Tümünü Görmek İçin Tıkla

Orkestra Allegra

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Orkestra Allegra Hakkında

Tenor Aydın Uştuk tarafından 2011 senesinde kurulan Orkestra Allegra, düğün orkestrası ve DJ alanında sizlerin en değerli gününde hizmet veriyor. Orkestradaki her müzisyen konservatuvar mezunu ve alanında uzman bireylerde oluşuyor. İzmir’in Urla ilçesinde bulunan orkestra, tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Orkestranın 7500 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Orkestranın Özellikleri

Orkestra Allegra, en önemli gecenizde müzikle sizleri kavuşturmak ve keyifli bir gece geçirmenizi sağlamak için en iyi şekilde hizmet veriyor. Orkestrada yer alan profesyonel müzisyenlerle birlikte davetinizde unutulmaz dakikalar yaşamanız sağlanıyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında uzman olan firma, sahip olduğu kaliteli ekipmanlarla davetinize renk ve eğlence katıyor. Organizasyonunuz açık alanda gerçekleşecekse orkestra açık havada da sahne alıyor. Orkestra Allegra, özel gününüzde sizlere en özel şekilde hizmet sunuyor bunu yaparken de birçok olanağı sizlerle paylaşıyor. İzmir Urla da yer alan firma, kendisini sadece İzmir ile sınırlandırmıyor ve davetiniz nerede olacaksa oraya kadar geliyor. Bunun için sadece sizlerin istemesi yeterli oluyor. Tüm gece boyunca sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatmak ve eğlendirmek için her noktayı düşünüyor. Bu yüzden de düğün öncesi planlama toplantısı gerçekleştirme imkanını sizlere sunuyor. Her noktanın üzerinde düşünüp planlama gerçekleştirilebiliyor. Gecenizin kusursuz olması için her detayın üzerinde duruluyor. Orkestra, bununla da sınırlı kalmıyor ve gecenizde istediğiniz parçaları sizler için çalıyor.

Orkestra Allegra Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Davetinizden en az iki hafta öncesine kadar Orkestra Allegra ile iletişime geçilebiliyor. Düğün orkestrası ve DJ için firmanın başlangıç fiyatları 7500 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

Ek Hizmetleri

Orkestra Allegra, davetinizde özenle hizmet veriyor ve geceniz için her hizmeti sizlere sunuyor. Firma, 6-8-10-12-14-16-18-20 ve 22 kişilik düğün orkestrası şeklinde sizlerin değerli gecesine konuk oluyor. Bunun yanında gitar, flüt, keman ve akordeon ile birlikte karşılama müziği yer alıyor. Davetiniz için dilerseniz dans gösterisi seçeneği de bulunuyor. Folklor ekipleri, dansöz ve mezdeke şovları, dans grupları seçenekleri yer alıyor. Değerli gününüzde sevdiklerinizle eğlenmeniz ve keyif almanız için her şey düşünülüyor ve sizlere sunuluyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında oldukça geniş hizmet sunan firma, davetinizde isterseniz davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ya da orkestra hizmetlerinden dilediğinizi seçme şansı tanıyor. Repertuarda da geniş yelpazesiyle konuşturan firma, her telden, dilden ve tarzdan müziği sizler için çalıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Orkestra Allegra, İzmir’in Urla ilçesinde bulunuyor. İzmir ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor. Adresi: 3264 Sok. Kalabak Mah. Çamlıbel Sitesi. No:8/50 Urla/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans ekibi
 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dans grupları, DJ, fasıl grupları, orkestra ve karşılama müzik grubu bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma, ekipman hizmetleri yer alıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Davetinizden en az dört hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir Urla da yer alan orkestra tüm Türkiye'ye hizmet verebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

 • Orkestra Allegra Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Orkestra Allegra Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

3264 Sok. Kalabak Mah. Çamlıbel Sitesi. No:8/50 Urla/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%