Tümünü Görmek İçin Tıkla

Vokalist Restaurant

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

En Güzel Düğünler İçin Vokalist Restaurant

Vokalist Restaurant, aradığınız kalitede bir düğün organizasyonunu sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyor. Düğün organizasyonları, gelin ve damat adayları tarafından üzerinde hassasiyetle durulan organizasyonlardan olmaktadır. Çiftler, bu değerli gecelerinin hazırlıklarına aylar öncesinden başlamakta ve yoğun bir çaba göstermektedirler. Yaşanan çabaların yoğunluğu, çoğunlukla düğün stresi denilen kavramın ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu noktada düğün sahiplerinin alanında uzman kişiler ile çalışmaları önem arz etmektedir. Düğün organizasyonları konusunda kendisini geliştirmiş işletmeler ile çalışmak, düğün merasimlerinin de kusursuz bir eğlenceye dönüşmesini sağlamaktadır. Vokalist Restaurant, bu noktada düğün sahiplerinin endişelerini anlamakta ve onları düğün stresinden uzak tutmak için çalışmalarını yürütmektedir. Uzman ekibi, alanında biriktirdiği tecrübeler sayesinde Vokalist Restaurant, burada düğün gerçekleştirecek kişiler için eşsiz bir deneyim vadetmektedir. Hemen şimdi Düğün Buketi ayrıcalıklarından faydalanarak Vokalist Restaurant’da restaurant düğünü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dugunbuketi.com, bünyesinde barındırdığı pek çok işletme ile birlikte değerli organizasyonlarınızı mükemmellik hedefi içerisinde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Eşsiz Bir Restoran Düğünü

Düğün hazırlıklarına başlayan çiftler, önlerine çıkan pek çok seçenek arasında çoğu zaman zorluklar yaşamaktadır. Salon düğünü, kır düğünü ve restoran düğünü gibi çeşitli seçenekler, çiftlerin değerlendirmesine sunulmaktadır. Bu seçenekler arasından tercihinizi restoran düğününden yana kullanmak istiyorsanız, Vokalist Restaurant sizin için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Restoranlar, misafirlerine mutfak konusunda sundukları avantajlar ile ön plana çıkmaktadırlar. Mutfak konusundaki uzmanlıkları ile servis, organizasyon konusundaki tecrübelerini birleştiren Vokalist Restaurant, misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Bu sayede burada düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler, yemekli veya yemeksiz olacak şekilde mükemmel organizasyonlara imza atabilmektedirler. Düğün öncesi yetkililer ile temas halinde olup menü tadımları yapabileceğiniz mekânda, misafirlerinizi büyüleyebileceğiniz pek çok alternatif bulunmaktadır. Çeşitli kına paketleri, düğün paketleri gibi seçenekler arasından tercihlerinizi belirleyebilir, eşsiz organizasyonunuza bir adım daha yaklaşabilirsiniz. İstanbul’un Maltepe bölgesinde bulunan Vokalist Restaurant, çeşitli menü seçenekleri ile kaliteli hizmeti sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Tüm Organizasyonlarınızda Vokalist Restaurant

Yemekli organizasyonlar, katılım sağlayan kişiler arasında samimi bir muhabbet ortamı oluşturmaktadır. Restoran organizasyonlarının bu özelliği, burada yapılan etkinliklerin de unutulmaz ve eşsiz olmasını sağlamaktadır. Vokalist Restaurant, bu bağlamda tüm düğün, kına, nişan, sünnet düğünü ve kokteyller gibi organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Alanında uzman şefler ile birlikte yapacağınız tadımlar sonrasında etkinliğinize katılacak kişilere sunacağınız menüleri belirleyebilirsiniz. Vokalist Restaurant, 300 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz, dilerseniz üstü açık veya kapalı şekilde düzenleyebileceğiniz bir salona sahiptir. Buna ek olarak 100 kişilik bir teras ve 80 kişilik bir orta kat bulunduran mekân, tüm organizasyonlarınız için uygun ortamı sizlere sağlamaktadır.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Organizasyon

Vokalist Restaurant dahilinde gerçekleştireceğiniz organizasyonun bütçenize uygun şekilde tasarlanması da mekânın önceliklerinden olmaktadır. Mekânın sizlere sunduğu çeşitli menü seçenekleri ve paketler bulunmaktadır. Organizasyona katılacak kişi sayısı, sunulacak menünün içeriği, organizasyon tarihi gibi çeşitli detaylar, toplam fiyatın oluşmasında etki sahibi olmaktadır. Bu sayede burada organizasyon gerçekleştirmek isteyen kişiler de bütçeleri dahilinde bir etkinlik gerçekleştirme imkânını elde etmektedirler. Hemen şimdi Düğün Buketi avantajları ile Vokalist Restaurant’ta organizasyonunuzu düzenlemeye başlayabilir, çeşitli cazip fiyat teklifleri ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Etkinlik gerçekleştirilecek mekânlara ulaşım, adres ve nasıl gidilir gibi sorular da önem arz etmektedir. Organizasyon sahipleri, etkinliklerini gerçekleştirecekleri mekânın konumunun kolay ulaşılabilir olmasını arzu etmektedirler. Bu sayede düğüne katılacak kişilerin rahatlığı ve konforu da garanti altına alınmaktadır. Vokalist Restaurant, Maltepe/Küçükyalı’da sahil yolu üzerinde bulunmaktadır. Çınar Mh. Turgut Özal Bulvarı No:79’de bulunan mekân, ulaşımın cazip olması nedeniyle de sevilen mekânların arasında yerini almayı başarmıştır. Düğün Buketi’nin sizlere sunmuş olduğu uygun fiyat tekliflerinden faydalanmak, kampanyalar ve indirimler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede gerçekleştirmek istediğiniz mükemmel organizasyonu tasarlamaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • AE
    A**** & E****

    Bu süper restaurtant, muhteşem düğünler yapmak için inşa edilmiş gibi. Düğün salonunda düğün yapmaktan çok daha fazla keyif aldık ve herkese çok etkilendi düğünümüzden, bu da hayliyle bizi çok memnu etti, çok sağ olun.

Konum

Sahil Yolu Çınar Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 79 Küçükyalı MALTEPE

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%