Tümünü Görmek İçin Tıkla

Gölge Fotoğrafçılık

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000
Her Şey Dahil 1.500

Hakkında

Gölge Fotoğrafçılık Hakkında

Gölge Fotoğrafçılık uzun yıllara dayanan deneyimiyle düğün çekimlerinizi gerçekleştirmek için hazır. İstanbul ili Başakşehir ilçesi Bahçeşehir semtinde bulunan ve uygun fiyat teklifleri ile her bütçeye uygun olma özelliğine sahip düğün fotoğrafçısını gelin yakından tanıyalım. Ortalama fiyatları 1.000 TL'den başlayan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sizleri bekliyor.

Çekim Türleri

Gölge Fotoğraf Başakşehir 1950 yılından bugüne fotoğrafçılık alanında hizmet vermeye devam ediyor. Gölge Fotoğrafçılık ailesi ilk önce Foto Aile adı ile çalıştıktan sonra 1999 yılından itibaren İstanbul ili Bahçeşehir ilçesinde Gölge Fotoğrafçılık adı ile çalışmalarına başlıyor. Düğün fotoğrafçısı birçok ünlü otel, spor kulübü, restoran ve grup ile birlikte çalışıyor. Bu dış çekim fotoğrafçısı aynı zamanda stüdyo çekimi de gerçekleştiriyor. Geniş bir ekip ile hizmet veren Gölge Fotoğrafçılık ile düğün fotoğraflarınız ve videolarınız profesyonel bir şekilde hazırlanıyor. Geniş mekan ve konsept seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Gölge Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı oldukça cazip fiyatları ile her bütçeye uygun olmayı hedefliyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 - 1.500TL aralığında değişiyor. Çekim türleri ve aldığınız hizmetlere göre çekim fiyatları değişkenlik gösteriyor. Merak ettikleriniz ve detaylı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Olanaklar

Gölge Fotoğraf Başakşehir stüdyo çekimi, dış çekim, şehir dışında çekim gibi farklı konsept ve mekanları sizlere sunuyor. Birçok farklı seçenek arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Çiftler için ekip temini sağlanıyor. Çekimler profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştiriliyor. Çekim sonrası 4 hafta gibi bir sürede orijinal fotoğraf teslimi alabiliyorsunuz. Gölge Fotoğraf Başakşehir ile birlikte çalışmak isterseniz 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Gidilir?

Gölge Fotoğraf, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım için Kadıköy ilçesinde Kadıköy Sanal Durak yönündeki 14M Kavacık Yeni Cami otobüsünü kullanabilirsiniz. Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Halkalı ya da Zeytinburnu Marmaray hattını tercih edebilirsiniz. Yenikapı durağında indikten sonra 146T otobüsü ile Boğazköy son durakta indikten sonra Kızlı-Havuz Yenikapı-Bahçeşehir Yönüne doğru yürüyerek Kemal Sunal Caddesi’ndeki Gölge Fotoğrafçılık’a ulaşabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Kemal Sunal Caddesi Galeria Çarşısı Kat:1 No:12 Bahçeşehir, Başakşehir / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Başlangıç paketine ilave olarak dış çekim, şehir dışı çekim ve ekip temini hizmeti ise her şey dahil pakette bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Stüdyo çekimi, dış çekim, İstanbul ili ve şehir dışı çekim konseptleri size sunulan ilave özelliklerden yalnızca bir kaçı.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Geniş kapsamlı hizmet yelpazesi olan bu firma ile düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi tüm çekim hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 - 3 hafta önce firma ile iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Ürünün ve albüm içeriklerinin teslim süresi 4 - 5 haftadır.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ili ve şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor. Arzu edenler için çok çeşitli mekanlarda çekim hizmeti bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  İlave özelliklerden bazıları, çekim yerlerinin değiştirilebilir olması ve farklı hizmet paketlerinin bulunması olarak belirtilebilir.

 • Gölge Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Gölge Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%