Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ege Life Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Ege Life Orkestrası Hakkında

Ege Life Orkestrası, İzmir Gaziemir ilçesinde çeşitli hizmetleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Düğün orkestrası, Dj ekibi, canlı sahne performansları ile eş adaylarına interaktif ve eğlence dolu saatler sunuyor. Üstelik bu orkestra ekibinden alacak olduğunuz düğün orkestrası hizmeti fiyatları sadece 3.000TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Ege Life Orkestrası içinde düğün orkestrası, fasıl ekibi, Dj, keman sanatçısı ve çello sanatçısı da barındıran geniş bir ekiple şovlarını sürdürüyor. Açık alan ve kapalı alana uygun sahne, ses ve ışık sistemleriyle hiçbir sorun yaşamadan kusursuz bir eğlence ortamı yaratılıyor. Orkestra, yerli ve yabancı müzik çeşitleriyle pop, arabesk, klasik, Türk halk ve sanat müziği, 70-80-90’lar nostaljik şarkılar, rock, elektronik müzik, hip hop, caz, yerel oyun havaları, yöresel müzikler gibi pek çok seçeneği sunuyor. Sizlerle beraber karar verilen müzik listelerinde ,konuklarınızın talepleri doğrultusunda değişikliğe de gidilebiliyor.

Ek Hizmetler

Ege Life Sanat Organizasyon solo performans yanında  Dj ekibi ile de harikalar yaratıyor. Düğün orkestrası, davul şov,  ses ışık ekipmanları, çocuklar için eğlence ortamı gibi pek çok olanak sunan ekibi tercih ettiğiniz takdirde pişmanlık yaşamıyorsunuz. Alanında en iyi müzisyenlerden oluşan düğün orkestrası, sizlerin memnuniyeti için her an yanınızda oluyor. Sadece düğünler odaklı kalmayan ekip, sünnet, kına, söz ve nişanlar, partiler ve açılışlar, mezuniyetler, toplantılar gibi pek çok organizasyonda da sahne almaya devam ediyor.

Ege Life Orkestrası DJ Performansı Fiyatları

Ege Life Orkestrası, sizlere başlangıç paketleri ve ek hizmetler barındıran geniş paketler sunuyor. Her bütçeye uygun bir paket mutlaka bulunan ekibin fiyatları 3.000TL’den başlıyorken bu fiyatlar aldığınız hizmetin çeşidi, verilen performansın süresine göre değişkenlik gösterebiliyor. Orkestranın her şey dahil fiyatları ise 5.000TL’den başlıyor. Size özel sunulan kampanyalı fiyatları öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ege Life Sanat Organizasyon, İzmir ili Gaziemir ilçesinde yıllardır hizmetini sürdürüyor. Düğün gününüzde en temel isteğiniz olan eğlenceyi karşılamak için ekibe 202, 510 numaralı otobüsler ve Aliağa-Cumaovası treni ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu dinamik ekip ile tanışmak isterseniz şu adresi takip ederek ulaşabiliyorsunuz: “Atıfbey Mh. Etiler Cd. No:17, Gaziemir, İzmir”
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Kişiye özel çalma listesi, canlı interaktif sahne performansı, karşılama müziği gibi imkanlar her şey dahil pakette sunuluyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına, söz ve nişanlar, toplantılar, mezuniyet, balo, açılışlarda yer alıyorlar.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce iletişime geçerek eşsiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Hazırlıkların tamamlanması için üç saat yeterli oluyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlerde hizmet sunuluyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Yerli ve yabancı müzik imkanı ile şehir dışında hizmet veriliyor.

 • Ege Life Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Ege Life Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Atıfbey, Etiler Caddesi No:17, Gaziemir/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%