Tümünü Görmek İçin Tıkla

Metinler Düğün Salonu

5.0 (3 Yorum)
None

Hakkında

Metinler Düğün Salonu

Her detay çiftlerin istediği gibi tasarlanmış bir salonda kim dünya evine girmek istemez ki? Yıllardır kalbinizin aşkla çarptığını bilen Metinler Düğün Salonu zirvede tuttuğu hizmet politikasıyla size en güzel gecenizi yaşatacak! Küçük detayların büyük mutluluklara ışık olacağını bilen organizasyon ekibimiz bizlerle buluştuğunuz anda rüya gece için birbirinden farklı tasarımlarla hazırlıklara başlayacak. Siz mutlu gecenizde kendi kusursuz görünümünüz için hazırlanırken bizler de düğün gecenizin kusursuzluğu için çalışacağız. Dost meclislerinde konuşulan, birçok organizasyon eksikliği ve hüsran içerisinde sonlamış düğünleri tamamen unutun! Ekibimiz sizin istediğiniz her şeyi not alacak ve sistematik şekilde salon içerisine işleyecek. Düğünden öncede salonu gezip organizasyon detaylarını kontrol edebileceksiniz. Bu sayede eksiksiz gerçekleşecek gecenizden sonra dostlarınız kusursuz bir düğünün varlığına inanacak ve geceniz adeta efsaneler arasında yerini alacak.

Metinler Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz toplamda 900 kişilik hizmet kapasitesine sahiptir. Kalabalık ailelerin konuk sayısına cevap verecek bir alana sahip olduğumuz gibi herkese aynı anda hizmet verecek geniş ekibimizle gecenizi oluşturacağız. Konsept fikrinize karar verildikten sonra masa ve sandalyeler kumaşlarla giydirilecek, masaların üstü parlak kumaşlarla kaplanacaktır. Ahenkli bir görünüm yakalayacak masaların ortasında geniş, çevresinde kolon bulunmayan pist alanı bulunmaktadır. Pistin en büyük eğlencesi danstır fikriyle hemen arkasındaki sahnede orkestramız konumlanacak ve gece boyunca düğününüzde duymak istediğiniz ezgileri sizler için seslendireceklerdir. Salona girerken gelin yolundan itibaren konfeti yağmuru yapılacak ve bu gösteri salonu adeta şölen alanına çevirecek. Sevdiklerinizin mutlu bakışları altında ve hayatınızda her zaman olmasını istediğimiz renkler eşliğinde ilk dans edildikten sonra düğünün baş tacı görkemli pasta salonda yerini alacak. Fotoğrafçımız ve kameramanımızın pozlayıp kayıt altına aldığı anlardan sonraysa pasta davetli masalarına servis personelimiz tarafından ikram edilecek. Gecenizde telaşa yer vermeden mutlu heyecanınızı yaşamanız için akıştaki her detay tam zamanında yerine gelecek. Bu sayede gözünüz kapıda veya servis personellerinde olmadan sadece sevdiğinizin gözlerine odaklanarak konuklarınızla edeceğiniz keyifli dansların başkahramanları olacaksınız!

Metinler Düğün Salonu Nerededir? Metinler Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için D100 veya İstanbul çevreyolu gibi ana hatları kullanarak rahatça ulaşabileceksiniz. Toplu taşıma kullanmak isteyen konuklarımız ise Göztepe’den hareket eden 14B numaralı otobüsleri kullanarak rahat şekilde ulaşmış olacak. Farklı alternatifler arasındaysa Kadıköy- Ataşehir Finans Merkezi hattındaki otobüsleri kullanıp oradan 10 numaralı otobüslerle ulaşabileceğiniz gibi yine Göztepe’den hareket eden 20K numaralı otobüsleri kullanıp sonrasında 131YS numaralı otobüsle aktarma yaparak da ulaşabilme imkânınız olacak. Adresimiz: Ihlamurkuyu Alemdağ Cad. Papatya Sokak No:2, Ümraniye'dir. Siz mutluluk kapısından adım atmaya karar verdiğinizde Metinler Düğün Salonu olarak yanınızda olacağız ve sine vizyonda gösterilecek aşkınızın ilk günleri gibi yıllar sonra sizde hala modern çizgilere sahip olan düğününüzü sevdiklerinize göstereceksiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • KN
  K**** & N****

  Hizmet düzenliydi orkestra çok iyiydi iyice coşturdu. Çok eğlenceli güzel bir düğün oldu. gönlümüzce eğlendik. Tavsiye ederiz.

 • ll
  l****

  büyük ve uygun fiyatlı bir salon süslemesi de güzel tavsiye ederim

 • NS
  N**** & S****

  Tüm ayrıntılarıyla çok eğlenceli bir gece oldu servislerden müziklere kadar herşey çok güzeldi teşekkür ederiz

Konum

Tepeüstü Mahallesi, Kafiye Sk. 2 A, 34771 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%