İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları ve 2024 Fiyatları

(17 sonuç)

İzmir
Düğün Firmaları
Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları
Barış Bilgili Orkestrası
1

Barış Bilgili Orkestrası

İzmir, Bornova
5000başlangıç fiyatı
İzmir Show Band Orkestrası
3

İzmir Show Band Orkestrası

5.0
(10)
İzmir
Kapasite ve fiyat bilgisi mevcut değil
Positive Live Project
8

Positive Live Project

İzmir, Konak
10000başlangıç fiyatı
Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone
6

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

5.0
(1)
İzmir, Karşıyaka
3000başlangıç fiyatı
Orkestra Allegra
5

Orkestra Allegra

İzmir, Urla
7500başlangıç fiyatı
Dj Volkan Çelik
25
3

Dj Volkan Çelik

5.0
(1)
İzmir, Çiğli
1000başlangıç fiyatı
Aslızen
6

Aslızen

İzmir, Konak
10000başlangıç fiyatı
Pozitif Bando
12

Pozitif Bando

5.0
(2)
İzmir, Konak
1000başlangıç fiyatı
Düğün DJ
4

Düğün DJ

İzmir, Karşıyaka
750başlangıç fiyatı
Tepecik Senfoni Orkestrası
6

Tepecik Senfoni Orkestrası

4.9
(21)
İzmir, Konak
7500başlangıç fiyatı
Kare Sanat Müzik
4

Kare Sanat Müzik

5.0
(1)
İzmir, Konak
3000başlangıç fiyatı
İzmir Express Orkestrası
7

İzmir Express Orkestrası

İzmir, Bayraklı
2000başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir düğün orkestrası, DJ ve müzik grupları kiralama fiyatları düğün öncesinde çiftlerin özellikle araştırdığı konular arasında yer alıyor. Eğlenceli bir organizasyonun olmazsa olmazları arasında yer alan müzisyenler, verilen hizmete ve ekipman teminine göre farklı paket seçenekleri sunuyor. İzmir düğün orkestrası kiralama fiyatları ortalama 3000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları

İzmir düğün orkestrası kiralama başlangıç fiyatları 3.000 TL'den, her şey dahil paket fiyatları ise 5.000 TL'den başlıyor. Hem canlı hem de kalabalık bir ekip ile gerçekleşen bu organizasyonlar, çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.. Bunun yanı sıra DJ kiralama yine çiftlerin rağbet gösterdiği hizmetler arasında yer alıyor. İzmir’de bulunan en iyi düğün orkestraları ve fiyatları ise şöyle;

Orkestra

Başlangıç Paketi*

Her Şey Dahil Paket*

İzmir Show Band Orkestra

5.000 TL

7.500 TL

Tepecik Senfoni Orkestra

10.000 TL

20.000 TL

İzmir Orkestra Doğuş

800 TL

1.000 TL

Orkestra Kanaryalar

1.000 TL

1.500 TL

Sunshine Band Orkestrası

10.000 TL

15.000 TL

İzmir Express Orkestrası

10.000 TL

15.000 TL

DJ Volkan çelik

1.000 TL

1.500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatları için teklif alınız.

Uygun Fiyatlı İzmir Düğün Orkestrası

İzmir düğün orkestrası kiralama fiyatları 3.000 - 5.000 TL arasında değişiyor. Kalabalık ve profesyonel bir ekip ile hizmet sunan bu orkestralar ile birbirinden eğlenceli organizasyonlar sizi bekliyor. Müzik zevkinize en uygun repertuvara sahip orkestra ile anlaşma sağlayabilir, istek şarkı listenizi önceden ileterek gecenin akışını belirleyebilirsiniz.

İzmir Orkestra Doğuş

Profesyonel ve kaliteli içerikler sunan İzmir Orkestra Doğuş, uygun fiyat seçeneklerine sahip. Orkestra; sis şov, lazer ışıklandırma ve davul şov hizmetleri de veriyor. Orkestra Doğuş'tan düğün mekanınız neresi olursa olsun hizmet alabilirsiniz. 800 TL'den başlayan uygun fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Orkestra Kanaryalar

Orkestra Kanaryalar, her tarza uygun müzik seçenekleri ile düğün gününüze eğlence katacak! Kanaryalar, uygun fiyat seçenekleriyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu orkestra, geniş repertuvarının yanı sıra; ses, ışık, kamera gibi hizmetleri de sunuyor. Ekip 1000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile beğeni topluyor.

En İyi İzmir Düğün Orkestrası Grupları

İzmir’de hizmet veren en iyi düğün orkestraların arasında İzmir Show Band ve Sunshine Band Orkestrası bulunuyor. Tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşan bu orkestralar sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Ekipman temini konusunda destek de sağlayan orkestralar, gece boyu sahne ve ışık şovlarıyla eğlenceli bir gecenin garantisini sunuyor.

