Ankara Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi ve 2024 Fiyatları

(30 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi
Akyurt Evlendirme Dairesi
3

Akyurt Evlendirme Dairesi

Ankara, Akyurt
500kapasite
200başlangıç fiyatı
Nallıhan Evlendirme Dairesi
3

Nallıhan Evlendirme Dairesi

Ankara, Nallıhan
75kapasite
230başlangıç fiyatı
Altındağ Evlendirme Dairesi
5

Altındağ Evlendirme Dairesi

Ankara, Altındağ
1,500kapasite
140başlangıç fiyatı
Şirin Bahçe
17
1

Şirin Bahçe

5.0
(1)
Ankara, Gölbaşı
250kapasite
50başlangıç fiyatı
Ramada By Wyndham
9

Ramada By Wyndham

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
150kapasite
60başlangıç fiyatı
Etimesgut Evlendirme Dairesi
3

Etimesgut Evlendirme Dairesi

Ankara, Etimesgut
1,000kapasite
140başlangıç fiyatı
Çamlıdere Evlendirme Dairesi
3

Çamlıdere Evlendirme Dairesi

Ankara, Çamlıdere
200kapasite
140başlangıç fiyatı
Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi
3

Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi

Ankara, Şereflikoçhisar
75kapasite
270başlangıç fiyatı
Keyfince Wedding House
26

Keyfince Wedding House

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
300kapasite
90başlangıç fiyatı
Güdül Evlendirme Dairesi
3

Güdül Evlendirme Dairesi

Ankara
150kapasite
140başlangıç fiyatı
Çankaya Evlendirme Dairesi
5

Çankaya Evlendirme Dairesi

Ankara, Çankaya
1,000kapasite
245başlangıç fiyatı
Ferhunde Hanım Konağı
35
4

Ferhunde Hanım Konağı

5.0
(2)
Ankara, Altındağ
200kapasite
25başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Nikah gününüzü belirleyerek hayatınızı birleştirmek adına önemli bir adım attıysanız Ankara nikah salonu ve evlendirme daireleri sizleri bekliyor. Evlendirme daireleri, canlı yayın özellikleri, kokteyl nikah hizmetleri ve geniş kapasiteleri ile öne çıkıyor. Detaylı bilgi yazımızın devamında sizi bekliyor.

Ankara Nikah Salonları 2024 Fiyatları

Ankara evlendirme dairesi ve nikah salonları, çoğu tarihi olan şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Birçok salonda fotoğrafçılık hizmeti de verilerek aile cüzdanı alınan an ölümsüz hale getiriliyor. Bu salonların fiyatları, randevu günü ve saati gibi ayrıntılara göre değişiyor. Kokteyl nikah planlayan eş adayları için başvuru ücreti bir miktar daha artış gösteriyor.

Ankara belediye nikah salonlarında kısa süreli nikah merasimi için salon kiralama fiyatları ortalama 750 TL'den başlıyor. Belediyeye göre fiyatlar değişmekle birlikte, nikah cüzdanı ücreti kiralama fiyatından ayrı oluyor. Ankara'nın en çok tercih edilen nikah salonlarına beraber göz atalım.

Altındağ Evlendirme Dairesi

Ankara Altındağ Evlendirme Dairesi teknolojik donanımlarıyla öne çıkıyor. 500 kişi kapasiteli nikah salonu ve iki fuaye alanıyla nikah dairesi, hafta içi ve hafta sonu akşam 23:00’a kadar çalışıyor.

Evlendirme dairesi, müzisyen ve fotoğrafçı da sağlayarak eksiksiz bir nikah geçirmenize yardımcı oluyor. Canlı yayın sayesinde katılamayan konuklarınızın da nikahınızı izleyebilme imkanı sağlanıyor.

Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu

Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu, yemekli nikah da düzenleyebileceğiniz bir Ankara nikah salonu olarak öne çıkıyor. 1000 kişilik yüksek tavanlı salonda nikahlarınızı fotoğrafçıdan ikramlara, canlı müzikten dekorasyona kadar her şeyin dahil edildiği paketlerle gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sınırsız meşrubat ve yaş pasta ikramıyla nikah töreninizi şenlendiren mekanda, farklı menü seçenekleri de bulunuyor. 

Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kültür Merkezi, 750 kişilik kokteyl, 500 kişilik yemekli nikahlarınız için ideal oluyor. Şık tasarımlı bir Ankara evlendirme dairesi olan mekanda disko saati, kar makinesi, lazer, volkan ve köpük şovları ile eğlenceli organizasyonlara imza atılıyor.

Mutluluğa “Evet” diyeceğiniz bu özel günde mekan konuklarınıza özel menüler ve ikramlar sunuyor. 

Harikalar Diyarı Düğün Sarayı

Sincan’da hizmet veren Harikalar Diyarı Düğün Sarayı, 1000 kişilik açık 750 kişilik kapalı alanında yemekli ve kokteyl nikah törenleri düzenliyor. Yemekli düğünler için yuvarlak masaları kişiye özel giydiren nikah salonu, kokteyl nikahlar için kilise düzeni ayarlayabiliyor.

Harikalar Diyarı, DJ, müzisyen ve fotoğrafçı da temin ederek nikahın tadını çıkarmanızı sağlıyor. 

Ewet'De Balo ve Nikah Salonu

Ewet'De Balo ve Nikah Salonu, siz “Evet” derken her şeyin kusursuz olmasını sağlıyor. Mekan, kapalı alanında 400, açık alanında 1200 kişilik kapasitesiyle konuklarınızı karşılıyor. Gelin ve damadın özel şovlarla giriş yaptığı salon, bu anı volkan şovları ve havai fişekler ile süslüyor.

Konuklar ise nikah boyunca DJ ve müzik ekibinin eşsiz şovları ile eğleniyor. Kokteylli nikah merasimleri için özel menü hazırlanabiliyor.

Vedat Dalokay Nikah Salonları

Çankaya Evlendirme Dairesi bünyesinde hizmet veren Vedat Dalokay Nikah Salonları Ankaralı çiftlerden yoğun ilgi görüyor. Nikah salonu, 300 kişilik alanında barkovizyon, canlı müzik, yemek hizmeti gibi pek çok hizmet veriyor.

Salonun organizasyon sorumluları dekorasyonda kullanılacak renkleri ve menüleri belirlemenizde yardımcı oluyor. Fotoğrafçı hizmetiyle nikah boyunca güzel anılarınız kaydediliyor. 

Ankara nikah salonu ve evlendirme daireleri hayatlarını birleştirmek isteyen çiftler için büyük kolaylık sağlıyor. Ankara bölgesindeki özel nikah salonları hakkında bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular