Tümünü Görmek İçin Tıkla

Lila Wedding Story

0.0 (0 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Lila Wedding Story

Düğün hikayesi konseptinde eşsiz temaları ve güler yüzlü ekibiyle sizlere unutulmaz bir çekim deneyimi sunan Lila Wedding Story, en mutlu anlarınızı en doğal halleriniz ile ölümsüzleştiriyor. Yetenekli, dinamik ve genç kadrosu ile eşsiz çekimlere imza atabileceğiniz Lila Wedding’le oldukça eğlenceli bir çekim günü sizleri bekliyor. Kurulduğu günden bu yana onlarca çiftin en mutlu anlarına şahitlik eden ekip Ankaralı gelin ve damat adaylarından tam puan alıyor. Şık konseptleri ve temaları farklı çekim türlerine yansıtan Lila Wedding ile en özel dakikalarınız anlam kazanacak.

Düğün Hikayesi’nde Bir Marka

Lila Wedding Story, düğün hikayesi konseptinde Ankara’nın öncü fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Hikaye çekimlerinde çeşitli aksesuarlar ile birbirinden eğlenceli konseptleri birleştiren ekip tamamen size özel bir albüm hazırlıyor. Farklı çekim türlerinde kendini kanıtlamış profesyonel kadrosu ile ayrıcalıklı bir hizmet sizleri bekliyor. Lila Wedding farkıyla başta düğün çekimleri olmak üzere dış çekim, düğün klibi, düğün hikayesi, save the date ve nişan çekimi gibi hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Ankara’nın doğal güzelliklerinin eşlik ettiği muhteşem dış çekim fotoğraflarınız için Lila Wedding ekibine güvenebilirsiniz. Dış mekan çekimleri, diğer çekim türlerine göre fazlasıyla emek isteyen çekimlerdir. Açık havada mevsim koşulları, coğrafi durum ve ışık gibi faktörler çekimin kalitesini birinci dereceden etkiler. Dış çekim düğün fotoğrafçılığı konusunda deneyimli Lila Wedding, doğal ışığı sizin en doğal halleriniz ile birleştiren profesyonel fotoğraf sanatçıları ile muhteşem fotoğraf kareleri yakalıyor. En güzel anlarınızı yansıtan dış çekim fotoğraflarınızda poz vermek için strese girmenize de gerek kalmıyor. Lila Wedding Story, siz değerli çiftlere düğünde çekim hizmeti de sağlıyor. Genelde düğün organizasyonlarında mekanın ek hizmeti olarak tahsis edilen düğün çekimi, Lila Wedding ile çok daha üst bir seviyeye taşınıyor. Standart düğün çekimlerinden hoşlanmıyorsanız, Lila ekibinin sanatsal dokunuşunu çok beğeneceksiniz! Düğününüzün en hareketli anlarında çekilen düğün fotoğraflarınız ve gece boyunca kesintisiz olarak alınan video kaydı, düzenlemeleri ile birlikte organizasyonunuzdan sonra en kısa sürede hazırlanarak sizlere teslim edilir. En sevilen konseptler arasında yer alan save the date çekimlerini de yine bu profesyonel ekiple birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Düğün sabahınızın heyecan dolu dakikalarından düğün organizasyonuna kadar geçen hazırlık süreci en doğal halleriniz eşliğinde fotoğraflanıyor. Ardından bu muhteşem fotoğrafların albümü hazırlanarak siz değerli çiftlere en hızlı sürede iletiliyor.

Eşsiz Bir Düğün Klibi

Lila Wedding Story, düğün klibi çekimleri ile de Ankaralı çiftlerin gönlünde taht kurmuş durumda. Dilerseniz konsept, dilerseniz de dış çekim olarak gerçekleştirilen düğün hikayesi çekimleri günümüzde oldukça fazla rağbet görüyor. Alanında uzman video editörleri tarafından düzenlenen düğün hikayesi çekimlerinize aşkınızı ve anın ruhunu yansıtan birbirinden güzel şarkılar ekleniyor. Böylece ortaya adeta aşk hikayenizi anlatan kısa film tadında düğün klipleri çıkıyor. Düğün klibinizi yıllar sonra izlediğinizde bile tekrar tekrar o güzel günlere geri dönebileceksiniz. Lila Wedding Story’nin siz değerli çiftlere özel sağladığı hizmetler elbette bunlarla da sınırlı değil. Düğün organizasyonlarının son trendi barkovizyon hizmetine Lila Wedding farklı ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Düğün fotoğraf çekimlerinizi bir ömür boyu saklayabileceğiniz albüm baskı hizmetini de Lila’da bulabilirsiniz. Lila ile gerçekleştirdiğiniz çekimlerde fotoğrafların orijinal kopyalarını da teslim alabilirsiniz. Lila Wedding ile yalnızca Ankara sınırları içerisinde değil, farklı şehirlerde de kaliteli fotoğrafçılık hizmeti alabilirsiniz. Bu muhteşem ekiple tanışmak için siz de acele edin!

Lila Wedding Story Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lila Wedding Story, Ankara’nın kalbi Çankaya’da hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa bölgesinde yer alan stüdyoya Ankara’nın dört bir yanından toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret edecek olan çiftler için stüdyonun açık adresi şöyle: 100. Yıl Mahallesi İzci Sokak 20/4 Gaziosmanpaşa - Çankaya / Ankara
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

100. Yıl Mahallesi İzci Sokak 20/4 Gaziosmanpaşa / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%