İzmir Show Band Orkestrası

İzmir Show Band Orkestrası, şehrin en ünlü ve sevilen müzik grupları arasında yer alıyor. Bu orkestra, uzun yıllar hizmet veren yerleşik kadrosu ile eğlenceli düğün organizasyonlarına imza atıyor. Dilediğiniz tarzda müzik yapabilen ekibin fiyatları 5000 TL'den başlıyor.

Sunshine Band Orkestrası

Sunshine Band Orkestrası; geniş müzik yelpazesi, alanında başarılı ve tecrübeli kadrosu ile çiftlere unutulmaz bir organizasyon yaşatıyor. Geniş repertuvarı ve her tarza uygun müzik seçenekleri ile çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Orkestra; ses, ışık ve sahne sistemleri kurulumunu yapıyor. Orkestra kiralama fiyatları ise 10.000 TL'den başlıyor.

İzmir’de Düğün İçin Müzik Grupları Fiyatları

İzmir düğün orkestrası ve müzik grupları başlangıç fiyatları 1.000 TL, her şey dahil paketler ise 5.000 TL'den başlıyor. Düğün için müzik grupları dilediğiniz tarza uygun repertuvar hazırlayabiliyor. Canlı performans sergileyen gruplar, düğün organizasyonu konusunda çiftlere destek sağlayabiliyor.

İzmir Express Orkestrası

Uzman ve deneyimli ekibi ile ve düğün müzik grupları arasında adını duyurmuş olan İzmir Ekspres Orkestrası, çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Pop, oyun havası 90’lar, 80’ler ve 70’ler pop müzik gibi birçok farklı repertuvara sahip bu grup, çiftlerin müzik zevkine göre farklı seçenekler sunuyor.

DJ Kiralama Fiyatları İzmir

İzmir DJ kiralama fiyatları bölgesinde göre değişmekle birlikte ortalama olarak 1000 TL'den başlıyor. ücretlendirmeler DJ’in sahnede kalacağı vakte göre değişim gösterebiliyor.. DJ’ler İzmir düğün orkestrası ve müzik gruplarına göre çok daha uygun fiyat seçeneklerine sahip.

DJ Volkan çelik

DJ Volkan çelik, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda düğününüzde çalmasını istediğiniz müzikleri ve tarzları belirleyip birbirinden eğlenceli şarkı listeleri hazırlıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet politikası ile DJ Volkan çelik, talep edilmesi halinde davul şov hizmeti de sunuyor. Her anında dansa ve eğlenceye doyacağınız bir gece için DJ'in fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

İzmir’de Kına Gecesi İçin Kadın DJ Fiyatları

İzmir’de kına gecesi organizasyonlarında kadın DJ kiralama hizmeti oldukça yaygındır. Kadınlar arasında yapılan eğlencede DJ’in de bir kadın olması daha çok tercih ediliyor. Kına geceleri genellikle düğüne göre daha küçük organizasyonlardır. Bu nedenle İzmir’de bulunan düğün orkestrası ya da müzik grupları yerine DJ’lik hizmeti sunan kişiler tercih ediliyor. Kadın DJ kiralama fiyatları ortalama olarak 1.000 -1.500 TL aralığında değişiyor.

İzmir Kına Organizasyon Can Vargün

İzmir kına organizasyon firmaları arasında yer alan Can Vargün, kadın DJ kiralama hizmeti de veriyor. Ses, ışık gibi teknik ekipmanların dışında talep edilen kına tahtı vb. ekipmanlara sahip bu şirket, kına organizasyonu alanını çiftlerin beklentilerine göre düzenleme hizmeti de sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'deki DJ, müzik grupları ve düğün orkestraları hakkındaki soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Düğün Orkestrası Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Düğünlerde sahne alacak orkestralar bazen mekanların kendi bünyesinde bulunuyor. Kendiniz dışarıdan alacağınız bu hizmet için 5.000 - 7.000 TL'lik bir bütçe ayırabilirsiniz.

İzmir Müzik Grupları Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Düğününüz için orkestra yerine müzik gruplarıyla anlaşabilirsiniz. Düğün müzik grupları senfonik parçalarla gecenize renk katarken fiyat aralıkları 10.000 TL'den başlıyor.

Bu yazımızda İzmir düğün orkestrası ve müzik gruplarını sizler için inceledik. Bu ekiplerin hizmetlerini sizlere sunduk. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için, sitemizde yer alan firmalar ile "ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Bol müzikli, çok keyifli bir düğün dileriz!