Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dünya Barış Anıtı

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Hayallerinizdeki Organizasyon için Dünya Barış Anıtı

Dünya Barış Anıtı, İzmir Bayraklı’daki özel konumu ile çeşitli organizasyonlarınızda sizleri karşılıyor. Düğün, kına, nişan, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizin yanı sıra kokteyller, kahvaltılar, iş toplantıları gibi organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapıyor. Evlilik hazırlıklarına başlayan her çift, gerçekleştireceği organizasyonun kaliteli bir şekilde planlanmış olmasını ister. Bu önemli gecede düğün sahiplerinin olduğu kadar, misafirlerin de huzuru önem arz etmektedir. Dünya Barış Anıtı, bu alanda uzun zamandır biriktirmiş olduğu tecrübeler sayesinde sizlere kaliteli hizmetin kapılarını aralıyor. İzmir’in yüksek bir bölgesinde konumlanmış olan mekân, burada etkinlik gerçekleştirecek kişilere eşsiz bir İzmir manzarası sunuyor. 500 kişiden 750 kişiye kadar organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Dünya Barış Anıtı, profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyor. Gelin ve damat adaylarını düğün konusunda en fazla yoran konulardan bir tanesi de düğün stresi olmaktadır. Düğün stresi, çiftlerin düğün hazırlıkları süresince takip etmek zorunda oldukları pek çok görevin oluşturduğu olumsuz durum olarak tanımlanmaktadır. Düğün fotoğrafçısı seçimi, müzisyenlerin ayarlanması, düğün alanının süsleme işlerinin düzenlenmesi gibi işler, gelin ve damat için stres unsuru haline gelmektedir. Günlük hayatın sorumlulukları içerisinde bu tür detaylarla ilgilenmek durumunda kalan çiftler, düğün stresi içerisine girmektedir. Ancak Dünya Barış Anıtı sayesinde bu tür endişeler içerisine girmeye gerek kalmayacaktır. Dünya Barış Anıtı, alanında uzman personeli sayesinde sizlere düğününüz ile ilgili her alanda profesyonel destek sağlıyor. Düğününüz ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olan mekân, catering hizmetleri, düğün mekânı süslemesi, yemekli-yemeksiz düğün menüleri gibi isteklerinizi değerlendiriyor. Düğün sahipleri ise Dünya Barış Anıtı’nın ekibi sayesinde rahat bir nefes alarak düğün stresinden uzaklaşıyor.

İhtiyaçlarınıza Uygun Düğün Organizasyonu

Dünya Barış Anıtı, sizlere özel sunmuş olduğu pek çok seçenek ile diğer mekânlardan ayrılmaktadır. Kır düğünü konseptinde gerçekleştireceğiniz düğün için tüm ihtiyaçlarınız bir arada Dünya Barış Anıtı’nda bulunmaktadır. Kır düğününüz için güzel İzmir’in manzarasını önünüze serebilir, dostlarınız ile birlikte unutamayacağınız dakikalar yaşayacağınız mekânda yeni hayatınıza ilk adımınızı atabilirsiniz. Bununla birlikte Dünya Barış Anıtı, sizlere bütçe konusunda da geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Düğün sahiplerine ise yalnızca, imkânları dahilinde sunulan seçenekler arasından seçim yapmak kalıyor. Düğüne katılacak kişi sayısı, düğün menüsü, orkestra ve süsleme hizmetleri gibi detaylar, düğün fiyatının oluşmasını sağlıyor. Düğün sahipleri, kendisine sunulan bu gibi çeşitli seçenekler arasından tercihlerini yaparak, bütçesi dahilinde kaliteli bir organizasyon gerçekleştirme fırsatını elde ediyor. İster bir düğün organizasyonu, ister bir mezuniyet töreni düzenliyor olun, Dünya Barış Anıtı sizlere ve misafirlerinize unutulmaz bir organizasyon vadetmektedir.

Dünya Barış Anıtı Adres / Nasıl Gidilir?

Doğa ile iç içe gerçekleştireceğiniz kır düğünü konsepti için Dünya Barış Anıtı, sahip olduğu tecrübeler ile sizlere hizmet vermektedir. Sizler de imkânlar dahilinde düğün orkestrası, catering hizmetleri, süsleme hizmetleri gibi seçeneklerden dilediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Bu sayede dostlarınız ile birlikte yaşayacağınız özel anlara Dünya Barış Anıtı imzasını atabilirsiniz. Mekân, İzmir Bayraklı Gümüşpala Mh.’de yer almaktadır. Açık adres ise Gümüşpala Mh. Org. Nafız Gürman Cd. 7171 Sk. No:203 şeklindedir. Buraya toplu taşıma ile Gümüşpala Mh. Minibüs ve otobüslerinin son durağında inerek ulaşım mümkün olmaktadır. Özel araç ile de şehre yakın konumu nedeniyle kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Düğün Buketi ayrıcalığı ile sizlere sunulan çeşitli kampanyalar, indirimler ve uygun fiyat tekliflerinden faydalanarak düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Dugunbuketi.com ekibi, sizlerin bu özel gününüzde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması için özel çabalar göstermektedir. Sizler de Düğün Buketi ile iletişime geçerek çeşitli düğün paketleri, kına paketleri veya çeşitli organizasyon ihtiyaçlarınız için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Hayâllerinizdeki düğün organizasyonunu, imkânlarınız dahilinde gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • HD
    H**** & D****

    Harika bir düğün yaptık, yeşilin en güzeli, iyi servis, sunumu ve güzelliğiyle dikkat çekiyor, sizlere de tavsiye ediyoruz.

Konum

Doğançay Mahallesi, 35510 Bayraklı/İzmir

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%