Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tarz Dans

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Tarz Dans Hakkında

“Hayatın ritmini yakala!” mottosuyla düğün dans kursları arasında yer alan Tarz Dans, düğün günleri için birçok çeşitte ve farklı eğitmenlerden dans dersi imkanı sunuyor. Düğün dans kursu fiyatları ise 600 TL’den başlıyor. Tarz Dans Atölyesi İzmir'in Konak ilçesinde bulunuyor. %100 öğrenme garantisi verilen dersler ile birlikte her düzeyden bireye başarılı eğitimler vaat ediyor. Giriş, orta, ileri, çocuk, genç, yetişkin kategorilerinde çeşitli dans türlerinde kurslar bulunuyor.

Dans Atölyesinin Özellikleri

Tarz Dans’ın amacı çiftlerin ve düğün davetlilerinin unutulmaz bir ana tanıklık etmesi oluyor. Yapılan pratiklerin ve dans eğitimlerinin yanı sıra çeşitli olanak sunuluyor. Sunulan dans eğitimleri arasında birçok farklı temadan ve kategoriden dans bulunuyor. Düğün dansı çeşitleri arasında en çok tercih edilen Halk Oyunları, Tango, Cha-cha ve Salsa oluyor. Her bir dans türü için grup dersleri, bireysel ders seçeneği bulunuyor.

Tarz Dans Düğün Dans Kursu Fiyatları

Tarz Dans düğün dans kursu ödemeler için taksitlendirme seçenekleri ile ödeme yönetimini kolaylaştırarak yeni evlenecek çiftlerin de aile ekonomisine yardımcı olmayı amaçlıyor. Dans kursu fiyatları 600 TL’den başlıyor. Fiyat skalası dans türüne, dans süresine, koreografiye, şov ve gösteri taleplerine göre belirleniyor. Düğün dansı eğitimleri için 1 aylık eğitim sürecini ideal gören Dans Atölyesi, profesyonel dans eğitmenleri ile yeteneklerinizi açığa çıkararak dansa olan sevginizi devam ettirmeyi amaçlıyor. Düğün dans kursu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek dans okulu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Sunulan hizmetler içerisinde birçok imkan bulunuyor. Kaçırılan dersler için telafi fırsatı sunuluyor. Herhangi bir mazeret aranmaksızın, bireylerin giremediği dersler olursa diğer ders esnasında eksiklikler giderilerek üzerine pratikler yapılıyor. Bireysel, çifte özel, grup olarak şeklinde ayrılan dans eğitim seçenekleri ile çiftlere hayallerindeki düğün dansı için birçok eğitim türü sunuyor. Mekanda prova yapılarak düğün günü için çiftlerin istedikleri mükemmel performansı gerçekleştirmeleri amacıyla kıyafetlerle son prova imkanı veriliyor. Tarz Dans belirli aralıklarla düzenlediği ücretsiz dans tanıtım dersleri ve Latin Dans geceleri ile dans kursunu sosyalleşmeye ve yeni insanlarla tanışmaya açık bir atmosfer hale getiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’de şehir içi toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak isteyenler 253, 681 ve 691 numaralı otobüslerden birini kullanarak ulaşılabiliyor. Aynı zamanda alternatif diğer ulaşım yöntemlerinde Konak Tramvayı, İzmir Metrosu, Menemen-Cumaovası İzban hattı bulunuyor. Tarz Dans Adres Bilgisi: Sair Esref Bulvari No:31 Kat:1 D:101 Montrö-Çankaya, Konak/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Ücretsiz deneme seansları
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Bireysel, çifte özel, grup şeklinde dans kursu seçenekleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Çocuk ve genç kategorileri için de ders dersi imkanı sunuluyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Halk Oyunları, Tango, Cha-cha ve Salsa dersleri veriliyor.

 • Tarz Dans Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Tarz Dans Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Sair Esref Bulvari No:31 Kat:1 D:101 Montrö-Çankaya Konak/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%