Tümünü Görmek İçin Tıkla

Grup Turkuaz

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 10.000

Hakkında

Grup Turkuaz Hakkında

Grup Turkuaz, 1995 yılından itibaren en özel davetlerinizde düğün orkestrası hizmeti veriyor. Uzun süredir bu sektörde faaliyet gösteren firma, tamamen alanında profesyonel müzisyenleri barındırıyor. Müzikal açıdan oldukça kaliteli olan orkestra, İstanbul Beşiktaş’da yer alsa da Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebiliyor. Firmanın 10000 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

En kıymetli gününüzü kaliteli müzik ile taçlandırmak istiyorsanız Grup Turkuaz, özenli bir şekilde sizlere hizmet veriyor. Davetiniz açık alanda gerçekleşecekse orkestra açık havada da performansını sergiliyor. Alanında uzman sanatçılarla en özel biçimde sizlerin arzusu doğrultusunda geceniz şekilleniyor. Düğün orkestrası, İstanbul Beşiktaş konumlu olsa da şehrin her bölgesinde hizmet verebiliyor. Orkestra, sunduğu hizmetlerin yanında sizlerin beğenilerine ve fikirlerine de önem veriyor. Davetinizin öncesinde gerçekleştirilen planlama toplantısında her detay ayrıntılı biçimde ele alınıyor ve sizlerle konuşuluyor. Hatta kendi müzik zevkiniz ve beğendiğiniz parçalardan oluşan çalma listesi oluşturma imkanı da tanınıyor.

Grup Turkuaz Düğün Orkestrası Fiyatları

Davetinizden en az dört hafta öncesine kadar iletişime geçebileceğiniz Grup Turkuaz düğün orkestrası  fiyatları 10000 TL’den başlıyor.Daha kapsamlı bir paket için ise ekibin fiyatları 2000 TL oluyor. Grup Turkuaz'ın fiyatlandırması performans süresine, müzisyen sayısına ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

Ek Hizmetleri

Orkestra, sizlere en üst kalitede hizmet sunuyor. Sizlerin istek parçalarını çalarken son kalite enstrümanları kullanan Grup Turkuaz, geniş müzik repertuvarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Orkestra, Jazz, Latin, Pop, Oyun Havaları ve Nostaljik  parçaları çalıyor ve söylüyor. Ayrıca sadece Türkçe parçalar değil, İngilizce parçalar da çalınabiliyor. Tüm bunları yaparken orkestra, kaliteli ses ve sahne hizmetlerinden de yardım alıyor. Düğün orkestrası geniş seçenekleri ile en özel gününüzde unutulmaz deneyimler yaşamanıza ve eğlenceli dakikalar geçirmenize katkı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Grup Turkuaz, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası alanında hizmet veriyor. Bu konuma, 29Ş, 30M, 41AT, 74 A numaralı otobüslerle ve M2 Metro ile ulaşılabiliyor. Orkestranın açık adresi ise şu şekilde: Gönenoğlu Sok. Yeşim Apt. No: 4/1 Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Ekipman
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Orkestra, ses-ışık-truss ve sahne, kişiye özel müzik listesi oluşturma ve ekipman bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün, nişan, sünnet, kına, söz, mezuniyet, açılış, lansman, bayi toplantısı, baby-shower, doğum günü, after-party, parti gibi organizasyonlarda sahne alabiliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az 5 hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul Beşiktaş'da bulunan firma, tüm Türkiye'de hizmet verebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Açık havada performans ve şehir dışında hizmet seçenekleri yer alıyor.

 • Grup Turkuaz Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Grup Turkuaz Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%