Güngören Kına Gecesi Mekanları ve 2024 Fiyatları

(1 sonuç)

İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Güngören
The Rise Aron Hotel
24

The Rise Aron Hotel

4.9
(25)
İstanbul, Güngören
500kapasite
50başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Kına gecesi gibi evlilik öncesi son heyecan olan bir etkinlik için uygun fiyatlı mekanlar İstanbul ilinin Güngören ilçesinde bulunuyor. Sizler için özel olarak hazırlanan imkanlardan yararlanarak unutulmaz bir kına gecesi geçirmeniz sağlanıyor. Mekanların hem açık hem de kapalı davet alanları kullanımınıza sunuluyor. Ayrıca bu hizmetleri 50 TL'den başlayan uygun fiyatları ile rahatça karşılayabiliyorsunuz.

Güngören Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

Güngören sınırları içerisinde kına gecesi mekanları sizlere üstün kalitede hizmet vermek için kapılarını açıyor. En önemli ilkeleri sizin mutluluğunuz olan mekanların sundukları hizmetler özel günlerinize yakışır şekilde oluyor. Birbirinden farklı konseptleri ve özellikleri barındıran mekanların fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor.

İstanbul Güngören kına gecesi mekanları ve fiyatları şöyle;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

The Rise Aron Hotel

30 TL

50 TL

Köşk Düğün Salonu

10 TL

30 TL

Felicita Balo & Davet Salonu

30 TL

50 TL

Cevizlik Parkı Sosyal Tesisi

30 TL

50 TL

Show Düğün Salonu

30 TL

50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

The Rise Aron Hotel

Güngören ilçesinde organizasyon denildiği zaman The Rise Aron Hotel, akla ilk gelen isimlerden oluyor. Profesyonel çalışma ekibi ve iş disipliniyle sizlere hizmet veriyor. Geniş mekanın sunduğu hizmetler arasında yemek servisi, müzik grubu temini yer alıyor. 250 kişilik kapalı davet alanında organizasyonlarınızı düzenliyor. Otoparkı ve vale servisi sayesinde kişisel aracınızla ulaşım gayet kolay oluyor. Mekanın kına ve bekarlığa veda için kokteylli ve yemekli fiyatları 50 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Köşk Düğün Salonu

Şık tasarımı ile öne çıkan Köşk Düğün Salonu, sizlere harika bir kına gecesi imkanı sunuyor. Mekanın 750 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor. Kına gecesi için her türlü opsiyonu ve aksesuarı sağlayan mekanın 100 araçlık bir otoparkının olması aracıyla gelecek misafirler için rahatlık sağlıyor. Kına tahtı salonun en güzel köşesine yerleştiriliyor. İhtiyacınız olabilecek kına tepsisi, mumu gibi aksesuarlar da temin edilebiliyor.

Fiyatları bakımından oldukça uygun olup kına gecesi için kişi başı10 - 30 TL aralığında fiyat veriyor.

Felicita Balo & Davet Salonu

Güngören ilçesinin popüler olan bir başka mekanı da Felicita Balo & Davet Salonu oluyor. 750 kişilik kapasitesiyle size ve sevdiklerinize geniş bir kucak açıyor. Terası ve terasında misafirler için mola alanı bulunuyor. Ayrıca ana etkinlik sonrası after party imkanı da sağlanıyor. Kına gecesi için gerekli tüm aksesuarlar ve malzemeler mekan tarafından ayarlanıp sizlerin kullanımına sunuluyor. Kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlayıp, 50 TL'ye kadar çıkıyor.

Cevizlik Parkı Sosyal Tesisi

Cevizlik Parkı Sosyal Tesisi kına gecesi için kapılarını sizlere açıyor. Oldukça ferah bir atmosfer sunan mekan 300 konuğa kadar ağırlayabiliyor. Sade olan mekan tasarımı konseptine özel süslemelerle destekleniyor. Kına müziği için orkestra v DJ temin ediliyor. Siz misafirlerinizle doyasıya eğlenirken etkinlik sorumlusu tüm geceyi kontrol altında tutuyor. Kişi başı kına gecesi fiyatları 30 - 50 TL arasında oluyor.

Show Düğün Salonu

Show Düğün Salonu da Güngören içerisinde tercih edilebilecek kına gecesi mekanları arasında bulunuyor. Birbirinden farklı konseptler ile kına gecenize renk katabilen mekanın 400 kişilik bir kapasitesi bulunuyor.

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, ışık, ses ve sahne hizmetleri, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da size sağladığı olanaklar arasında yer alıyor. DJ temini ile eğlencenizi katlayan mekanın fiyatları 30 ile 50 TL olarak değişiyor.

Güngören Düğün Salonları

Güngören ilçesinde bir düğün düzenlemek istiyorsanız fiyat olarak uygun, kalite olarak ise üstün olan birçok mekan sizleri bekliyor. Sizlere unutulmaz anlar yaşatmak için özveriyle çalışılıyor. Bu mekanlar arasında yer alan çiçek Düğün Salonu ve Salon Marmaris Güngören çok kez tercih edilmiş, işinde profesyonel salonlar olarak karşınıza çıkıyor. Her iki mekanın da başlangıç fiyatları 30-50 TL arasında değişiyor. Düğün gününüz bu tarz mekanlar sayesinde unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

İstanbul, Güngören kına gecesi mekanları, sizler ve sevdikleriniz için harika bir gün yaratmak amacıyla çalışıyor. İlk hedefleri müşteri memnuniyeti olan bu mekanlarda sunulan üstün hizmetler ile sizi harika bir deneyim bekliyor. Her datayı sizler için düşünüyor ve bu özel gününüzde zorluk çekmemeniz için yardım da bulunuluyor. Tüm mekanların detaylı bilgilerini DüğünBuketi.com ile danışmanları ile öğrenebilirsiniz.