Tümünü Görmek İçin Tıkla

Saloon Bizz Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Saloon Bizz Kuaför

İstanbul Ataşehir ilçesindeki Saloon Biz Kuaför aynı zamanda Mois Kuaför adı ile hizmet veriyor. 400 TL'demn başlayan gelin başı ve makyajı fiyatları bulunuyor. Düğün günü sürprize yer vermiyor ve ücretsiz prova sağlıyor. Saloon Bizz gelin başı ve gelin makyajı fiyatları için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gelin Saçı Uygulamaları

Ataşehir ilçesindeki Saloon Bizz dağınık gelin saçı, tesettür gelin başı, örgülü gelin başı, gelin topuzu modelleri ile hizmet veriyor. Gelinliğe ve gelinin saç yapısına dikkat ediyor. Balık model gelinliği örgülü gelin saçı modeli, sırt dekolteli gelinliği salık gelin saçı modeli ile bütünleştiriyor. Gelin başı aksesuarları ile saç modeline inciler, taşlar ile hareketlendiriyor. Ayrıca kısa ve uzun gelin saçı modelleri sunuyor. Seçilen duvağa uygun duvaklı gelin başı modeli gerçekleştiriyor.

Saloon Bizz Kuaför Gelin Başı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan Saloon Bizz Kuaför 600 TL’den az gelin saçı ve makyajı fiyatları bulunduruyor. Ayrıca gelin yakınlarına hizmet verebiliyor. Ağda, manikür, pedikür gibi işlemlerle gelinleri düğün öncesi hazırlıyor. El ve ayak masajı ile stresini azaltabiliyor. Düğün öncesi ücretsiz prova gerçekleştirebiliyor. Provalar sırasında uygun modele karar veriliyor ve düğün günü işler şansa bırakılmıyor. İstediğiniz modeller hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçerek gelin başı ve gelin makyajı fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Makyaj Tasarımları

Gelinin cilt sağlığına dikkat eden Mois Kuaför makyaj işlemi öncesi cildi temizliyor ve makyaja uygun hale getiriyor. Ten rengine uygun makyaj rengini bengini belirliyor en trend makyaj tonları olan şeftali, pembe ve toprak tonlarında gelin makyajı gerçekleştiriyor. Uygulaması zor ama görünümü muhteşem olan porselen makyaj uygulamasını da gerçekleştirebiliyor. Takma kirpik, derin göz makyajı, buğulu göz makyajı, renkli göz makyajı işlemleri ile gözleri ön plana çıkarıyor.

Ulaşım

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde geniş ve titiz güzellik salonu bulunan Saloon Bizz gelinlerini bekliyor. Saloon Bizz Adresi: Barajyolu Cad. Yenişehir Mah. Dumanlı Sk. No:6/A Ataşehir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Epilasyon
 • Gelin başı
 • Makyaj provası
 • Manikür - pedikür
 • Porselen makyaj
 • Saç provası
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin başı, gelin makyajı ve takma kirpik uygulaması bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Ağda, manikür, pedikür bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta öncesinden iletişime geçilmeli

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul ilinde hizmet veriyor.

 • Saloon Bizz Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Saloon Bizz Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%