Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sevgican Gönül Bahçesi

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

İzmir’in İncisi Sevgican Gönül Bahçesi

İzmir içerisinde faaliyet göstermekte olan pek çok işletmeden bir tanesi olan Sevgican Gönül Bahçesi, sahip olduğu yüksek kapasiteli misafir ağırlama olanağı sayesinde diğer pek çok işletmeden ayrılmaktadır. Uzun yıllardan beridir evlilik merasimleri için tercih edilen Sevgican Gönül Bahçesi, uzun yılların getirmiş olduğu tecrübelerin ışığında sizlere unutulmaz bir gece yaşatmayı ilke edinmiştir. Mekan geçmiş tecrübelerinin göstermiş olduğu bilgiler ışığında, düğün merasimi için hazırlıkların, çiftler için kimi zaman zorlu bir süreç olabildiğinin bilincinde. Bu bilinç dahilinde yürütmekte olduğu çalışmalar ile birlikte misafirlerine pek çok konuda destek sağlayabilmektedir. Düğün, kına, nişan, sünnet gibi pek çok etkinliğin yanı sıra çeşitli bayi toplantıları, iş toplantıları için de müsait olan mekan, her alanda sizlere profesyonel destek sağlamaya hazırdır. Bizlerle iletişime geçerek düzenlemek istediğiniz organizasyona dair ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirtebilir, mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Profesyonel Hizmet

Mekan çeşitli organizasyonlar gerçekleştirerek mutlu bir gün düzenlemek isteyenlerin her türlü ihtiyacında yanında olmakta. Özellikle düğün merasimi gibi çiftlerin çok hassas ve dikkatli oldukları konularda, her türlü detayı planlayarak çalışmalarını yürütmekteler. Bu noktada, evlilik merasimi öncesi dönemde, çiftlerin bütçelerinin önemli bir bölümünü kullandıklarının bilincinde olarak, etkinlik için misafirlerine en uygun fiyatlarla hizmet sunmayı hedeflemekteler. Sevgican Gönül Bahçesi; düğün arabası, gelinlik, damatlık gibi detayların çiftler için zor olabileceğinin bilincinde olan bir işletmedir. Sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine en uygun hizmeti, kalite standartları dahilinde alabilmek için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Düğününüz ile ilgili detaylar, ortaya çıkacak ödeme planının da belirlenmesini sağlayacaktır. Misafirlerinize sunmak istediğiniz yiyecek ve içeceklerin menüleri, müzik ve müzisyen hizmetleri, düğün fotoğrafçısı gibi pek çok detay, düğün için harcamanız gereken tutarın belirlenmesinde de etkili olacaktır. Sevgican Gönül Bahçesi, bu alanda sahip olduğu birikim sayesinde sizlere en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir.

En Güzel Organizasyonlar İçin

Sevgican Gönül Bahçesi, yalnızca düğün organizasyonlarınızda değil, gerçekleştirmek istediğiniz herhangi bir organizasyon dahilinde sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Sevgican Gönül Bahçesi’ni diğerlerinden ayıran en önemli özellik, yüksek kapasitede misafir ağırlama olanağının olmasıdır. Açık ve kapalı salonları, yaz ya da kış fark etmeksizin organizasyonlarınızı yapabilmenize olanak tanımaktadır. Bununla birlikte gelin odası, çocuk parkı gibi misafirlerinizi bu önemli organizasyonda rahat ettirecek pek çok detaya ev sahipliği yapmaktadır. Sizler için düşünülmüş her detayın karşılığında, sizlere yalnızca arkanıza yaslanmak ve bu güzel gecenin tadını çıkarmak kalacaktır. Profesyonel ekibi, misafir sayısı fark etmeksizin her misafirinizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde çalışma yürütmektedir. Bu önemli gecenizde sizin ve misafirlerinizin mutluluğu ve memnuniyeti, Sevgican Düğün Salonu’nun sağlamak istediği en önemli hizmetlerden bir tanesi olmaktadır.

Organizasyonlarınız İçin Doğru Adrestesiniz

Düğün, kına, sünnet ya da iş toplantısı fark etmeksizin Sevgican Düğün Salonu sizlerin yanında olacaktır. 2005 yılından beri faaliyet göstermekte olan mekan, sizlere geniş çaplı bir menü dahilinde misafirlerinize sunum yapma imkânı da vermektedir. Yiyecek ve içecek menülerinin zengin ve çeşitli olması da, mekanın uzun zamandır tercih edilen bir işletme olmasını sağlamıştır. İzmir Karabağlar bölgesinde faaliyet göstermekte olan Sevgican Gönül Bahçesi, Peker Mahallesi 5108. Sk içerisinde bulunmaktadır.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • Ö****

    Hizmetleri kusursuz, çalışanları işlerini severek yapıyor ve enerjilerini size çok iyi yansıtıyorlar.

Konum

Peker Mahallesi, Sevgican Gönül Bahçesi, 5108. Sokak, Karabağlar/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%