekseniz “ Fiyat Teklifi Al” butonu yardımıyla DüğünBuketi.com destek ekibi ile iletişime geçmeyi unutmayın!

Loader
0
%