Tümünü Görmek İçin Tıkla

Manisa Melek Organizasyon

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Manisa Melek Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde hizmet vermeye başlayan Manisa Melek Organizasyon, sektörde kazandığı sayısız tecrübe ile mezuniyet organizasyonu alanında hizmet vermeye devam ediyor. 1.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ve kendilerini tercih edenlere sundukları özel hizmetler sayesinde mezuniyet partisi alanında müşterilerinin kalplerini kazanmaya devam ediyor.

Organizasyon Hizmetleri

Başarılı ekibi sayesinde birçok mezuniyet organizasyonu düzenleyen Melek Organizasyon, bu hizmetlerini geniş referans listesi ile sergiliyor. Kaliteli ekip ve uzman kadrosu ile kendinden söz ettirdiği kadar müşterilerine sunduğu hizmetler ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Firma; sandalye, bistro, ışıklı bar ve kokteyli masaları gibi teminler sağlayarak mezuniyetin gerçekleştirileceği mekana farklı bir ambiyans katıyor. Bunlarla birlikte mekan süslemesi, balon ve konfetiler gibi detaylarla da ortamı renkli ve canlı bir hale getiriyor.

Manisa Melek Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mezuniyet organizasyonları sadece kep atmadan ibaret zannedilse de arkasında sıkı bir planlama ve organizasyon hizmeti yatıyor. Masa ve sandalyelerin kiralanması, mekan süslemeleri, ses ve ışık sistemlerinin kurulması, sahnenin montajı ve daha birçok ayrıntı planlama arasında yer alıyor. Firma, bütün bu sureci profesyonel ve deneyimli ekibi ile en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Sizin payınıza ise bu mutlu günün tadını çıkarmak kalıyor. Üstelik bütün bunlar 1.000TL’lik başlangıç paketi ve 2.000 TL’lik her şey dahil paket fiyatları ile sunuluyor. Firmanın size özel tekliflerini değerlendirmek isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Mezuniyet organizasyonu konusunda geçmişte yürütmüş olduğu projeler ve referansları ile öne çıkan Manisa Melek Organizasyon, sektördeki başarısını kendisini tercih edenlere gösteriyor. Yenilikçi hizmet anlayışı ve sunduğu olanaklar sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Firmanın mezuniyet partisi için müşterilerine sunduğu olanaklardan bazıları; ışıklı bar ve kokteyli masaları, mekan süslemeleri, uçan balonlar, ses ve ışık sistemleri oluyor. Ek olarak animasyon grupları, kiralık kostüm hizmetleri ve karşılama kokteyli hizmetleri de veriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bulunduğu merkezi lokasyon sayesinde toplu taşıma araçları ve özel araç ile zahmetsizce ziyaret edilebiliyor. Manisa Melek Organizasyon, Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde sizleri bekliyor. Adres: Peker mahallesi, 1702 sokak, NO:10/B Şehzadeler / Manisa.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Karşılama kokteyli
 • Havai fişek şovu
 • Mekan giydirme
 • Kişiye özel konsept
 • Servis elemanı
 • Yöresel dans ekibi
 • Mezuniyet töreni organizasyonu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Işıklı bar ve kokteyli masaları, mekan süslemeleri, uçan balonlar, ses ve ışık sistemleri, animasyon grupları, kiralık kostüm hizmetleri, yöresel dans grupları gibi hizmetler yer alıyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Gruplara özel konsept ve tema hazırlanıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet düğünü, kına, nişan ve söz organizasyonu, açılış organizasyonu yapılıyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Manisa geneline hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Yöresel dans ekibi ve kiralık kostüm hizmetleri yer alıyor.

 • Manisa Melek Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Manisa Melek Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Peker mahallesi, 1702 sokak, NO:10/B Şehzadeler / Manisa

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%