Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sibel Mirkelam ve Orkestrası

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Sibel Mirkelam ve Orkestrası Hakkında

Sibel Mirkelam ve Orkestrası İstanbul Beşiktaş mevkiinde yıllardır hizmet veriyor. Aynı zamanda şehir dışı hizmetiyle de düğün yapacak olan çiftlerin mutlu günlerine enerjik ve genç ekibiyle renk katıyor. Eğlenceli saatler geçireceğinizin garantisi verilebiliyor. Pek çok organizasyon çeşidiyle birlikte evliliğe adım atan çiftlerin ise düğün orkestrası ve Dj ekibiyle yanında oluyor. Canlı sahne performansıyla eğlenceye doluluk katacak bir düğün için sadece 7.500TL ile başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

 Orkestranın Özellikleri

Alanında yıllarıdır öncü olan markalaşmış isimlerin başında gelen orkestra, genç ve dinamik ekibi ile sunduğu eğlence ve Showlar profesyonelce organize edilerek sizlere sunuluyor. Hiçbir eksiğe yer bırakmayan bu ekip en özel gününüzü daha da özel kılıyor. Sahne ekipmanları, karşılama ekipleri, ekrana yansıtarak herkese ulaşılabilir bir görüntü sağlamaları, ışık ve ses sistemi ile farklılık yaratıyor. Açık alan, kapalı alan, tekne, sahil kenarı, kır bahçesi mekânı fark etmeden her alana uyum sağlıyor. Düğününüz öncesinde sizlerle toplantı gerçekleştirerek istek ve hayalleriniz doğrultusunda bir hizmet sunuyor. Kurumsal eğlencelerde, mezuniyet balolarında, sünnet, kına, söz ve nişan, açılışlar ve akla gelen tüm organizasyonlarda ekip olarak sizlerle olabiliyor.

Sibel Mirkelam ve Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Sibel Mirkelam ve Orkestrası verdiği hizmet çeşidine ve süresine bağlı olarak sizlere çeşitli fiyatlar sunabiliyor. Bu fiyatlar içinde başlangıç paketi olan düğün orkestrası ve Dj ekibi hizmetinin fiyatı 7.500TL’den başlıyor. Sunulacak olan ek hizmetlere göre bu fiyatı 10.000 TL aralığında da görmek mümkün oluyor. Sizlere DüğünBuketi adı altında sunulan avantajlı ve özel fiyatları öğrenebilmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

“Sınırsız Eğlence” hedefi doğrultusunda sizlere hizmet vermeyi sürdüren orkestra, evliliğe atılan en önemli adımınızda düğün stresi değil eğlencesi hissetmenizi sağlıyor. Sizlere sonrasında dönüp bakacağınız güzel anılar bırakıyor. Düğün orkestrası, dj, sahne showları, davul ve bando ekibi, karşılama ekibi, düğününüze uygun konseptte sahne giyimi, her yaşa hitap eden eğlence seçeneği ile hizmetleri çeşitlenebiliyor. Pop, arabesk, jazz, nostaljik müzikler, halk ve sanat müziği, klasik müzik, yerel müzikler ve oyun havaları, roman müzikleri gibi çeşitli müzik türlerini aynı zamanda zengin repertuar diliyle sizlere sunuyor. Bu ekip Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca dillerine hâkim olarak sahne performansı gösterebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde merkezi bir konuma sahip olan Sibel Mirkelam ve Orkestrası, şehir dışı hizmet imkânı ile siz neredeyseniz oraya gelerek “sınırsız eğlence” anlayışını sizlere sunuyor. Düğün orkestrası, Dj ekibi ve pek çok hizmeti ile düğününüzde farklılıklara imza atmak istiyorsanız doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dans ekibi
 • Davul şov
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Dj temini
 • Ekipman
 • Fasıl ekipleri
 • Karşılama müzik grubu
 • Kişiye özel müzik listesi
 • Müzik grubu
 • Orkestra
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Karşılama hizmeti ile başlayarak düğün orkestrası, Dj, sahne showları, davul ve bando, sizlere özel şarkılarla düet imkanı, konsept sahne giyimi hizmetleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Sünnet, kına, söz ve nişan, toplantılar, mezuniyet baloları, açılışlar ve partiler hizmet verme türleri oluyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önceden iletişime geçilmeli.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  3 saat performans sergileniyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerde hizmet bulunuyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Şehir dışı hizmeti bulunuyor.

 • Sibel Mirkelam ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları ne kadardır?

  Sibel Mirkelam ve Orkestrası Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Beşiktaş/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%