Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fotoğraf İşleri

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.500
Her Şey Dahil 2.500

Hakkında

Fotoğraf İşleri Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmetleriyle Beşiktaş ilçesinde konumlanan Fotoğraf İşleri, kurulduğu günden beri aynı hizmet anlayışıyla yolculuğuna devam ediyor. Gelin ve damatları en güzel günlerinde harika bir şekilde fotoğraflayan ekip, İstanbul sınırları içerisinde tüm çiftlerin dikkatini çekiyor. İstanbul ile sınırlı kalmadan her şehirdeki düğüne program ayarlayabilen fotoğrafçılık, uygun fiyatları ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

Çekim Hizmetleri ve Olanakları

Beşiktaş ilçesindeki stüdyosu içerisinde konsept çekim ve katalog çekimi işlerinde aktif rol alan Fotoğraf İşleri, çalışma prensibi ve disiplini ile alanında farklı bir noktaya erişiyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanındaki çalışmalarıyla da harikalar yaratan yer, nişan gibi özel organizasyonlarında da kapısını çalacağınız bir yer oluyor. Düğününüze ekip temini sağlayarak profesyonel insanlarla çalışma deneyimi yaşatan düğün fotoğrafçısı, orijinal fotoğraflarınızı temin etmesiyle de sizleri memnun ediyor. Bunların yanı sıra şehir dışından veya yurt dışından gelen tekliflere de açık oluyor.

Yapılan Çekimler

Düğününüzün olduğu gün her an yanınızda olan ekip, sizleri yönlendirmeden doğal hallerinizin her anını fotoğraf ve video olarak kaydediyor. Talebinize göre belirli noktalarda yönlendirme yapan Fotoğraf İşleri, düğün hikayenizi en iyi şekilde kurguluyor. Her halükarda mükemmel sonuçlarla karşılıyorsunuz. Düğününüzden sonra sevdiklerinize, yakınlarınıza gösterdiğiniz albüm, izlettiğiniz düğün belgeseli ve düğün hikayesi ile o güne tekrar gidiyorsunuz. Tamamen sizin belirlediğiniz lokasyonlarda çekim yapmaya özen gösteren düğün fotoğrafçısı, öncelikle mekan araştırması ve analizi de yapıyor. Böylelikle birbiriyle uyumlu ve devamı niteliğinde ilerleyen fotoğraf kareleri ve videolar ile daha profesyonel bir çalışmaya imza atılıyor. Save the date ve trashday çekim hizmetleriyle de düğünüzü farklı kılacak yönde avantajlar da sağlanıyor.

Fotoğraf İşleri Beşiktaş Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğününüz belli olduysa vakit kaybeden Fotoğraf İşleri düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçebilirsiniz. Düğün sezonunda yoğun bir şekilde çalışıldığı için bu profesyonel ve deneyimli ekibin desteğini kaçırmamanızı öneririz Düğün fotoğraf çekimi fiyatları minimum 1.500 TL olarak belirlenmiş olan ekip ile çalışma fırsatını yakalayın. Her şey dahil çekim fiyatları ise 2.500 TL’den başlıyor ve tüm çekimler yapıldıktan 2 hafta sonra orijinal kopyalar tarafınıza teslim ediliyor.

Nerede?

İstanbul Beşiktaş mevkiinde konumlanıyor. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir yerde olan Fotoğraf İşleri düğün fotoğrafçısı, Bahçeşehir Üniversitenin kampüsüne ve Beşiktaş-Üsküdar İskelesine oldukça yakın bir noktada yer alıyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Orijinal fotoğraf teslimi, ekip temini, dış çekim.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Tarihi alanlarda, sahil kenarlarında, manzarası olan güzel alanlarda çekim yapılıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Katalog çekimi, konsept çekim, save the date ve trashday çekimleri yapılıyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2 hafta.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Her şehre ve ülkeye hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı ve yurt dışına giderek çekim yapma olanağı sunuyor.

 • Fotoğraf İşleri Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Fotoğraf İşleri Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%