Tümünü Görmek İçin Tıkla

Erinözz Reklam ve Organizasyon

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Erinözz Reklam ve Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde müşterileri ile buluşan Erinözz Reklam ve Organizasyon, mezuniyet partisi organizasyonu için özgün ve yaratıcı fikirleri ile kendisinden söz ettirmeyi başarıyor. İlk günkü heyecanı ile çalışan ve alanında uzmanlaşmış kadrosu sayesinde kendisini tercih edenlere kaliteli hizmetler sunuyor. Tüm bu hizmetleri sunduğu 1.500 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ile ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Organizasyon Hizmetleri

Mezuniyet organizasyonu, lise veya üniversite fark etmeksizin öğrencilerin bir arada toplandığı önemli gecelerden birini oluşturuyor. Organizasyon açısından da profesyonel bir çalışma gerektiyor. Erinözz Organizasyon, bu kıymetli günde sunduğu hizmetler ile mezuniyet partisi düzenlemek isteyenleri adeta büyülüyor. Organizasyon yetenekleri müşterilerinin hayal güçleri ile sınırlı olan firmanın sunduğu hizmetlerden bazıları; mekan süsleme, masa ve sandalye kiralama, tasarım pasta temini, kırmızı halı ve ışıklı yürüme yolları olarak biliniyor. Bunlara ek olarak uçan balonlar ve küçük hatıra hediyelikleri de unutulmayan detaylar arasına giriyor.

Erinözz Reklam ve Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Bağımsız birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşan, güçlü tedarik ve bağlantılar gerektiren organizasyon, firma sayesinde kolayca gerçekleştiriliyor. Mezuniyet partisi için gereken her şeyi sizler için planlayıp uyguluyor. Konfetiler ve karşılama kokteyli gibi ufak detaylar ile oluşan devasa bir organizasyon 1.500 TL’lik başlangıç paketi ve 2.000 TL’lik her şey dahil paket fiyatları ile gerçekleştiriyor. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Mezuniyet organizasyonları konusunda sayısız başarılı organizasyon tecrübesi olan Erinözz Reklam ve Organizasyon sunduğu yenilikçi, ve ayrıcalıklı hizmetleri ile adından söz ettiriyor. Kendisini tercih edenlere sunduğu kusursuz hizmetler ile de beğeni topluyor. Sahada geçen uzun yıllar sayesinde pazarı iyi bilen, müşterilerin isteklerini anlayan uzman ekibi ile kendilerini tercih edenlere hayallerindeki organizasyonu sunuyor. Firmanın organizasyon için sunduğu olanaklar arasında mekânın tasarımına uyan dekorlar temin etme ve özel tasarım masalar yer alıyor. Aynı zamanda kişiye özel tasarlanmış anı hediyeleri, gerçek çiçek buketleri ve havai fişekler de geceye renk katan önemli detaylar arasında bulunuyor.

Nerededir?

Lokasyonu sayesinde toplu taşıma araçları ve özel araç ile kolaylık ile ulaşılabilen Erinözz Organizasyon, Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yer alıyor. Firmanın açık adresi şu şekildedir: Muradiye mahallesi, Demiryolu caddesi, NO:21 Şehzadeler / Manisa.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davetiye
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Fotoğraf köşesi
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Kişiye özel konsept
 • Servis elemanı
 • Mezuniyet töreni organizasyonu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiyi özel konsept, havai fişek, davetiye, hediyelik eşya olanakları bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel konsept ve dekor hazırlığı yapılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan ve söz organizasyonu için de hizmet veriyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Manisa'da hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Davetiye ve servis elemanı imkanları bulunuyor.

 • Erinözz Reklam ve Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Erinözz Reklam ve Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%