Tümünü Görmek İçin Tıkla

Aslızen

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Aslızen Hakkında

Ünlü sanatçı Aslızen, senelerdir Sezen Aksu ve Emel Müftüoğlu gibi birçok sanatçının vokalistliğini yapıyor. Bunun yanında yazdığı şarkılarla da kendini kanıtlıyor. Oldukça başarılı sesiyle adını duyuran sanatçı, orkestrası ve vokalleriyle en değerli gününüze eğlence katıyor. Başarılı sanatçı şehrin her bir yerinden sizlere düğün orkestrası alanında hizmet sunuyor. Konak ilçesinde bulunan Profesyonel müzisyenin ve ekibi fiyatları 10.000 TL’den başlıyor.

Olanakları

Sanatçı, sahip olduğu eşsiz sesiyle en özel gecenize renk katıyor. Değerli misafirlerinizle birlikte unutulmaz bir güne imza atmanızı sağlıyor. Sahne performansında tecrübeli olan isim İzmir, İstanbul, Ankara ve Bursa’da ağırlıklı olarak hizmet verse de diğer illerde de düğün orkestrası alanında sahne alıyor. Aslızen, orkestra ekibi ile birlikte sizlere unutulmaz bir deneyim yaşamınızı sağlıyor. Aslızen, en değerli gününüzde sizlere kaliteli ve eşsiz bir gece sunuyor. Organizasyonunuzun eksiksiz ve kusursuz bir gece olması için ekibiyle birlikte özenle çalışıyor. Davetinizden önce de planlama toplantısı gerçekleştirme imkanını sunuyor. Her ayrıntı konuşarak planlanıyor. Böylece en özel geceniz dilediğiniz şekilde gerçekleşiyor. İsteklerinize ve arzularınıza önem veren Aslızen, kendi şarkı listenizi oluşturma imkanını da sizlere sunuyor. Davetinizde açık havada da performans sergileyebiliyor. Sizlerin isteği ve memnuniyeti için her şeyi planlıyor. Bunun yanında  müzik ekipmanlarını kendisi barındırıyor.

Aslızen Düğün Orkestrası Fiyatları

Yoğun bir programa sahip olan sanatçı, davetinizden en az bir ya da iki ay öncesine kadar iletişime geçebilme imkanı tanıyor. Düğün orkestrası için Aslızen’in sahne performansının başlangıç fiyatları 10.000 TL’den başlıyor. Müzisyenin sahne fiyatlandırması ise performans süresine, müzisyen sayısına ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Aslızen’in sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetleri

Aslızen, düğün orkestranız için yer alırken, en değerli gününüzde unutulmaz anlara imza atmanızı sağlıyor. Önce orkestrası ve vokalleri yer alıyor. Daha sonra da Aslızen sahneye çıkıyor ve sanatını konuşturuyor. Bunun yanında sizlere birçok olanağı da sunuyor. Davul/perküsyon şov, fasıl grubu, orkestra ve enstrüman solo performansı gibi birçok içerik sizlere sunuluyor. Aslızen, çeşitli konseptten müzikleri de düğün orkestranız için değerli gününüzde söylüyor. Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan ve daha birçok tarzdan parçayı sahnede sizlere sergiliyor. Ayrıca, farklı müzik türlerinden de şarkılar söylüyor. Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi gibi müzik seçkilerini sizlere sergiliyor. Müzik zevkiniz ve isteğiniz ne ise geceniz ona göre şekilleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aslızen, İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor olsa da, İzmir ile sınırlı kalmıyor. İstanbul, Bursa, Ankara başta olmak üzere diğer tüm şehirlerde de düğün orkestrası alanında faaliyet gösteriyor.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Şehir dışı hizmet ve orkestra her şey dahil pakette yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma ve ekipman hizmetleri bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az iki hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara başta olmak üzere tüm illerde faaliyet gösteriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Davul/perküsyon şov, fasıl grubu, orkestra ve enstrüman solo performansı bulunuyor.

 • Aslızen Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Aslızen Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 10000 TL, her şey dahil paket 11000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir - Konak

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%