Romantika Garden

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Romantika Garden Hakkında

Masmavi bir deniz manzarasının karşısında, geniş katılımcılı bir kır düğünü düzenlemek her çiftin hayalidir. Neredeyse 30 yıllık bir deneyime sahip olan Romantika Garden, çiftlerin bu hayalini gerçeğe dönüştüren bir düğün salonu. İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan Romantika Garden, muhteşem deniz ve doğa manzarası, sahip olduğu olanaklar ve uygun fiyatlarıyla kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlardan biri. Romantika Garden kır düğünü fiyatları kişi başı 100-200TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Romantika Garden, deniz kenarında, oldukça hoş bir manzaraya sahip. Deniz ve doğa manzarasına sahip olan mekan, özellikle kır düğünü gibi organizasyonlar için güzel bir atmosfer içinde düğün yapma imkanı sunuyor. Düğünlerin güzelliğine güzellik katan bu atmosfere ek olarak, salonun iki adet yüksek kapasiteli davet salonu bulunuyor. Bunlardan biri olan açık davet alanı 750 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Kapalı davet alanıysa yüksek tavanlı ve kolonsuz salon özelliğine sahip ve 400 kişilik bir kapasiteye sahip. Bu sayede muhteşem bir manzara ve atmosfer eşliğinde kalabalık organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca mekanda mescit, çocuk bakım odaları ve oyun alanları da bulunuyor. Salon yuvarlak masalar kullanıyor. Masaların ve sandalyelerin dekorasyonunda beyaz renk hakim ve masada şamdan seçenekleri de bulunuyor. Salonun sade ama şık ve modern olan tasarımı, mekanın atmosferi ve deniz manzarası ile oldukça uyumlu olacak bir şekilde tasarlanmış.

Romantika Garden Kır Düğünü Fiyatları

Romantika Garden, sahip olduğu manzara ve sunduğu hizmetlere göre oldukça uygun fiyatlara sahip. Salonda hafta içi kır düğünü fiyatları kişi başı 100-150 TL arasında. Hafta sonuysa bu fiyat 150-200 TL civarında değişiyor. Kokteyllerdeyse 80-100TL gibi fiyatlandırmalar yapılıyor.

Sunulan Hizmetler

Romantika Garden, neredeyse 30 yıla dayanan tecrübesi sayesinde düğünlerinizin kusursuz geçmesini sağlayacak pek çok farklı hizmete ve imkana sahip. Özellikle kır düğünü konusunda başarı olan salon, uzman ekibi ve organizasyon sorumlularıyla düğünlerinizi eksiksiz bir şekilde planlıyor ve gerçekleştiriyor. Çiftlerin planlama aşamasında her türlü isteğine yanıt veren ve ihtiyaçların giderilmesine yardım eden mekan sayesinde dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmanıza gerek kalmıyor! Mekan çeşitli ve zengin bir menü listesine sahip. Dilediğiniz etkinlikte dilediğiniz menüyü seçebildiğiniz salon, menüde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor. Böylece çiftler, hem kendilerinin hem de misafirlerinin hoşlarına gidecek en iyi menüyü ortaya çıkarabiliyor. Servis elemanı ve hizmetine sahip olan mekan, profesyonel catering hizmeti de sunmakta. Romantika Garden düğünüzün eğlenceli geçmesi içinde her türlü olanağı sunuyor. İstediğiniz her türden şarkı ve müzik çalabilecek orkestra ve sanatçı temin edebilen salon, son teknolojiyle donatılmış ses, sahne ve ışık hizmetlerine sahip. Üstelik salon, volkan gösterisi ve karşılama hostesti gibi olanakları da sizlere sunuyor. Tüm bunlara ek olarak salonun düğününüzün her anını kayıt altına alacak ve düğününüzü daha da unutulmaz kılacak uzman bir fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunuyor.

Yapılabilen Diğer Organizasyonlar

Romantika Garden’da kır düğünü dışında, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü partisi, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar ve lüks davetler verilebilir.

Romantika Garden Nerededir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan salona, Fenerbahçe Mahallesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Merkezi bir konumda olduğu için ulaşımda zorlanmayacağınız salona, toplu taşımayla FB1 ve FB2 otobüs hatlarıyla veya Marmaray ile ulaşmakta mümkün. Fenerbahçe Mah. Alara Sok. No:1/2 Kalamış, Fenerbahçe Parkı Kadıköy / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Kolonsuz salon
 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Karşılama Için hostes
 • Volkan şovu
 • Menü tadımı
 • Etkinlik sorumlusu
 • Otopark
 • Düğün pastası
 • Servis elemanı
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, karşılama, fotoğraf ve video çekimi ve catering hizmetini içeriyor.

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Bir adet açık, bir adette kapalı davet alanı bulunuyor. Açık davet alanı 750 kişilik bir kapasiteye sahip. Kolonsuz salon ve yüksek tavan özelliği bulunan kapalı davet alanıysa 400 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Yuvarlak masalarının kullanıldığı salonda genelde beyaz tonları hakim. Oldukça sade ama zarif ve şık bir havaya sahip olan mekanda masada şamdan seçenekleri de bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İstanbul Kadıköy'de, Fenerbahçe üzerinde bulunan mekan deniz manzarasına sahip.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Salon DJ ve orkestra temin edebiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Salonda düğün, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar ve galalar, davetler ve resepsiyonlar düzenlenebiliyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan herhangi bir organizasyon temin edilemiyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Karşılama hostesti, menüde tadım ve değişiklik vardır.

 • Romantika Garden Kır Düğünü Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Romantika Garden Kır Düğünü Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL

 • Romantika Garden kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Romantika Garden açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Fenerbahçe Mah. Alara Sok. No:1/2 Kalamış, Fenerbahçe Parkı Kadıköy / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%