Tümünü Görmek İçin Tıkla

Arda Türegün ve Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Arda Türegün ve Orkestrası Hakkında

Düğün gününüzü anlamlı kılan asıl şey müzik oluyor. Bu önemli günü iyi bir müzikle tamamlamak ise kusursuz bir düğün geçirdiğinizin göstergesi! Arda Türegün ve Orkestrası da İzmir ilinde yıllardır sürdürdükleri faaliyetler sonucu İzmirli çiftlerin düğün orkestrası ve Dj hizmeti olarak ilk tercihleri arasında yer alıyor. Deneyimli kadrosu ve enerjik ekibi ise düğünlerinize renk ve canlılık katmaya odaklanıyor. Bu hizmetten faydalanabilmek ise 10.000TL’den başlayan fiyatları buluyor.

Orkestranın Özellikleri

Orkestra verdiği şehir dışı hizmetleri ile de sadece İzmir ile kalmıyor pek çok şehirde de hizmet veriyor. Sizlerin tercihleri doğrultusunda düğün öncesinde toplantı gerçekleştirip müzikler belirleniyor. Düğün gününüzde ise hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan sadece dilediğinizce eğlenme imkanı sunuyor. Deneyimli kadrosu ve güncel ekipmanlarıyla eğlence sektörünü yakından takip ediyor ve sizlere gündeme uygun güncel parçalarla hizmet veriyor. Düğün orkestrası hizmeti içinde Dj imkanını da barındıran ekibi ile saatler süren bir eğlenceye çiftleri bekliyor.

Arda Türegün ve Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Repertuar çeşitliliği ve verdiği hizmet çeşitliliğine göre değişmekte olan fiyatlar mevcut olmakla birlikte Arda Türegün ve Orkestrası sizlere özel uygun kampanyalar sunuyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi paketi ile en özel gününüzde eğlence dolu anlar geçirmek isterseniz fiyatları 10.000TL’den başlıyor. Siz de DüğünBuketi ekibi adına sizlere sunulan özel fiyatları öğrenmek isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak anında fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Orkestra çeşitli alanlarda verdiği hizmetler ile düğün haricinde de pek çok organizasyonunuza hizmet verebiliyor. Eğer düğünlerinizde ‘eğlence bizim için olmazsa olmaz’ diyorsanız düğün orkestrası ve Dj ekibi ile düğünlerinizde gerçek eğlence sizleri bekliyor. Orkestra başlangıç müziği ile konuklarınızı sakin bir müzik ile karşılayabiliyor. ilerleyen saatlerde ise Dj ekibi ile eğlencenin dozunu arttırabiliyor. Yerli ve yabancı pop müzikler, sanat ve halk müziği, roman havaları, her çeşit yöreye uygun oyun havaları, arabesk, klasik müzik ve daha pek çok müzik çeşidini içinde barındırıyor. Aynı zamanda sizlerden gelen müzik listesi yanında konuklarınızın isteklerine de uyuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir merkezinde yıllardır hizmet veren Arda Türegün ve Orkestrası şehir dışı hizmet seçeneği ile bulunduğunuz her yere gelerek hizmet verebiliyor. Düğünlerin vazgeçilmezi olan düğün orkestrası ekibi ve Dj performansı ile sizleri eğlence dolu saatlerin beklediğinden emin olabilirsiniz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Ekipmanlarıyla verdiği canlı sahne performansı ile dilediğiniz ek hizmetler dahilinde düğününüz boyunca kusursuz bir hizmet veriyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına, düğün, nikah, balo, mezuniyet, söz ve nişan törenleri, açılışlar, toplantılar ve akla gelebilecek her çeşit organizasyonda hizmet veriyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2-3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  4 saat hizmet veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı hizmet imkanı bulunuyor.

 • Arda Türegün ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Arda Türegün ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 10000 TL, her şey dahil paket 11000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%