Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dance'n Sport

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Dance'n Sport Hakkında

Dance’n Sport davet gününde farklılık yaratmak isteyen çiftler için düğün dansı kursları veriyor. Deneyimli eğitmenler aracılığıyla verilen derslerin fiyatları 600 TL bandından başlıyor. Dansın bir meditasyon olduğunu savunan dans kursu, sizi müzikle birlikte anın ritmine sürükleyip tüm stresinizden uzaklaştırmayı amaçlıyor. Düğün dansı için sunduğu birçok seçenek ile tercihi sizin ellerinize bırakıyor. Konumu ise İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor.

Dans Kursunun Özellikleri

Dance’n Sport çiftlere konforlu bir eğitim ortamı sunuyor. İki dans salonu, iki duş, butik bekleme alanları ve iki tuvalet ile dans eğitimi sırasında ve sonrasında kullanılmak üzere rahat bir kullanım alanı bulunuyor. Çeşitli imkanlar ile kendinizi evinizde gibi hissedebilmeniz için de mutfak alanı bulunuyor. Dans kursları için partnerli, partnersiz, grup ve özel ders olarak dilediğiniz eğitim imkanından faydalanılabiliyor.

Dance'n Sport Düğün Dans Kursu Fiyatları

Fiyatlar istediğiniz eğitimin içeriğine bağlı olarak değişebiliyor. Düğün dansı kursları fiyatları 600 TL’den başlıyor. Başlangıç, orta ve ileri seviye sınıflarından kendinize uygun olanı seçip, eğitmenler size özel programınızı hazırlayabiliyor. Daha detaylı fiyat bilgisi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dance’n Sport, Halk Dansları, Sosyal Latin Danslar (Salsa, Bachata, Merenque, Cha-Cha, Bolero), Enternasyonal Latin Danslar (Rumba, Samba, Jive, Pasadoble, Cha Cha Cha, Mambo), Modern Dans (Arjantin Tango), Ritm Terapi, Dans Terapi, Plates, Yoga türlerinde eğitimler veriliyor. Oldukça geniş olan dans seçeneği skalasının yanı sıra başka hizmetler de bulunuyor. Dans kursunda Koreografi (Sahne, Tiyatro, Müzikal, Televizyon, Defile, Fuar, Festival), Sahneleme, Organizasyon, Düğün Koreografisi, Şirket Motivasyon Dersleri de veriliyor. Burada çiftlerin düğün davet ihtiyaçları dışındaki günlük yaşantısında da yardımcı olabilecek hizmetler sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aklında İzmir dans kursuna nasıl gidilir sorusu bulunanlar için cevap oldukça çeşitli; ulaşımın birçok türü kullanılarak gidilebiliyor. Otobüs kullanmayı tercih edenler için 253, 681, 691, 921 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabiliyor. Menemen-Cumaovası İzban hattı ve Konak Tramvayı da ile ulaşım gerçekleştiriliyor. Ayrıca Alsancak-Karşıyaka feribotu da kullanılarak ulaşılabiliyor. Dance’n Sport Adres Bilgisi: 1456 Sok. No: 92 Yaşar Apt. Kat: 3 D: 5 Alsancak/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
 • Özel şov
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel dans dersi, grup dans dersi, partnerli partnersiz eğitimler, özel şov hazırlama fırsatları bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Halk Dansları, Sosyal Latin Danslar (Salsa, Bachata, Merenque, Cha-Cha, Bolero), Enternasyonal Latin Danslar (Rumba, Samba, Jive, Pasadoble, Cha Cha Cha, Mambo), Modern Dans (Arjantin Tango), Ritm Terapi, Dans Terapi, Plates, Yoga verilen hizmet türlerinde bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az bir hafta öncesine kadar iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Koreografi (Sahne, Tiyatro, Müzikal, Televizyon, Defile, Fuar, Festival), Sahneleme, Organizasyon, Şirket Motivasyon Dersleri avantajları ile ek hizmetler verilebiliyor.

 • Dance'n Sport Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Dance'n Sport Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 600 TL, her şey dahil paket 800 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

1456 Sok. No: 92 Yaşar Apt. Kat: 3 D: 5 Alsancak İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%