Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bon Düğün Davet Salonu

5.0 (3 Yorum)
None

Hakkında

Bon Düğün Davet Salonu

Bir masalın perisi olmak, bir düşün gerçeğe dönüşmesinin tam merkezinde bulunmak ve o en özel günü en güzel biçimde yaşamak ister misiniz? Elbette istersiniz, çünkü bugün sadece sizin gününüz. Düşlerin gerçeğe dönüştüğü bugün için her çiftin bir planı, bir hayali mutlaka vardır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için öncelikle düğününüzü yapacağınız mekanı ayarlamanız gerekir. O zaman size bir önerimiz var. Arkanıza yaslanın ve Bon Düğün Davet Salonu’nda yaşayabileceklerinizi hayal edin. İstanbul’un sayfiye bölgelerinden biri olan Silivri sınırlarında bulunan Bon Düğün Davet Salonu, mis gibi bir hava denizden gelen esintiler eşliğinde evlenmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Hizmetler bunlarla da sınırlı değil, dileyenler nişan, kına gibi eğlenceleri için de bu salonu tercih edebilir. Her alanda uzmanlaşmış bir ekip ile birlikte diledikleri eğlenceye kavuşabilirler. Otel bünyesinde bulunan salon, dileklerinizi gerçekleştirmek için hem geçmiş deneyimlerini hem de en son trendleri bir arada sunar. Salonun yetkilileri sizlere organizasyon sırasında da yardımcı olacaklardır.

Hayal Edin, Gerçek Olsun

Son yılların en revaçta düğün konsepti olan kır düğünleri için Bon Düğün Davet Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Masalsı bir havaya sahip olan kır düğünleri bahar aylarından başlayarak yaz bitimine kadar düzenlenebilir. Düğünler arasında en sempatik olanı kuşkusuz kır düğünleridir. Şehrin gürültüsünden uzak, doğanın güzellikleri eşliğinde evlilik törenlerini gerçekleştirmek isteyenler için Bon Düğün Davet Salonu’nun kapıları sonuna kadar açık. İster salon ister kır düğünü tercih edin, her ikisi için de muhteşem bir düğün deneyimi yaşama fırsatını kaçırmayın. Evlilik yeni bir yaşamın başlangıcı, bir dönemin bitimidir. Düğün planlamanızı bir organizasyon firması ile birlikte yürütebilirsiniz. Organizasyon firmaları talepleriniz doğrultusunda bütün hazırlık aşamalarını tamamlar. Düğünün bütün ayrıntılarını düzenledikleri için sizin de ekstra yorulmanıza gerek kalmaz.

Fiyat Aralığı Nasıl?

Düğün fiyatları Bon Düğün Davet Salonu’nda da yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterir. Yemek menüsü fiyatı doğrudan etkiler. Yemekli düğün yapmak istemeyenler kokteyl menülerine de göz atabilirler. Talep ettiğiniz takdirde her iki organizasyon türü ve içerikleri ile ilgili ayrıntılı fiyat listesi alıp karşılaştırma şansınız bulunur. Bon Düğün Davet Salonu fiyat konusunda bütçenize uygun alternatifler sunar. Size de sadece seçim yapmak kalır.

Nasıl Gidilir?

Size vaat edilen bu güzellikleri yaşamak için nasıl gidilir sorusunun da yanıtını verelim. Bon Düğün Davet Salonu, Silivri’ye 10 dakika uzaklıktadır. E-5 Karayolu üzerinden bulunan salona ulaşım konusunda sıkıntı çekilmez. İstanbul yönünden kalkan araçlar ile Silivri’ye ulaşabilirsiniz. Özel araç da bir başka ulaşım alternatifi olabilir. Davetli sayınız çoksa merkez bir noktadan toplu araç ile de bölgeye gelebilme şansınızı da değerlendirebilirsiniz. Konaklamak isteyenler yine otelin imkanlarından faydalanabilirler.

Diğer Organizasyonlarda da

Bon Düğün Davet Salonu, düğün dışındaki diğer organizasyonlarınız için de tercih edebileceğiniz bir işletmedir. Kına, nişan, sünnet ve mezuniyet balolarını açık havada yapmak isteyenler bu şanslarını da kullanabilirler. Silivri yakınlarında yaşayanlar ya da İstanbul’da ikamet edenler bu salonun ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Gölünüzce eğlenmek, profesyonel bir anlayış ile hizmet almak için Bon Düğün Davet Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Her türlü organizasyon konsepte uygun bir biçimde gerçekleştirilir.

Niçin Bon Düğün Davet Salonu?

 • Kaliteli hizmet, uzman ekip, tecrübeli yaklaşım
 • Açık veya kapalı mekan seçenekleri
 • Şehrin gürültüsünden uzak, eğlenceli zamanlar geçirme fırsatı
 • Konaklama imkanı
 • Farklı fiyat seçeneklerini değerlendirme şansı
 • Konseptinize uygun seçim yapma şansı
 • Kır düğünü, sünnet düğünü, nişan, toplantı, kına gecesi gibi farklı organizasyonları düzenleyebilme fırsatı
 • Profesyonel bakış açısı ile çözümcü yaklaşım
Paket Başlangıç Fiyatı: Pakete göre değişir. Otopark Hizmeti: Mevcut. Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan ve Açık Mekan Diğer Özellikler: Alternatif Menüler Organizasyon Türleri: Kına, Düğün, Nişan, Sünnet, Mezuniyet Baloları Nasıl Gidilir?: Toplu Taşıma, Özel Araç Adres: Selimpaşa Merkez Mahallesi, Silivri/İstanbul  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • NE
  N**** & E****

  Muhteşemdi........... kır düğününe yakışan uçuş uçuş süslemeler.... biz çok memnun kaldık çok iyi bir hizmet aldık. Herkese şiddetle tavsiye ederiz :)

 • AB
  A**** & B****

  ne konuştuysak anlaşırken düğünümüzdede o oldu. hiç bir şeyi eksik yapmamışlar fazlasıda vardı ama asla eksik değil söylediğiniz gibi =)=) teşekür ederiz çok iyiki burda düğün yaptık

 • BH
  B**** & H****

  Bon düğün davet'de açık havada nişan organizasyonumuzu yaptık ilk konuştuğumuz gün anlaştığımız tüm hizmetlerden yararlandık sözlerinde durdukları için bon yetkililerine tekrardan teşekkür ederiz

Konum

Selimpaşa Merkez Mahallesi, Bon Düğün Davet Salonu, Silivri/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%