Tümünü Görmek İçin Tıkla

Barış Bilgili Orkestrası

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Hakkında

Barış Bilgili Orkestrası, düğün ve davet organizasyonlarında tüm misafirlerinize eğlenceli ve renkli dakikalar yaşatıyor. Deneyimli ekip arkadaşları ve geniş repertuvarı ile Barış Bilgili, İzmir ve Aydın çevresinde düğün orkestrası arayan çiftler için ideal bir seçim oluyor. Üstelik DüğünBuketi.com çiftlerine özel 5.000 TL'den başlayan paket seçenekleri sunuyor.

Barış Bilgili Hakkında

1996 yılından itibaren aktif müzik hayatına başlamış olan Barış Bilgili, güçlü sesi ve çıkardığı albümlerle müzik sektöründen kendini kanıtlamış isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Sanatçı ayrıca İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü'den eğitimini tamamlayarak müzik kariyerini bir üst noktaya taşımış. Ülkemizde pek çok organizasyonda yer almış olan Barış Bilgili, aynı zamanda Amerika ve Avrupa'da da sahne almıştır. 'Sarar Yine', 'Gün Batmadan' ve 'Kül' isimli eserleri ile Türkiye çapında adını duyurmuştur. Barış Bilgili Orkestrası Türkçe, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve İngilizce gibi pek çok dilde şarkılarla en özel günlerinize renk katabiliyor. Pop, müzikal, tango ve latin tarzlara oldukça hakim olan sanatçı, her tarzdan çifte müzikal anlamda hitap edebiliyor. Hareketli ve romantik parçalar eşliğinde unutulmaz bir organizasyon için siz de Barış Bilgili ile çalışabilirsiniz. Unutulmaz bir giriş dansı, arkadaşlarınızla dans koreografileri ve çok daha fazlası için orkestra ile önceden görüşüp planlama yapabilirsiniz.

Barış Bilgili Orkestrası Fiyatları

Barış Bilgili Orkestrası, DüğünBuketi.com' özel 5.000 TL'den başlayan paket seçenekleri ile öne çıkıyor. Alınan hizmetlere göre paket fiyatlarında değişim görülebiliyor. Sanatçının sitemize özel kampanyalarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Barış Bilgili ve orkestra ekibi, düğün ve organizasyonlarda yılların verdiği tecrübe ile çiftlerin eksiksiz bir eğlenceden tüm beklentilerini karşılıyor. Davet öncesi çiftlerle görüşerek onlara en uygu repertuvarı belirleyebiliyor. Ayrıca gece boyunca çiftler ve misafirlerinden gelen istek parça taleplerini de karşılayabiliyor. Dilerseniz orkestra kişi sayısında esneklik sağlayarak daha kalabalık enstrümanlı sahneler hazırlayabiliyor. Orkestra ayrıca sahne ekipmanlarını da kendisi temin edebiliyor. Yalnızca kapalı alanlarda değil, açık davet alanlarında da orkestra sahne alabiliyor. İzmir ve Aydın çevresinde hizmet veren orkestra ile davetinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nerededir?

Barış Bilgili Orkestrası İzmir, Aydın ve Kuşadası bölgelerinde hizmet veriyor. Orkestra ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilir, dilerseniz sayfamızın sağ kısmında bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

  • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    1 Ay önce.

  • Barış Bilgili Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

    Barış Bilgili Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları : Fiyatları

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İzmir

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%