Tümünü Görmek İçin Tıkla

İnturlam Wedding Parties & Stories

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

İnturlam Wedding Parties & Stories Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan İnturlam Wedding Parties & Stories, kendi deyimiyle ‘’En mutlu ‘an’ larınızı unutulmaz birer ‘anı’ ya dönüştürmek için sizlerle buluşuyor. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, güzel anlarınız için ve yepyeni, özgün fikirler, konseptler üretmeye devam ediyor. Minimum 1.000 - 1.500 TL'den başlayan fiyatları ile karşınıza çıkan bu fotoğrafçı, İnturlam Prodüksiyon ve Reklam ajansı olarak da biliniyor.

Çekim Türleri

Bu fotoğrafçı, dış mekan ve düğün fotoğrafçılığı alanında yetkinliği ile kendini kanıtlayan bir ajans olmaya devam ediyor. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor ayrıca siz de bu stresli, gergin, tatlı telaşlı hallerinizi düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi çekimleri sayesinde yıllar sonra bile profesyonel çekilmiş karelerle izleyebiliyorsunuz. Nişan çekiminiz ve konsept çekiminiz profesyonel İnturlam Prodüksiyon ve Reklam Ajansı tarafından son teknoloji fotoğraf makineleriyle gerçekleştiriliyor. Sizin için de uygun olacak bir şekilde katalog çekimleri ve dış mekan çekimleri gerçekleştirilerek bu güzel ‘an’larınız ölümsüzleştiriliyor.

İnturlam Wedding Dış Çekim Fiyatları

İnturlam Prodüksiyon, düğün fotoğrafçılığı ve dış mekan kategorisinde yaptığı çekimlere göre fiyatlar değişmekle beraber minimum 1.000 TL - 1.500 TL den başlayan fiyatları ile sizlere kusursuz hizmetlerini sunuyor. En güncel fiyatlar için, DüğünBuketi güvencesi ile hemen şimdi teklif alabilirsiniz.

Olanakları

Bu firma, uzman ekibiyle sizlere geniş çekim olanakları sunuyor. Dileyen çiftler için şehir dışı, yurt dışı çekimleriyle beraber bu mükemmellik devam ediyor. Ayrıca İnturlam Wedding, çiftlere orijinal kopya fotoğraf teslimi hizmetini de 4 hafta içinde sunuyor. İnturlam Wedding ile düğün fotoğrafçılık çekimlerini gerçekleştiren çiftler, bu çekimlerden oldukça keyif alıyor, sizlerin en güzel fotoğraflarınızı karelere dökmeyi başarıyor. Firma, düğün haricinde daha farklı organizasyonlarda da çekim gerçekleştirirken en güzel içerikleri de sizlere sağlamaya devam ediyor.

İnturlam Prodüksiyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın merkezinde bulunan Çankaya bölgesindeki İnturlam Wedding Parties & Stories'e ulaşım için dilerseniz önce Kızılay istikametli metro kullanarak daha sonra 391 otobüs hattı ile direkt 317-7 hattını kullanmak isteyenler için ise 317-7 hattını kullandıktan sonra 160 otobüs hattı ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şöyledir; Mustafa Kemal Mahallesi 2143. Sokak No: 5/2 Çankaya / Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Dış çekim
 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dış çekimin arzu ettiğiniz mekanlarda gerçekleştirilmesi, yurt dışı çekim olanakları ve düğün belgeseli gibi geniş kapsamlı özellikler de burada mevcut.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Farklı dekorasyon içeriklerini bulabileceğiniz bu firma sayesinde son model dekorasyon fikirlerini keşfedeceksiniz.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Partiler, ürün çekimleri, model çekimleri, katalog çekimleri ve daha aklınıza gelebilecek her türlü farklı etkinlik burada itina ile gerçekleştirilmekte.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 haftanın ardından arzu ettiğiniz içerikler ve videolar sizlere teslim edilecektir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara genelinde hizmet sunulmakta.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Reklam filmi ve prodüksiyon işlemleri de burada gerçekleştiriliyor.

 • İnturlam Wedding Parties & Stories Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları ne kadardır?

  İnturlam Wedding Parties & Stories Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Mustafa Kemal Mahallesi 2143. Sokak No: 5/2 Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%