Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eda Söz Dance Academy

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Eda Söz Dance Academy Hakkında

Düğün gününüzde unutulmaz hatıralar edinmek istiyorsanız düğün dansı büyük bir önem taşıyor. Eda Söz Dance Academy düğün dansı kursları arasında sevilen yerlerden biri oluyor. “Hayatına renk katmak istiyorsan sen de dans et!” sözüyle yola çıkıyor. Düğün dansı kursları davet gününüzü eşsiz kılmak için öğreneceğiniz düğün dansınızla, konukların ilgisini çekebilme fırsatını veriyor. Düğün dans kursu fiyatları 200 TL'den başlıyor. Dans akademisinin lokasyonu ise İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor.

Dans Akademisi Özellikleri

Dans akademisi özellikleri arasında en önemlisi olarak “ücretsiz tanıtım dersleri” oluyor. Düğün dansı kursu tercihi yapmadan önce bir şans vererek deneyimli eğitmenlerden alacağınız ücretsiz tanıtım dersleriyle uygulamalı olarak karar verme şansı bulunuyor. Verilen seviyelere göre dersler ve isteğe bağlı bireysel ya da grup çalışmalarıyla maksimum dans keyfini yaşatmayı hedefliyor. Dans tecrübesi olmayanları başlangıç seviye kurslarla destekleyip kısa sürede uygun yetkinliğe ulaştırabiliyor. Dans eğitimleri arasında Zeybek, Salsa , Bachata , Zumba , Oryantal , Hip-Hop bulunuyor. Çiftler zeybek ile asaletin, efelerin dansını sergileyerek konuklarını etkileyebiliyor.  Latin dansları ile birlikte de düğün salonu içerisinde romantik bir rüzgar esmesini sağlıyor.

Eda Söz Dance Academy Düğün Dans Kursu Özellikleri

Düğün dansı kursları arasındaki fiyatlar, dans türü, eğitim süresi, ders saati yoğunluğuna göre değişebiliyor. Profesyonel dans eğitmenleri ile verilen eğitimlerde müşterilerinin ilgisini ve bağlılığını kazanan Eda Dance Academy fiyatları ise 200 TL’den başlıyor. Tekli ve partnerli fiyat seçenekleri bulunuyor. Ayrıca haftada 2 gün ücretsiz pratik eğitimi imkanı da sağlanıyor. Dans akademisi düğün dansı kursu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Mekanda prova, kişiye özel program, grup ve bireysel dans dersleri ve müzik seçimi sunulan hizmetlerden sadece birkaçı oluyor. Ücretsiz deneme seansları ile kursların ilk dersini ücret ödemeden deneyimleyerek karar verilebiliyor. Sunulan hizmetlerde dans kursları dışında çeşitli sosyal olanak bulunuyor. Latin Dans geceleri düzenleyerek dans severleri bir araya getirip dans ederek hem öğrenip hem eğlenmeyi amaçlıyor. Ayrıca çeşitli profesyonel, ün kazanmış, yarışma derecesi olan eğitmenlerden workshop imkanları sunuyor. Ücretsiz olan workshoplardan dilendiği gibi yararlanılabiliniyor. Yat turu, müzik dans geceleri ve daha birçok sosyal aktivite günleri düzenliyorlar. Eda Söz Dance Academy dans severleri kaynaştıran çeşitli etkinliklerle birlikte dans kursu içerisinde bir aile kültürü yaratmayı amaçlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün öncesi dans kursu alternatifi arayanlar için en önemli detaylardan biri olan dans kursu adresi oluyor. Dans akademisi lokasyonu ise İzmir’in en merkezi ilçelerinden biri olan Konak’ta bulunuyor. Eda Söz Dance Academy Adres Bilgisi: 1480 Sok. No:6/A1-2 Alsancak Konak/İzmir
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Ücretsiz deneme seansları
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Grup şeklinde ya da bireysel dans dersi seçenekleri ve ücretsiz deneme seansları bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Latin dans geceleri, ücretsiz workshoplar gerçekleştiriliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 Hafta önce iletişime geçilmeli.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Zeybek, Salsa , Bachata , Zumba , Oryantal , Hip-Hop dansı bulunuyor.

 • Eda Söz Dance Academy Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Eda Söz Dance Academy Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 400 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

1480 Sok. No:6/A1-2 Alsancak Konak/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%