Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sebat Garden

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Sebat Garden Hakkında

Sebat Garden, yeşilin her tonunu sizlere sunan, kuş seslerinin içinde harika bir kır düğünü gerçekleştirmenizi sağlayacak oldukça güzel bir mekandır. Yoğun şehir yaşamından bunaldığımız, hayat temposunun yoruculuğun etkisinde kaldığımız günümüz yaşamında bir nefes almak ve düğününüzü kır düğünü tadında yapmak için mutlaka görülmesi gereken mekanların başında gelen bu güzel tesis; Sizi etkisi altına alacak ve hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Her yıl birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Sebat Garden, bu doğal güzelliğini deneyimi ile birleştirerek kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Mekan sunulan hizmetler ve yeşillikler içinde olmasının yanı sıra rüyalarınızı gerçekleştirmeyi büyük bir mutluluk kabul eden tesislerin başında gelmektedir. Hayatınızın en önemli ve unutulmaz günlerinde yanınızda olan mekan, bunu büyük bir şevkle yapmaktadır. Hizmet aldığınız bir tesis değil, sizin için canı gönülden çalışan bir dost gibi hizmet vermeyi önüne hedef koyan tesis, bunu yaptığı etkinlikler ile en iyi şekilde başarmıştır. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinin başında misafirlerinin kendilerini evinde gibi hissetmeleri, mutlu ayrılmaları ve tavsiye etmeleridir. Sizde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, mutlaka bu uzman ekibi tercih etmelisiniz!

En Samimi ve En Başarılı Organizasyonlar İçin

Mekan hayatınızda belki de bir kere yaşadığınız en özel ve güzel anlarınızda size hizmet sunmanın, sizi ağırlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Sizi ailenin bir bireyi olarak görüyor ve bu doğrultuda çalışıyor. Her misafiriniz onlar için özel ve önemli. Onları en iyi şekilde ağırlamak, mutlu ayrılmalarını sağlamak ve gözlerinde ki mutluluğu görmek mekan için en önemli motivasyon kaynağı. Başarılı organizasyon ekibi tüm etkinliklerinizin mükemmel geçmesi için, yoğun bir disiplin ile çalışıyor.

Sebat Garden ile Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Her türlü organizasyonlarınız için bireysel ve kurumsal olarak tercih edebileceğiniz Sebat Garden; kır düğünü, mezuniyet törenleri, kutlama, nişan, parti, gala gecesi, kokteyl, sünnet düğünü, kına, after party, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, gibi geniş yelpazede hizmet sunmaktadır.  Sunulan bu hizmetler ve daha fazlası için her saniye sizi düşünen, sizin mutluluğunuzu her şeyin önünde, üstünde tutan bu tesis olarak dikkat çekmektedir. Deneyimli yönetim kadrosu sizin istekleriniz doğrultusunda işinde uzman personelleri ile size uygun her türlü alternatifi önünüze seriyor. Hem de üstün memnuniyet anlayışı ve bütçenize uygun fiyatlar ile tüm bunlara sahip olabiliyorsunuz.

Sebat Garden Uygun Fiyat ve Sunulan İmkanlar

A’dan Z’ye hemen hemen tüm etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz Sebat Garden, kır düğünü, nişan, sünnet, kına, parti, bayi toplantısı, gala gecesi, kokteyl, açılışlar, davet ve mezuniyet törenleri başta olmak üzere deneyimi ve kalitesi ile tercih sebebi bir işletmedir. Tesis konumu ve yeşillikler içinde olması, deneyimi yanında organizasyonlarınız için gerekli olan tüm altyapıya sahiptir. Beklenmedik aksiliklerin yaşanmayacağı bir işletmedir. Sağladıkları tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışan tesis; Hem sunduğu hizmet ile mutluluğunuza mutluluk katan hem de kaliteden ödün vermeyen yapısı itibari ile güvenilir ve mümkün olan en ekonomik çözümlerin merkezidir.

Sebat Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in tercih sebebi en güzel mekanlarından biri olan Sebat Garden, kolayca ulaşılabilecek, merkezi bir konumdadır. Sebat Garden Yalı Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 490 Aliağa adresinde hizmet vermektedir.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • BB
    B****

    Mekanın organizasyon yetkilileri inanılmaz ilgililer. Daha ilk görüşmemizden sonra gerek maille gerek telefon ile bizi çok doğru bir şekilde yönlendirerek bilgilendirdiler. İletişim sıkıntısı hiç yaşamadık bu sayede de düğünümüzün konsepti tam istediğimiz şekilde gerçekleşti.

Konum

Yalı mahallesi hürriyet caddesi no:490 Sebat Garden Aliaga, Izmir, Turkey

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%