Filtreler

Yaka

İlçeler

Minimum Fiyat

Kapalı / Açık Alan

Kapasite

1 sonuç
İstanbul
Diğer Davet Mekanları
Kına Gecesi Mekanları
Avrupa Yakası
Silivri
Family Resort Hotel

Family Resort Hotel

5.0 (1)
İstanbul, Silivri
1500 Maks. Kişi • 90 ₺ Başlangıç Fiyatı

İstanbul Silivri kına gecesi mekanları, kına organizasyonlarına özgü sınırsız konsept seçenekleri içeriyor. Açık ve kapalı davet alanları ile dört mevsim tercih edilebiliyor. Geniş kapasiteleri ve şık tasarımları ile bir bütünlük oluşturuluyor. Kaliteli hizmetleri sayesinde, gelin adayları tarafından oldukça tercih ediliyor. Silivri'deki kına gecesi mekanlarında davet fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor.

İstanbul Silivri Kına Gecesi Mekanları ve Fiyatları

İstanbul Silivri kına gecesi mekanları, kaliteli hizmetleri ile kapılarını sizlere açıyor. Mekanlar, kına organizasyonlarına özgü süslemeleri ile gelin adayları tarafından oldukça tercih ediliyor. Konforlu alanlarını şık dekorasyonları ile birleştiriyor. Eğlenceli bir gece geçirmeniz için tüm olanaklar sağlanıyor. Kına organizasyonunuzu düzenlediğiniz güne, menü tercihlerinize ve ek hizmetlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kına gecesi mekanları fiyatları ortalama 10 - 130 TL arasında oluyor.

İstanbul Silivri kına gecesi mekanları ve fiyatları şu şekildedir;

Mekan

Hafta İçi*

Hafta Sonu*

Silivri öğretmenevi

30 TL

50 TL

Rüya Kır Bahçesi

10 TL

50 TL

Bizbize Cafe & Restaurant

10 TL

50 TL

Garden Silivri

50 TL

100 TL

Family Resort Hotel

75 TL

130 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Silivri öğretmenevi

Silivri öğretmenevi, 300 kişilik kapasitesi ile siz değerli misafirlerine kapılarını açıyor. Kapalı salonu sayesinde her mevsim hizmete açık olabiliyor. Denizin doğa ile bütünleştiği eşsiz manzarayla da mest ediyor. Mekan giydirmesi ise sizlerin zevkine bırakılıyor. Kına süslemeleri ile donatılan mekanda, kına tahtı, sepeti, ve tepsisi de yer alıyor.

Tüm gece boyunca çalan kına müzikleri sayesinde, geniş dans pistinde sevdikleriniz ile dilediğinizce eğlenebiliyorsunuz. Bunun yanında, mekan bünyesinde yer alan müzisyenler de performanslarını sergiliyor. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken mekanda kişi başı fiyatlar 30 - 50 TL arasında değişiyor.

Rüya Kır Bahçesi

Rüya Kır Bahçesi, 2000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Sahip olduğu geniş kır bahçesinde yeşilin her tonu bulunuyor. Geniş ve ferah ortamı ile ilgi gören mekan, kına süslemeleri ile de eşsiz bir atmosfer yaratıyor. İhtişamlı kına tahtı ise baş köşede yerini alıyor. Mekan giydirmesi sizlerin zevkleri doğrultusunda uygulanıyor.

Mekan, tüm kına organizasyonu boyunca şarkılar çalıyor. çimlerin üzerinde doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi sizleri bekliyor. Ayrıca, yemekli organizasyonlar için eşsiz lezzetler şefler tarafından hazırlanıyor. Dilerseniz ikramlı menülere de yer veriliyor. Kişi başı fiyatlar ise 10 - 50 TL arasında oluyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bizbize Cafe & Restaurant

Bizbize Cafe & Restaurant, açık ve kapalı davet alanları ile dört mevsim kaliteli hizmet veriyor. Kapalı salonunda 500 kişilik kapasiteye kadar ulaşabiliyor. Camlarla kaplı olan salonu, aydınlık ve ferah bir ortam sunuyor. Mekan, organizasyon firması hizmeti de sağlıyor. Zevkinize göre aksesuar ve dekor ile mekanı donatabiliyorsunuz.

Hem duygusal hem de keyifli bir atmosfer yaratılıyor. Şık kına tahtı ile ambiyans tamamlanıyor. Mekan, 10 ile 50 TL arasında değişen her bütçeye uyan fiyatları ile de ilgi görüyor.

Garden Silivri

Garden Silivri, 2000 kişilik kapasiteye kadar değerli misafirlerinizi ağırlamanızı sağlıyor. Ferah ortamı, şık kına süslemeleri ile bütünleşiyor. Göz kamaştıran dizaynı ile de büyülüyor. Ayrıca, kına gecesine özgü her detay mekan tarafından hazırlanıyor. Kına mumu, tepsisi, takımı ve müziği organizasyonunuz için sağlanıyor. Mekan, deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan eşsiz lezzetleri ile büyülüyor. Kişi başı fiyatları 50 - 100 TL aralığında seyrediyor.

Mekan, açık ve kapalı davet alanları ile her isteğe yanıt oluşturuyor. Karşılama hostesi, en kıymetli konuklarınızı mekanın kapısında karşılıyor. Eğlenceye de bir o kadar önem veren mekanda orkestra hizmeti bulunuyor. Tüm gece boyunca eğlenceli parçalar çalarak sevdikleriniz ile keyifli anlar yaşamanız sağlanıyor.

Family Resort Hotel

Family Resort Hotel Silivri'deki kına gecesi mekanları arasında oldukça üst sıralarda yer alıyor. Mekan, açık ve kapalı alanlarının yanında, havuz başı davet alanını da içeriyor. 1500 kişilik kapasiteye kadar çıkabiliyor. Büyük çaplı kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca, konaklama hizmeti de bulunuyor.

Deniz manzarası ile büyüleyen mekan, zarif ve modern dizaynı ile de gelin adayları tarafından tercih sebebi oluyor. Mekan, bünyesinde barındırdığı fotoğrafçı sayesinde en özel anlarınız ölümsüzleştiriliyor. After party alanına sahip olması ile eğlenceniz hız kesmeden devam edebiliyor.

Menü tadımı olanağına da yer veriliyor. Düğün pastası ve alkol servisi ile zenginleştirilen menüler 75 ile 130 TL arasında sunuluyor.

En Lüks İstanbul Havuz Başı Düğün Mekanları

İstanbul'da bulunan havuz başı düğün mekanları, evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mekanlar, geniş kapasiteleri ile konforlu bir ortam oluşturuyor. İhtişamlı dekorasyonları ile de mest ediyor. DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi, organizasyon sorumlusu gibi pek çok hizmet değerli davetiniz için sizlere sunuluyor.

Kaliteli hizmetleri ile rüya gibi bir düğün daveti geçirmeniz sağlanıyor. İstanbul'daki en lüks havuz başı düğün mekanları arasında yer alan Bof Hotels Ataşehir 50 - 100 TL, Cemile Sultan Korusu 150 - 250 TL, Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir 100 - 200 TL ve Vip Garden 40 - 90 TL arasında fiyatlarla hizmet veriyor.

İstanbul Silivri kına gecesi mekanları, geniş organizasyonlar için sizlere kapılarını açıyor. Kına organizasyonlarınıza dair her hizmete yer veriliyor. Değerli davetinizin ardından mutlu ayrılmanız sağlanıyor. Her bütçeye uyan fiyatları ile de gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Tüm kına gecesi mekanları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Loader
0
%