Tümünü Görmek İçin Tıkla

Arman Esen Dans Akademi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 160
Her Şey Dahil 350

Hakkında

Arman Esen Dans Akademi Hakkında

Arman Esen Dans Akademi, hayatının en özel gününü kusursuz bir dans ile taçlandırmak isteyen çiftleri bekliyor. Akademi 2009 yılında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak açılıyor ve çiftleri düğün dans kursları ile unutulmaz anılara kavuşturuyor. İzmir Bornova ilçesinde uzman eğitmen ve sıcakkanlı kadrosuyla hizmet veren Dans Akademisi aynı zamanda müzik ve spor eğitimleri de veriyor. 160 TL'den başlayan eğitim fiyatları ile sanat severler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Dans Akademisi Özellikleri

Kendisine ait 2 katlı hizmet binasında eğitim veren dans akademisi modern ve çok işlevli dans stüdyoları ile oldukça özenli eğitmenlerle çalışıyor. Kaliteli eğitimi ve ferah atmosferi sayesinde Bornova bölgesinde dans alanında öncü kurumların arasında yer alıyor. İstediğiniz dans eğitim için sizlere çok geniş imkanlar sunuluyor. İlk dansına önem veren çiftlere düğün dansı kursu için özel dersler ve koreografiler de yapılabiliyor.

İzmir Arman Esen Dans Akademi Düğün Dans Kursu Fiyatları

Arman Esen Dans Akademisi‘nden alacağınız dans kursu fiyatları, eğitim süresi, kategorisi ve çift düğün dansı olmasına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Kurumda yer alan dans kursları 160 TL ile 350 TL  aralığında bulunuyor. Ayrıca dilerseniz her bütçeye uygunluk sağlayan özel eğitim paketleri sizlere sunuluyor. Dans akademisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dans kursları 3 yaş üstü olan her yaş grubuna hitap ediyor. Dans akademisinde verilen eğitimler bale, eşli danslar, hip hop, Street jazz, modern dans, çiftlere özel hazırlanan düğün dansı, zumba ve latin dans eğitimleri şeklinde sıralanıyor. Ayrıca pilates ve capoeira kursları da olan ve birçok yeniliği bünyesinde barındıran kurum “Galeri Akademi” adlı sergi salonu, Ses kayıt stüdyosu ile öğrencilerine kapsamlı bir eğitim olanakları sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Arman Esen Dans Akademi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin tüm bölgelerinden rahatça ulaşım sağlanabiliyor. Merkezi bir konuma sahip olan kuruma hem özel aracınız hem de toplu taşıma araçları ile gidilebiliyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isterseniz, İzmir Metrosu ve 114 numaralı otobüs hattını kullanarak 3 dakika gibi kısa süreli yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekilde: Evka 3 Mahallesi, 119/6. Sokak No:7, 35050 Bornova/İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel program ve koreografi hizmeti sunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  pilates ve capoeira kursları veriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az iki hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kişiye özel program, bale, eşli danslar, hip hop, Street jazz, modern dans, çiftlere özel hazırlanan düğün dansı, zumba ve latin dans eğitimleri veriliyor.

 • Arman Esen Dans Akademi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Arman Esen Dans Akademi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 160 TL, her şey dahil paket 350 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%