Tümünü Görmek İçin Tıkla

Aydans Sanat Merkezi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Aydans Sanat Merkezi

Hayatınızın en özel gününe zarif dokunuşlar yaparak anılarınızı ölümsüzleştiren Aydans Sanat merkezi yıllardır dans ve davet alanında profesyonel olarak eğitim veriyor. İzmir - Karşıyaka ilçesinde düğün dans kursu alanında öncülük yapan akademi, profesyonel antrenörleriyle çiftlere özel eğitimler veriyor. Akademi yalnızca düğün dansınız için değil müzik seçiminden sahne koreografisine, ayakkabı seçiminden gelinlik seçimine kadar tüm süreçlerde sizlere destek veriyor. Yaklaşık 2,5 ay süren kurs fiyatları ise 400 TL den başlıyor.

Özellikleri

Tüm düğün ve davet hizmetlerini veren akademide her detay sizler için özellikle düşünülüyor. Sizlerin belirlediği gün ve saatlerde verilen düğün dansı eğitimleri yaklaşık 5 dersten oluşuyor. Ayrıca dans kurslarında eğitim sadece çifte özel olarak veriliyor. Kapsamlı bir düğün dansı düşünen çiftler için haftada en az 5 en fazla 6 saatlik bir çalışma planı hazırlanıyor. Yaşanabilecek Son dakika krizlerini önüne geçmek adına mekanda prova imkanı da bulunuyor.

Aydans Sanat Merkezi Dans Kursu Fiyatları

Yeni bir hayata adım atarken en özel gününüzün tüm detaylarını düşünen Aydans Sanat Merkezi fiyat konusunda da sizden yana oluyor. Alınan tüm hizmetlere uygun ekonomik paketler sunuyor. Sizin için hazırlanan dans koreografisi ve zaman farketmeksizin verilen Düğün dans kursu fiyatları 400 - 600 TL arasında oluyor. Ayrıca tüm düğün organizasyonunu Aydans Sanat Merkezinden alan çiftlere, düğün dansı eğitimi ücretsiz olarak veriliyor.

Sunulan Hizmetler

Bachata, Cha Cha, çifte özel koreografi, Harmandalı, latin dansları, Rumba, salon dansları, Salsa, Swing, Zeybek, Vals ve Tangoya kadar tüm dans eğitimleri Aydans Sanat merkezinde uzman antrenörler eşliğinde veriliyor. Ayrıca sadece dans alanında değil aklınıza gelebilecek tüm düğün ve davet organizasyonlarını da veren kurum profesyonel dans ekibiyle de davetlilerinize keyifli anlar yaşatıyor. Kısa dönemli kurs programlarının yanı sıra uzun dönemli programlarıyla da tüm çiftlere hitap ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren Aydans Sanat Merkezi'ne Her iki yakadan da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle toplu taşıma kullanmak isterseniz Otobüs, tren ve vapur seferleri bulunuyor. Kurumun hemen yakınında otobüs durakları bulunduğu için yürüme mesafesi oldukça az oluyor. Toplu taşıma ile gitmek isteyen çiftler 290, 543, 777, 853, 921 numaralı otobüs hatları, Karşıyaka - Üçkuyular vapuru, Aliağa - Cumaovası ve Tepeköy - Menemen İzban hatlarını kullanabiliyor. Adres:  Donanmacı Mah. Akbank Sok. No:54 Kat:2/3 Karşıyaka/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel ders, koreografi çalması ve kişiye özel program mevcut.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Catering hizmeti ve Açılış hizmetleri mevcut.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce iletişime geçilmeli.

 • Hizmet verilen şehirler?

  izmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Geleneksel ve dünya dansları haricinde Özel davet şovları; kına organizasyonları, masa aranjmanı, düğün arabası süsleme, canlı müzik, dans şovları hizmeti verilebiliyor.

 • Aydans Sanat Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Aydans Sanat Merkezi Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Donanmacı Mah. Akbank Sok. No:54 Kat:2/3 Karşıyaka

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%