Tümünü Görmek İçin Tıkla

A Tango Zone

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 500
Her Şey Dahil 700

Hakkında

A Tango Zone Hakkında

Hayallerinizdeki gibi bir düğün sunmayı hedefleyen A Tango Zone düğün dans kursu, çeşitli dans türlerinde eğitimler veriyor. Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa türlerinde verilen dans eğitimlerinde en iyi performansı sergilemeniz için yanınızda bulunuyor. Dans kursu fiyatları 500 TL ve 700 TL arasında değişiyor. Uzman eğitmenler ile birlikte davet gecenize farklılık katmanıza yardımcı oluyorlar. Dans kursunun konumu ise İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor.

Dans Kursunun Özellikleri

2001 yılına kurulan A Tango Zone Millli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Dans Federasyonuna bağlı olarak eğitim veriyor. Dan Kursunun kurucusu olan Hakan Gürel Türkiye Dans Sporları Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Ayrıca Ulusal ilk Tango Hakemi unvanını taşıyor. Düğün dansı kursları içerikleri mini paket ve maxi paket başlığı altında ikiye ayrılıyor. Eğer bu iki tür eğitim yeterli gelmez diyorsanız, ek ders seçeneği ile dilediğinizce ek ders alma imkanı elde edip dilediğiniz paketle birleştirilebiliyor.

A Tango Zone Düğün Dans Kursu Fiyatları

Dans kursu 2 çeşit paket imkanı sunuyor. Düğün dansı kursları fiyatları Mini Paket 500 TL, Maxi Paket 700 TL ve Ek dersler ise ders başına 150 TL olarak fiyatlandırılıyor. Bütün paketler müzik seçimi imkanı içeriyor. Ders içerikleri ise seçilen paketlere göre farklılık gösterebiliyor. Mini pakette basit ilk dans koreografi Maxi pakette ise detaylı ilk dans koreografi eğitimi veriliyor. Mini paket eğitimi 3 adet 1 saatlik özel dersten oluşuyor. Maxi paket eğitimi de 5 saatlik özel dersten oluşuyor. Fırsatları ve fiyatları daha detaylı öğrenmek isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Profesyonel ve uzman eğitmenlerden verilen dersler, hizmetler arasında Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa dans türleri bulunuyor. Her seviyeye göre bulunan dans eğitimi imkanları kurlara ayrılabiliyor. Davet gününüzde dost ve akrabalarınızla birlikte bir dans sergilemek isterseniz farklı dans çeşitlerinde eğitim ve koreografi imkanı da bulunuyor. Ayrıca düğün gününüzü canlandırmak amaçlı gelinlik ve damatlığınız ile kıyafetli provalar yapılıyor. A Tango Zone dans kursunda ilk dans müziğiniz eğitmenler eşliğinde seçiliyor. Verilen düğün dansı kursu eğitimlerinde salon giriş çıkışları ve final pozu ile sürekli pratik yaptırılıyor.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Konak ilçesinde bulunan  dans kursuna çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşılabiliyor. Otobüs kullanarak ulaşmak isteyenler 202 ve 253 numaralı araçları kullanabiliyor. Aliağa-Cumaovası ve Tepeköy-Menemen izban hatları da ulaşım seçenekleri arasında bulunuyor. İzmir metrosu ve Karşıyaka-Pasaport vapuru ile de ulaşım sağlamak mümkün oluyor. A Tango Zone Adres Bilgisi: Cumhuriyet Blv D:No: 88 Kat: 3 35210, Konak/İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel ders, grup dersi, partnerle ders alma fırsatı veriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Verilen hizmetler arasında Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa dans türleri bulunuyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Bireysel ders, grup dersi, kıyafetli prova, ek ders alma avantajları var.

 • A Tango Zone Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  A Tango Zone Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 500 TL, her şey dahil paket 700 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%