Keyf Park Event More

5.0 (3 Yorum)
None

Hakkında

Keyf Park Event More Hakkında

İzmir Balçova ilçesinde bulunan Keyf Park Event More, kır düğünü için şahane bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Mekanda hem çiftler hem de misafirlerler özenle ağırlanıyor. Güler yüzlü ekibiyle akıllara kazınan mekanda düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Keyf Park bünyesinde hem kapalı salon hem de kır düğünü için açık alan bulunuyor. 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Tüm sevdiklerinizin bu mutlu gününüzde yanında olması mümkün hale geliyor. Mekanın şehir merkezinde bulunması da artılarından biri oluyor. İstenilen her türlü organizasyon burada gerçekleştirilebiliyor. Düğün haricinde nişan, kına, söz, baby shower, toplantı, sünnet gibi davetler düzenlenebiliyor. Gerek ışıklandırması gerekse çiçeklerle süslemesi herkesin gözünü kamaştırıyor. Doğallık ve sadeliğin bir arada olduğu kır bahçesinde harika kır düğünleri gerçekleştiriliyor.

Sunulan Hizmetler

Keyf Park mekanında dekorasyon çiftlerin zevkine göre düzenleniyor. Canlı müzik ve DJ imkanı bulunuyor. Böylece sizin düzenlediğiniz müzikler de playliste ekleniyor. Tüm yemekler taptaze ve günlük olarak servis ediliyor. Menülere istenildiği takdirde ekleme ve çıkarma yapılabiliyor. Serilen kırmızı halıda yürürken çiftler adeta kendilerini prens ve prenses gibi hissediyor. Ayrıca bu günü unutulmaz kılabilmek için video ve fotoğraf çekimi imkanı da bulunuyor. İleride çocuklarınıza, torunlarınıza gösterebileceğiniz kocaman bir arşiviniz bulunuyor. Düğün salonuna adım attığınız andan itibaren her şey kayda alınıyor. Titizlikle çalışan profesyonel ekip hiçbir detayı atlamıyor. Etkinlik sorumlusu davetin tüm düzeni ile ilgileniyor. Aklınıza bir soru takılırsa daima sorularınıza yanıt oluyor.

Keyf Park Event More Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli davetler düzenlenebiliyor. Üç konseptte de kır düğünü fiyatları 30 - 50 TL civarından başlıyor. Fiyatlar kişi başı olarak belirleniyor. Yapılan düzenlemelerde ve ek hizmetler olması durumunda fiyat değişimi olabiliyor. Mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak ve size özel teklifleri değerlendirmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres Bilgisi

Keyf Park Event More mekanına ulaşım oldukça kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ulaşım kolaylılığının temel noktalarından biri şehrin merkezinde konumlanması oluyor. Çeşitli ulaşım araçları kullanılarak mekana gidilebiliyor. Adres: İnciraltı Mahallesi, Yıldız Sk. No:141, 35330 Balçova / İzmir.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (3) 5.0

  • derya

    Güler yüzlü ekibi ile samimi bir ortam öncelikle ayrıca tecrübeli olması da verilen hizmetin değerini arttırıyor. Düğünümüzün bu kadar kusursuz geçeceğini düşünmemiştik illa ki bir aksilik çıkar diyorduk ama hiç bir pürüz çıkmadı bu da ne kadar tecrübeli olduklarını gösteriyor. Doyamadığımız bir düğün oldu gece sonunda zorla pistten indik diyebilirim :))

  • Keyf Park Cafe'de açık havada nişan organizasyonu yaptk biz biraz konsept bir mekan arıyorduk açık havada da düğün yapmak istiorduk saolsunlar Keyf Park yetkilileri dekorasyonuda bizim istediğimiz gibi düzenlediler size ne kadar teşekür etsek azdır herşey istediğimiz gibi oldu :)

  • Cem

    Hizmet çok güzeldi güler yüzle karşılandık

Konum

İnciraltı Mahallesi, Yıldız Sk. No:141, 35330 Balçova/İzmir, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%