Tümünü Görmek İçin Tıkla

Vois Hotel Balo Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Vois Hotel Balo Salonu Hakkında

Vois Hotel Balo Salonu ’nda sizleri unutamayacağınız dakikalar bekliyor! Ataşehir’in gözde düğün mekânlarından birisi olarak sizlere hizmet veren Vois Hotel Balo Salonu’na gelerek hayalinizdeki düğün gecesini planlamak ve gerçekleştirmek isterseniz sizi bekliyoruz!

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Yemekli veya koteylli olarak seçimleriniz doğrultusunda yapacağınız Vois Hotel Balo Salonu ’ndaki tüm etkinliklerde özel servis personelleri görev almaktadır. Hayalinizdeki tüm detayları ve planları gerçekleştirebilen organizasyon ekibi ile  Vois Hotel Balo Salonu’nda organizasyon yapmak sizi rahatlatacak, eminiz!
 • Nişan Organizasyonları
 • Nikâh Töreni
 • Kına Geceleri
 • Evlilik Teklifleri
 • Kır Düğünleri
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Baby Shower Partileri ise Vois Hotel Balo Salonu ’nda yapabileceğiniz etkinliklerden sadece birkaçıdır. Sizlerin beklentilerine ve davetli sayısına göre Vois Hotel Balo Salonu’nda tüm etkinliklerinizi büyük bir özenle planlar ve yönetiriz.

Kaç Kişiyi Ağırlayabilirsiniz? Hizmet Kapasitesi Nedir?

Vois Hotel Balo Salonu ’nda yapacağınız tüm etkinliklerde 500 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliriz. Kapalı mekânımızda da hizmet verdiğimiz Vois Hotel Balo Salonu’nda dilerseniz yemeği kapalı salonda verebilir açık alanda ise konuklarınızı ağırlayabiliriz.  5.000 metrekare büyüklüğünde olan Vois Hotel Balo Salonu’nda sizleri ve konuklarınızın en iyi şekilde ağırlayabilir ve gece boyunca konforunuzu sağlayabiliriz. Isıtma ve soğutma sistemlerinin daima çalıştığı Vois Hotel Balo Salonu’nda konuklarınız bu konularda asla problem çekmeyecektir. 1 engelli tuvaleti ve 1 bebek bakım odasının da bulunduğu Vois Hotel Balo Salonu’nda konuklarınızın tüm ihtiyaçları önceden düşünülmüş ve çözümlenmiştir. Düğün menüleriyle de dikkatleri üzerine çeken Vois Hotel Balo Salonu ’nda deneyimli servis personelleri ve şefler çalışmaktadır. Eğlencenin doruk noktasına ulaşmayı sizlere vaat etmeyen gerçekleştiren Vois Hotel Balo Salonu’nda ses ve ışık sistemleri de yeterli düzeydedir.

Nasıl Gidilir? Nerede Yer Alıyor?

İnönü Mahallesi’nde Kayışdağı Caddesi’nde yer alan Vois Hotel Balo Salonu ’nda sizleri büyük bir organizasyon ekibi sabırsızlıkla bekliyor! Ataşehir’in en büyük düğün salonlarından birisi olan Vois Hotel Balo Salonu’nda balolarınız ve diğer tüm etkinliklerinize konuklarınız oldukça kolay bir şekilde ulaşırlar.  Vois Hotel Balo Salonu’na gelmek için Kadıköy’e ya da direkt olarak Kayış Dağı Caddesi’ne gelmeniz en doğru senek olacaktır. Toplu taşıma ile gelecek konuklarınız 89İ ve 98İ otobüslerine binerek kısa sürede Vois Hotel Balo Salonu ’na gelebilirler.  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

 • EE
  E****

  en kaliteli hizmeti sunan nişan mekanlarının başında geliyor. A’dan z’ye çok ama çok memnun kaldığımız nişan törenimiz oldu sayelerinde. Düğün ve nişan töreni yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

Konum

İnönü Mahallesi, Vois Hotel Balo Salonu, Kayışdağı Caddesi Yanyolu, Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%