Tümünü Görmek İçin Tıkla

Craft Ses Işık Sistemleri

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Craft Ses Işık Sistemleri Hakkında

İstanbul Beyoğlu mevkiinde yer alan Craft Ses Işık Sistemleri, uzman çalışma kadrosu ile düğünlerinize görsel ve işlevsel açıdan mükemmel hale getiriyor. Ekip, düğün orkestrası, DJ, ses ve sahne hizmetleri sunarak her yaştan konuklarınıza hitap ediyor. Uygun fiyatları ile de her bütçeye hitap eden firma, başlangıç paketi için 3000 TL gibi bir fiyat belirliyor.

Hizmetleri

Craft Ses Işık Sistemleri, müzik, ışık ve ses ekibi olmanın yanı sıra sunduğu diğer imkanlar ile de evliliğe adım atan çiftlerin ilk tercih arasında yer alıyor. Düğün orkestrası hizmeti yanında Dj ekibi, davul ve bando ekibi de bulundurarak eğlenceyi sizler için arttırıyor. Ekibin sahne sistemleri açık ve kapalı her düğün salonu ortamına uygun olacak şekilde kuruluyor. Teknolojik gelişmeleri önemle takip eden bu ekip, düğün gününüzde sizlere hatasız şekilde hizmet verip kusursuz bir ortam yaratıyor. Aynı zamanda tüm konuklarınızın bu özel ana tanık olabilmesi için salonun açısına göre barkovizyon ve led ekran imkânı da sunuyor.

Craft Ses Işık Sistemleri Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Craft Müzik tarafından sizlere özel olarak hazırlanan salonda, sahne açısı ve ses sistemleri ile mükemmel bir düğünün fiyatı 3000 TL'den başlıyor. Düğün orkestrası ve DJ hizmeti ile zenginleştirilen her şey dahil paket fiyatları ise 4000 TL olarak belirleniyor. DüğünBuketi ailesinin anlaşmalı fiyatları ve kampanyalarından faydalanmak için  “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Diğer Olanakları

Craft Ses Işık Sistemleri, ses ve ışık sistemleri alanında öncü bir marka haline gelerek Türkiye’de çok fazla talep yaratıyor. Firma, hizmetlerinin çeşitlendirerek evliliğe adım atan çiftlere de orkestra ve müzik hizmeti veriyor.  Düğününüzden önce salonu size özel olarak dizayn edip en iyi ses ve görüntü açısını yakalıyor. Firma, son teknoloji ekipmanlarıyla eğlenceli bir düğün günü için gereken her şeyi temin ediyor. Dj ekibi ve düğün orkestrasının yanında havai fişek, konfeti, lazer gibi hizmetlerle de geceye farklılık katılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Craft Müzik, İstanbul Beyoğlu ilçesinde yıllardır bir marka olarak hizmet vermeyi sürdürüyor. Düğün sektörüne atılarak bu alanda da kusursuz eğlence anlayışını yakalayan firmaya ulaşmak için 28, 32T, 36CE, 47E, 66, 72T numaralı otobüsleri kullanabiliyorsunuz.  Firma ile yüzyüze görüşme yapabilmek  için aşağıda yer alan adresi takip etmeniz yeterli oluyor. “Berketzade mah. Yiğitbaş iş merkezi 76-B zemin No 20 Galata Beyoğlu, İstanbul.”
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün orkestrasının sizlere özel hazırladığı müzik listesi, Dj ekibi, led ekran imkanı her şey dahil pakette yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına, söz ve nişan, toplantılar, mezuniyet, balolar, partiler ve pek çok organizasyona konuk oluyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  2-3 saat hazırlık aşaması ardından düğün saatine kadar hazırlanmış oluyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlere hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı ve açık alanda hizmet sunulan ek avantajlar arasında yer buluyor.

 • Craft Ses Işık Sistemleri Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Craft Ses Işık Sistemleri Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 4000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Berketzade mah.yiğitbaş iş merkezi 76-B zemin No 20 Galata Beyoğlu

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%