Tümünü Görmek İçin Tıkla

Karakalem Fotoğraf Stüdyosu

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.000,00
Her Şey Dahil 1.500,00

Benzer Düğün Mekanları

Düğünevim

Ankara, Çankaya
750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Karakalem Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

Ankara Çankaya konumunda bulunan Karakalem Fotoğraf Stüdyosu ‘her karede biz varız’ sloganıyla çıkış yapmış ve düğün fotoğrafçılığı alanında türlü başarılara imza atmıştır. Hizmet yelpazesi oldukça geniş olan stüdyoda dış çekim paket fiyatları 1000 TL’den başlamaktadır. Detaylı hizmet ve fiyat bilgisi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Stüdyoda düğün öncesi çekim, dış mekanda konseptli çekim, şehir dışında çekim, yurt dışı çekimi ve sağlam bir ekiple çalışan Karakalem Fotoğraf Stüdyosu, ayrıca orijinal kopya teslimi hizmeti de bulunuyor. 1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz karakalem ‘de hikayenizin kurgulanması ve detaylı sonuç almanız için 4 hafta sabretmeniz gerekiyor.

Karakalem Fotoğraf Stüdyosu Dış Çekim Fiyatları

Karakalem ekibi düğün albümü, hikayesi, dış çekim düğün fotoğraf albümü, nişan çekimi, katalog çekimi gibi hizmetlerin paket başlangıç fiyatları 1000 ila 1500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Save the date, trashday gibi hizmetleri de sunan firmanın detaylı fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Karakalem Fotoğrafçılık temelde düğün hikayesi video kaydıyla başlayan macera düğün albümüne dönüşüyor. Teknolojinin devinim halinde olmasıyla birlikte save the date tercihi çoğalan çiftlere firma orijinal davetiye hizmeti sunuyor. Genellikle 3 ay öncesinden tamamlanan çekimlerin orijinal kopyasına ulaşabildiğiniz için organizasyon öncesi belirli aralıklarla paylaşım yapabiliyorsunuz. Dış çekim düğün fotoğraflarında doğal pozların ön plana çıkmasını önemseyen Karakalem Fotoğraf Stüdyosu çiftler fotoğraf sanatçılarıyla samimi bir çekim gerçekleştirebiliyorlar. Reklam ve tanıtım çekimlerine de yer veren firma ürünün veya mekanın ön plana çıkması gereken detaylarının altını çiziyor. Konser ve açık hava çekimleri ile de adından söz ettiren firma ışığı ve kadrajı İSO inceliklerine göre ayarlıyor. Hava ve su altı çekimlerinde ise siz anın tadını çıkarırken karakalem ekibi doğal pozlarınızı yakalıyor. Moda üzerine trendleri yakalamayı amaçlayan ajansların projelerini ön plana çıkaran firma ayrıca magazin ve defile çekimlerini de üstleniyor. Hamile fotoğrafçılığı hizmeti de sunan Karakalem Fotoğrafçılık çeşitli arka fon veya hikayesi olan bir albüm detayını da es geçmiyor.

Nerededir?

Merkez ofisi Ankara Çankaya’da bulunan Karakalem Fotoğraf Stüdyosu’nun açık adresi şöyle; Yukarı Bahçalievler, Kazakistan Caddesi, No:115, Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün video kaydı, albümü, hikayesi, save the date, trashday gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çekim içeriğine göre dekorasyon çeşitleri değişiklik göstermektedir.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Save the date, reklam ve tanıtım, konser ve açık hava, hava ve su altı, moda, magazin ve defile, hamile fotoğrafçılığı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Çekim içeriğine göre dekorasyon çeşitleri değişiklik göstermektedir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara ve tüm şehirler

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orijinal kopya teslimi mevcut.

 • Karakalem Fotoğraf Stüdyosu Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Karakalem Fotoğraf Stüdyosu Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%