Tümünü Görmek İçin Tıkla

Hayat Dans

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Hayat Dans Hakkında

Hayat Dans ilk dansınızı eşsiz kılmak için yola çıkıyor. Düğün dans kursu size özel koreografiler ve müziklerle unutulmayacak bir performans sergilemenizi amaçlıyor. 600 TL’den başlayan fiyatları ile düğün dansı kursları arayışında olanlar için çeşitli dans seçeneği sunuyor. Davet gecenizi özelleştirmek ve unutulmaz bir düğün için farklı fırsatlar veriyor. Eğitimler profesyonel eğitmenler tarafından ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak veriliyor. Dans kursu İzmir'in Bornova ilçesinde bulunuyor.

Dans Kursunun Özellikleri

Düğün Dansı, Tango, Zeybek, Street Jazz, Salsa Bachata, Oryantal, Horon, Kafkas, Hip-hop, Sirtaki dans seçenekleri ile geniş bir tercih skalası sunuluyor. Klasik düğün dansı algısından sıyrılmak isteyenler için farklı dans seçeneklerini çiftlerin dilediği koreografi ile düğüne uyarlayabiliyor. Müzik seçiminin çiftlere ve dans türüne göre uygun şekilde seçimine yardımcı olunuyor. Kaçırılan dersler için ücretsiz telafi hakkı da veriliyor. Mazeret aranmaksızın kaçırdığınız ders olursa bir sonraki düğün dansı kursu sırasında tekrar pratik dersi alma imkanı sunuluyor. Öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kurs sırasında ücretsiz kur tekrarı avantajı veriliyor.

Hayat Dans Düğün Dans Kursu Fiyatları

Düğün dansı kursu fiyatları ders saatine, koreografiye , özel, grup dersi olarak alınmasına, kullanacak aksesuarlara, gösteri ve şov talebine göre değişkenlik gösterebiliyor. Hayat Dans düğün dansı kursu fiyatları ise 600 TL’den başlıyor. Erken kayıtta fiyat indirimi fırsatı sunuluyor. Fiyatlar taksitlendirilebiliyor. Özel dans dersi ve VIP dans dersleri seçenekleri de bulunuyor. Düğün dansı süresi ise ortalama 4-6 saat olarak belirleniyor. Bu süre hazırlanan eğitim programına ve kurs günlerine bağlı olarak değişebiliyor. Siz de Hayat Dans düğün dansı kursu fırsatlarından faydalanmak ve detaylı fiyat bilgisi öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Düğün dansı kurslarına katılan çiftlere eğitim sonunda katılım ve başarı sertifikası veriliyor. Ayrıca müzik seçimi konusunda da düğün hazırlığı yapan çiftlere yardımcı olunuyor. Müzik seçiminde dans türünün yavaş veya hareketli oluşu göz önüne alınarak herkese hitap edebilecek türde parçalara yer veriliyor. Ayrıca Hayat Dans bireysel dans koçları atayarak dans türü seçimi, eğitmen seçimi, mekan seçimi ve şov hazırlama konusunda yardımcı oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hayat Dans dans kursu imkanlarından yararlanmak isteyenler için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Şehir içi toplu taşıma imkanlarından 63 ve 800 numaralı otobüslerden birini kullanarak ulaşılabiliyor. Aynı zamanda alternatif ulaşım yöntemlerinde Konak Tramvayı, İzmir Metrosu, Aliağa-Cumaovası İzban hattı bulunuyor. Tramvay, İzban, Metro seçeneklerinden biri kullanılarak kolayca ulaşılabiliyor. Hayat Dans Adres Bilgisi: Kazımdirik Mah. 185. Sok. No:15/A Bornova/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Grup dans dersi, özel dans dersleri, özel şov, ücretsiz telafi dersi sunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Dans türleri arasında düğün dansı, tango, zeybek, street jazz, salsa bachata, oryantal, horon, kafkas, hip-hop, sirtaki bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az dört hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Özel, grup dersleri, VIP dersler ve dans koçluğu avantajları bulunuyor.

 • Hayat Dans Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Hayat Dans Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kazımdirik Mah. 185. Sok. No:15/A Bornova/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%