Tümünü Görmek İçin Tıkla

Smyrna Dans Okulu

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Smyrna Dans Okulu Hakkında

Düğün dans kursları içinde sevilen bir seçenek olan Smyrna Dans Okulu, dans eğitiminizi profesyonel eğitmenler tarafından veriyor. Dans okulu tarafından düğün dansı kursu almak isteyenler için fiyatları 400 TL’den başlamakta olup 600TL bandına kadar değişebiliyor. Aldığınız eğitimlerle birlikte, düğün dansınızla davet gününüzü süsleyip unutulmaz anlar yaratılıyor. Ayrıca Karşıyaka İzmir’de bulunan konumu ile kolay ulaşım isteyen çiftler için uygun bir lokasyonda bulunuyor.

Dans Okulunun Özellikleri

Dans 0kulu 2012 yılında kurulmuş olup çiftlere düğün dansı, modern dans ve halk oyunları alanlarında birçok eğitim imkanı sunuyor. Ayrıca düğün organizasyonlarında ekip olarak yardımcı olabiliyor. “Dans müziğin ete kemiğe bürünmüş halidir” sözüyle müziğin ritmine kapılıp kendinizi daha özgüvenli hissetleri için çiftlere destek oluyor. Düğün dansınızı eşsizleştirmek ve sahnede konuklarınızın hayran bakışlarını yakalayabilmek için alacağınız eğitim sizlere en uygun şekilde veriliyor.

Smyrna Dans Okulu Düğün Dansı Kursları Fiyatları

Düğün dansı kursu fiyatları konusunda merakta kalan çiflter için Smyrna Dans Okulu 400 TL’den başlayıp 600TL’ye kadar değişebilen fiyatları ile hizmet veriyor. Dans kursu ücretleri dersin içeriği, bireysel, grup olmasına göre farklılık gösterebiliyor. Siz de dans okulunun düğün dansı kursu için ayrıcalıklardan faydalanmak ve daha detaylı fiyat bilgisi öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Düğün Dansı, Zeybek, Vals, Salon Dansları, Latin Dansları, Zeybek, Harmandalı, Cha-cha, Bachata, Oryantal türlerinde dans eğitimleri veriliyor. Bireysel ya da grup şeklinde sınıf seçeneklerinden birini seçtiğiniz taktirde özel ya da partnerli ders alma olanağınız bulunuyor. Çifte özel koreografi hazırlanabiliyor. Müzik seçimi konusunda da çiftler yalnız bırakılmıyor. Dansa uygun müzik seçimi imkanı sağlanıyor. Dans okulu sunduğu mekanda prova olanağı ile düğün salonunuzda son provanızı gerçekleştiriyor. Böylece düğün günü gerginliğinizi atmanıza yardımcı oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dans okulunun konumu İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunuyor. Kişisel araç kullanmayı tercih etmeyecek çiftler için otobüs ile ulaşım imkanı da bulunuyor. Ayrıca Karşıyaka’da bulunan konumu ile İzmir’in en güzel ilçelerinden birinde yer alıyor. Okul kolay ulaşım isteyen çiftler için uygun bir lokasyonda bulunuyor. Smyrna Dans Okulu Adres Bilgisi: Şemikler Mh. 6258 Sk. No:49 Karşıyaka/İzmir.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekanda prova
 • Grup dans dersi
 • Kişiye özel program
 • Koreografi çalışması
 • Müzik seçimi
 • Özel ders
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Bireysel, çifte özel, grup, partnerli dans dersleri veriliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Düğün Dansı, Zeybek, Vals, Salon Dansları, Latin Dansları, Zeybek, Harmandalı, Cha-cha, Bachata, Oryantal türlerinde ders imkanları bulunuyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  2 hafta kadar.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kişiye özel koreografi hazırlama, çiftlere düğün organizayonunda yardımcı olma olanakları bulunuyor.

 • Smyrna Dans Okulu Düğün Dans Kursu fiyatları ne kadardır?

  Smyrna Dans Okulu Düğün Dans Kursu fiyatları başlangıç paketi 400 TL, her şey dahil paket 600 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Şemikler, 6258. Sokak No:49, Karşıyaka/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%