Tümünü Görmek İçin Tıkla

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Hakkında

Manisa ilinde kurulan Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri, köklü bir geçmişe sahip. Mezuniyet organizasyonu konusunda sektörde geçen uzun yılların verdiği tecrübe ile adından söz ettiriyor. Uzun yıllar aktif çalışan kadrosu sayesinde her öğrencinin hayalini kurduğu ve rüyalarını süsleyen mezuniyet partilerini düzenliyor. Bütün bunların yanı sıra 1.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sunduğu Hizmetler

Manisa ilinde mezuniyet organizasyonu konusunda profesyonel deneyime sahip Deniz Organizasyon firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Çalışma prensipleri ve çözüm odaklı uzman çalışan kadrosu ile mezuniyet partilerinde var olması gereken bütün olanakları sunuyor. Fly tube (dans eden adam), havai fişek gösterisi, truss sahne, gökyüzü balonları, catering ve masa süslemeleri sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Bunlarla birlikte mezuniyet süreci için masa süsleme ve dekorasyon hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Mezuniyet Partisi Fiyatları

Eğitim hayatını başarı ile bitiren her öğrenci mezuniyet partisi ile bu süreci taçlandırmak istiyor. Kep atma töreni, masa ve sandalye kiralama, organizasyon mekanını süslemek gibi oldukça kapsamlı bir hazırlık yapılıyor. Organizasyon firması, bütün bu süreci profesyonel ekibi ile sizin için yönetiyor. Üstelik 1000 TL’lik başlangıç paketi ve 1.500 TL’lik her şey dahil paketi fiyatları ile çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Organizasyon ve gösteri hizmetleri firması hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir ya da güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Uzun yıllardan bugüne gelen ve mezuniyet organizasyonu alanında faaliyet gösteren Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri, çağını yakalamayı başarıyor. Yenilikçi ve gelişmeye açık kadrosu sayesinde öğrencilerin vazgeçilmezi olan mezuniyet partilerinin tüm olanaklarını karşılıyor. Kişiye özel baskılı balonlar, havai fişek gösterileri, şişme maskotlar görsel açıdan farklılık katıyor. Maskot kostümü kiralama ve gökyüzü balonları sunduğu hizmetler arasına giriyor.

Nerededir?

Deniz Organizasyon, Manisa'nın Merkez ilçesinde yer alıyor. Konumu sayesinde toplu taşıma ve özel araç ile ulaşımı kolay olan firmanın açık adresi şöyledir: Şehitler Mahallesi, Hürriyet caddesi, No: 15/B Manisa / Merkez.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Servis elemanı
 • Mezuniyet töreni organizasyonu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel baskılı balonlar, havai fişek gösterileri, şişme maskotlar, maskot kostümü kiralama, gökyüzü balonları yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açılış, şirket organizasyonu, reklam arabaları, sünnet organizasyonu ve doğum günü organizasyonu düzenleniyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Manisa'da hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Servis elemanı hizmeti bulunuyor.

 • Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

ŞEHİTLER MAHALLESİ HÜRRİYET CADDESİ NO: 15 / B MERKEZ / MANİSA

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%