Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nurettin Esengül Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Nurettin Esengül Kuaför

35 yılı aşkın deneyimiyle sektörün önde gelenlerinden olan saç ve makyaj artisti Nurettin Esengül, İstanbulun Pendik ilçesindeki salonu ile hizmet vermekte. Şimdiye kadar sayısız gelinimize en özel gelin saçı ve makyaj hizmetini sunan Nurettin Esengül Kuaför, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile maksimum kapasitede çalışmakta. 400 TL'den başlayan başlangıç fiyatları ve sorunsuz bir biçimde gerçekleşen diğer bütün olanakları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Olanaklar

Hizmet kapsamı saç ve makyaj ile sınırlı kalmayan Nurettin Esengül Kuaför’de saç bakımı, masaj ve cilt bakımı olanakları da mevcut. Gelin başı tasarımı ve profesyonel gelin makyaj ıuygulamaları konusunda adından sıkça söz ettiren Kuaför Nurettin Esengül, konseptleri belirlerken son trendleri de yakından takip ediyor. Gelin başı konusunda, tesettür gelin başı, örgülü gelin saçı ve her türlü gelin topuzu uygulamaları mevcuttur. Ayrıca burada gelin saçı aksesuarları, toka veya her türlü gelin tacı opsiyonlarına ulaşabilirsiniz. Saç tasarımı yapılırken, saç analizi yapılmakta ve saçın uzunluğuna göre daha farklı seçenekler de sunulmakta. Makyaj konusunda da aynı çeşitlilik olanaklarını sunan bu kuaför, ten renginize ve cilt tipi analizinize göre bir sonuca ulaşarak en güzel makyajı sizlere uygulamakta. Göz makyajı ve cilt makyajına önem veren Kuaför Nurettin Esengül’de doğal gelin makyajı en çok tercih edilenlerden.

Nurettin Esengül Kuaför Pendik Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Burada her bütçeye özel farklı gelin paket fiyatları bulunmakta. Sadece saç ve makyaj tasarımından oluşan bir standart paket mevcut. 400 TL'den başlayan bu standart paket, en çok tercih edilenlerden. Buna ek olarak seçeceğiniz ilave avantajın cinsine göre, fiyatlarda farklılık olabilmekte. Nurettin Esengül Kuaför bünyesinde başlangıç paketine ilave olarak manikür, pedikür ve cilt bakımının da dahil olduğu bir gelin paketi ise 600 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmakta.

İlave Özellikler

Düğün öncesinde saç ve makyaj prova imkanı bulunmakta. Bu nedenle 2 hafta öncesinden ücretsiz randevu almanızı tavsiye ederiz. Salı hariç her gün sabah 08:00 akşam 20:00 arasında hizmet sunan bu kuaför, yakınlarınıza da saç ve makyaj tasarım imkanı sunulmakta. Dönem dönem yapılan saç ve makyaj tasarımında indirim, bir diğer ilave avantaj.

Nerededir?

Pendik’te bulunan bu kuaföre, merkezi konumundan ötürü toplu taşıma ile ulaşılabilmekte. 16, 16A, 16D, 17, 132, C50 numaralı hatlarla Kadıköy, Pendik, Üsküdar, Yakacık, Kartal güzergahlarından ulaşım mümkün. Kuaför Nurettin Esengül açık adresi ise, Batı Mahallesi Dr. Artar Apartmanı No:3, Dr. Orhan Maltepe Cd., 34896 Pendik / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Makyaj provası
 • Manikür - pedikür
 • Saç bakımı
 • Saç provası
 • Saç tasarım
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Başlangıç paketinde bulunan bütün imkanlara ek olarak, manikür, pedikür ve masaj imkanı da bu pakette bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  İstediğiniz konsepti uygulayabilirsiniz. Kına, nişan veya söz gibi özel günler için farklı konseptler uygulanmakta. Bu konuda cilt tipiniz ve saç analiziniz öncelik gösteriyor. Sonrasında konsept konusunda karar kılabilirsiniz.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün paketlerinin içinde ücretsiz prova imkanı ve gelin yakınlarına hizmet olanağı bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Birkaç saat içinde saç ve makyaj işlemleriniz sona erecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul geneline hizmet verilmekte.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  El - ayak bakımı gibi kişisel bakım uygulamalarının yanında en özel cilt bakım teknikleri de burada.

 • Nurettin Esengül Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Nurettin Esengül Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%