Tümünü Görmek İçin Tıkla

Stüdyo Mod

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 1.500
Her Şey Dahil 2.000

Benzer Düğün Mekanları

Düğünevim

Ankara, Çankaya
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Hakkında

Stüdyo Mod

Seçkin ve özel düğün çekimlerinin önde gelen düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Mod Ankara, en özel günlerinizde en doğal duygularınızı yansıtan fotoğraf çekimlerine imza atıyor. En mutlu anlarınızı en doğal halleriniz ile ölümsüzleştiren ekip siz değerli çiftlere eşsiz albümler hazırlıyor. 1500 TL'den başlayan dış çekim fiyatları sunan firma ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Stüdyo Mod, hayatınızın en özel günlerinde en doğal hallerinizi ve duygularınızı yansıtan fotoğraf kareleri yakalıyor. Doğal ışığın yardımı ile canlıymış izlenimi yaratan bu eşsiz fotoğraflarla ekip adeta anı yakalıyor. Farklı çekim türlerindeki başarıları ile Ankaralı çiftlerden tam puan alan Mod, en değerli anlarınızı taçlandırıyor. Eğer kamera korkunuz varsa ve fotoğraf çekimleri ile ilgili gergin hissediyorsanız, Mod’un samimi ve güler yüzlü ekibiyle bu fobinizi aşacağınızdan emin olabilirsiniz. Farklı fikirleri ve eşsiz konseptleri ile dikkat çeken bu yaratıcı ekip ile yalnızca size özel bir fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz. Stüdyo Mod farkı ve ayrıcalığıyla başta düğün fotoğrafçılığı olmak üzere trashday, save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, dış çekim ve düğün belgeseli gibi çekim türlerinde hizmet alabilirsiniz.

Stüdyo Mod Ankara Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Firmanın dış çekim ve düğün çekimi için fiyatları 1500 TL'den başlıyor. Alınan ekstra hizmete göre fiyatlar değişebiliyor. Her şey dahil paketlerde ise 2000 TL civarında seyreden seçenekler bulunuyor.

Olanakları

Stüdyo Mod, pek çok çekim türünde Ankara’nın öncü düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Düğün klibi çekimlerinde çiftlere sunduğu şık konseptleri ile de adından övgüyle söz ettiriyor. Düğün klibi ve düğün belgeseli çekimleri günümüzde fotoğraf çekimlerine alternatif olarak çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hayatınızın en mutlu günlerinin birer belgesi haline gelen düğün kliplerinde dilerseniz konsept çekim seçeneğini değerlendirebileceğiniz gibi, düğün organizasyonunuz esnasında çekimlerin gerçekleşmesini de talep edebiliyorsunuz. Düğün hikayeniz alanında uzman düğün fotoğrafçısı ekibi tarafından anın ruhunu yansıtan şarkılar ile birlikte montajlanarak özenle hazırlanıyor. Düzenleme işlemlerinin sonucunda yıllar sonra çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz muhteşem bir çekime sahip olabiliyorsunuz. Stüdyo Mod ekibi, tüm bu hizmetlere ek olarak nişan törenlerinizde de çekim ve klip hizmeti veriyor. Mutlu ve güzel günlere atılan ilk adım olan nişan törenleri oldukça önemli bir organizasyon türü olarak öne çıkıyor. Bu özel günlerinizde de Mod farklı ile muhteşem bir çekim hizmeti alabiliyorsunuz. Mod ile gerçekleştirdiğiniz tüm çekim türlerinde drone ile çekim hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Siz de muhteşem ekiple eşsiz bir çekime imza atmak için acele edin!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo Mod, Ankara’nın kalbi Çankaya’da siz değerli çiftlere hizmet veriyor. Gaziosmanpaşa Mahallesi üzerinde bulunan stüdyoya Ankara’nın merkezi ve çevre ilçelerinden toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret edecek olan çiftler için stüdyonun açık adresi şöyle: Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Cd. 34/5, 06700 Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Orijinal fotoğrafların teslimi
 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Stüdyo fotoğraf çekimi
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Düğün çekimi, dış çekim, albüm, orijinallerin teslimi ve danışmanlık hizmeti bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Nişan çekimi, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

 • Stüdyo Mod Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  Stüdyo Mod Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%