Tümünü Görmek İçin Tıkla

Fundamental Dans

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Fundamental Dans Hakkında

Düğününüz için kendinizi henüz dans etmeye hazır hissetmiyorsanız ve en özel gecenizde eşinizle mükemmel bir uyum içinde olmak istiyorsanız Fundamental Dans sizleri bekliyor. Düğün dansı kursları veren dans kursu ferah ortamı, alanında uzman eğitmeninden alacağınız düğün dans koreografi eğitimi 200 TL’den başlayan fiyatları ile sunuluyor. Düğün dans kursu İzmir Konak ilçesinde olmasıyla rahat ulaşım imkanı sağlıyor.

Dans Kursunun Özellikleri

Dans kursu kolay ulaşımı ve uzman eğitmenin verdiği derslerle İzmir Konak merkezinde düğün dansı kursları arasında en cazip seçeneklerden birisi haline geliyor. Özel ve grup eğitimi alabileceğiniz kursta birçok dans eğitimi çeşitleri bulunuyor. Bu özelliği ise düğün dans kursları arasında tercih edilme sebeplerinden biri oluyor. Ferah, klimalı yumuşak zemin dans stüdyosu, soyunma odası ve oturma alanı bulunan kurs hem eğitim alıp hem de sosyalleşebileceğiniz bir eğitim dönemi sunuyor.

Fundamental Dans Düğün Dans Kursları Fiyatları

Bulunduğu konumu ortamı ve uzman eğitmeni ile tercih edilen dans kursu fiyat uygunluğuyla da tercih sebebi oluyor. Düğün dans kursu fiyatları 200 TL’den başlıyor. Her şey dahil seçenekleri ise 400 TL’den başlıyor. Grup ders yahut özel ders isteğine göre fiyatları değişiklik gösteriyor. Unutulmaz gecenizi daha renkli kılmak ve istediğiniz dans eğitimine uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzman eğitmeniyle düğün dans kursları hizmeti veren Fundamental Dans düğün gecesine hazırlanan çiftler için 6 derslik özel ders imkanı sunuyor. Çiftlere özel koreografi ve müzik seçimi, mekanda eğitmen ile prova, ücretsiz pratik ve ücretsiz deneme hizmeti bulunuyor. isteyen çiftler özel dans şovu tercih edebiliyor ve şovda kendileride bulunabiyor. Böylece davet geceniz unutulmaz bir hale getirilebiliyor. Ayrıca Çift veya tek olarak katılabileceğiniz harmandalı, oryantal, salon dans, vals, cha cha, bachata, kategorilerinde eğitimler sunuyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Fundamental Dans, İzmir'in Konak ilçesinde bulunuyor. Alsancak Vapur İskelesi’ne 5 dakika, Alsancak Gündoğdu Meydanına ise 10 dakika, Alsancak çok katlı otoparkına ise 6 dakika mesafede bulunuyor. Tercihinize göre özel araç yahut tren, otobüs, taksi ve minibüs seçeneklerini kullanarak farklı lokasyonlardan adrese ulaşmak oldukça kolay ve pratik oluyor. Adres: Yüzbaşı Şerafettin Bey Sk. 74-90 Alsancak Mah. 35220 Konak/ İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
 • Ücretsiz deneme seansları
 • Ücretsiz pratik dersi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Mekanda prova Grup dans dersi Kişiye özel program Koreografi çalışması Müzik seçimi Özel ders Özel şov Ücretsiz deneme seansları Ücretsiz pratik dersi

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Seçilen dans ve müziğe göre konsept sunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Dans şovları,salsa, zeybek, bachata, oryantal, latin dansları, cha cha, harmandalı, salon dansları, vals ve çifte özel koreografi gibi eğitimler verilmektedir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az dört hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Özel şova katılım, Düğün mekanında prova, ücretsiz pratik, müzik şeçimine uygun koreografi.

 • Fundamental Dans Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Fundamental Dans Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yüzbaşı Şerafettin Bey Sk. 74-90 Alsancak Mah. 35220 Konak/ İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%