Tümünü Görmek İçin Tıkla

Shukar Muzika

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Shukar Muzika Hakkında

Shukar Muzika, 2010 yılından itibaren en özel gününüzde düğün orkestrası hizmeti veriyor. Uzun zamandır faaliyet gösteren firma, sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile gecenize eğlence kazandırıyor. Profesyonel müzisyenlerden oluşan düğün orkestrası, İzmir'in Konak ilçesince yer almasının yanında tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Düğün orkestrası fiyatları 3000 TL’den başlıyor.

Olanakları

En özel gününüzü müzik ile taçlandırmak istiyorsanız Shukar Muzika en iyi biçimde sizlere hizmet veriyor. Değerli misafirlerinizle birlikte unutulmaz bir gün ve doyasıya eğlence imkanı sunuyor. Alanında uzman olan müzisyenlerden oluşan firma, düğün orkestrası alanında başarılı  oluyor. Sizleri eğlendirirken gecenizde unutulmaz anlar yaratıyor. Shukar Muzika, en özel gününüzde yanınızda yer alırken sizlere en iyi biçimde hizmet sunmak için birçok olanağı da barındırıyor. İzmir’de yer alan düğün orkestrası sadece İzmir ile kendini sınırlandırmıyor. Türkiye’de yer alan tüm şehirlere de hizmet sağlıyor. Davetinizin kusursuz bir gece olması için özenle çalışıyor. Bunun için de düğün öncesi planlama toplantısı gerçekleştirme imkanını sunuyor. Hayallerinizdeki gibi gece olması için en ince detaylara kadar düşünüyor. Firma, organizasyonunuzun hayallerinizdeki gibi olması için sizlerin memnuniyetine ve isteklerine değer veriyor. Bu yüzden de şarkı listesi oluşturma imkanını sizlere sunuyor. Dilediğiniz parçalar en özel gününüzde çalıyor, geceniz eşsiz ve unutulmaz kılınıyor.

Shukar Muzika Düğün Orkestrası Fiyatları

Davetinizden en az dört hafta öncesine kadar Shukar Muzika ile iletişime geçebilmeniz öneriliyor. Düğün orkestrası için firmanın başlangıç fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Shukar Muzika’nın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetleri

Shukar Muzika, en özel gününüzde özenle hizmet veriyor. İstek parçalarınızı çalarken kaliteli enstrümanlar kullanıyor, kusursuz biçimde sizlere hizmet sağlıyor. Bunun yanında, orkestra ve solo performans da gerçekleştiriyor. Firma, birçok konsept müziği de bünyesinde barındırıyor. Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko ve Tango seçenekleriyle oldukça zengin müzik seçkilerini sizlere sunuyor. Bununla sınırlı kalmayan orkestra, çeşitli repertuar dillerinde de müziğini sergiliyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinden de parçalar söylüyor. Firma ağırlıklı olarak Pop, Caz/Blues, Funk müzik türünden ilerliyor. Düğün orkestrası alanında çeşitli ve geniş seçeneklerini sizlere sunarken en değerli gününüzde unutulmaz deneyimler yaşamanıza katkı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Shukar Muzika, İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumda bulunan firmaya toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım sağlanabiliyor. Adresi: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:7, 35220 Konak/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Ekipman
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Orkestra, sahne sistemleri, ses ve ışık hizmetleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı ve kendi müzik listenizi oluşturma hizmetleri yer alıyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir'de bulunan firma tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Orkestra ve enstrüman solo performansı seçenekleri yer alıyor.

 • Shukar Muzika Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Shukar Muzika Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:7, 35220 Konak/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%