İstanbul Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi

(42 sonuç)

İstanbul
Düğün Mekanları
Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi
Üsküdar Evlendirme Dairesi
3

Üsküdar Evlendirme Dairesi

İstanbul, Üsküdar
400kapasite
230başlangıç fiyatı
Şile Evlendirme Dairesi
2

Şile Evlendirme Dairesi

İstanbul, Şile
500kapasite
250başlangıç fiyatı
Şişli Evlendirme Dairesi
2

Şişli Evlendirme Dairesi

İstanbul, Şişli
300kapasite
200başlangıç fiyatı
Bakırköy Evlendirme Dairesi
3

Bakırköy Evlendirme Dairesi

İstanbul, Bakırköy
150kapasite
140başlangıç fiyatı
Beykoz Evlendirme Dairesi
3

Beykoz Evlendirme Dairesi

İstanbul, Beykoz
300kapasite
140başlangıç fiyatı
Eminönü Evlendirme Dairesi
3

Eminönü Evlendirme Dairesi

İstanbul, Fatih
190kapasite
205başlangıç fiyatı
Büyükçekmece Evlendirme Dairesi
3

Büyükçekmece Evlendirme Dairesi

İstanbul, Büyükçekmece
300kapasite
140başlangıç fiyatı
Pendik Evlendirme Dairesi
6

Pendik Evlendirme Dairesi

İstanbul, Pendik
300kapasite
610başlangıç fiyatı
Maltepe Evlendirme Dairesi
3

Maltepe Evlendirme Dairesi

İstanbul, Maltepe
470kapasite
340başlangıç fiyatı
Bağcılar Evlendirme Dairesi
6

Bağcılar Evlendirme Dairesi

İstanbul, Bağcılar
1,000kapasite
150başlangıç fiyatı
Eyüp Evlendirme Dairesi
3

Eyüp Evlendirme Dairesi

İstanbul, Eyüp
290kapasite
150başlangıç fiyatı
Kadıköy Evlendirme Dairesi
3

Kadıköy Evlendirme Dairesi

İstanbul, Kadıköy
300kapasite
160başlangıç fiyatı

İstanbul nikah salonu ve evlendirme daireleri her yıl onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik ediyor. Şehrin iki yakasında da hizmet veren salonların bir kısmı belediyeye bağlı olarak hizmet verirken özel salon alternatifleri de bulunuyor. İstanbul belediye nikah salonu kiralama fiyatları saatlere ve davet gününe göre değişkenlik gösterse de ortalama 400 - 600 TL'den başlıyor. Özel nikah salonlarında ise kişi başı kokteylli nikah fiyatları ortalama 100 - 150 TL'den açılıyor.

İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Evlendirme Daireleri

Nikah kıymak için İstanbul’daki ilçelerin, belediyeye bağlı olan evlendirme daireleri ve nikah salonları tercih ediliyor. Oldukça gelişmiş ve yenilikçi hizmetler sunan evlendirme daireleri son teknoloji ekipmanlar ile birlikte eşsiz bir nikah deneyimi yaşatıyor.

Sophia çekmeköy, Gaziosmanpaşa Evlendirme Dairesi ve Güngören Evlendirme Dairesi büyük, şık ve rahat salonlarında sizi bekliyor. çiftlerden yoğun ilgi gören bu salonlarda aynı zamanda ikameti başka şehirde veya başka ilçede olan çiftlere gerekli belgeler ve izinler dahilinde nikah kıyma işlemi gerçekleştiriyor.

İstanbul Avrupa Yakası En Güzel Nikah Salonları

Avrupa Yakası'nın hemen hemen ilçesinde evlendirme dairesi bulunuyor. Belediyeye bağlı salonlarda oldukça avantajlı başlangıç ve her şey dahil paket fiyatları sunuluyor.

Bu bölgede hafta içi olduğu gibi hafta sonu hizmet veren nikah salonları da bulunuyor. Bazı mekanlarda kokteyl ikramları davetler de düzenlenebiliyor. 200-400 TL başlangıç paket fiyatı ile hizmet veren evlendirme daireleri her bütçeden çifte hitap edebiliyor.

Sultangazi Belediyesi Nikah İşlemleri Ücreti

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi, yeni evlenecek çiftler için modern salonlarını hizmete açıyor.

Bünyesinde bulundurduğu 3 ayrı nikah salonu ve 1.200 kişilik düğün salonu ile aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Eğer düğününüzü burada yapmayı düşünüyorsanız, önceden bunun için de gün almanız gerekiyor.

Hem nikah hem düğün organizasyonunu aynı gün içerisinde gerçekleştirmenize fırsat veren belediye, 300 TL ile 500 TL arasında değişen fiyat seçenekleri sunuyor.

Esenler Belediyesi Nikah Salonu ve Fiyatları

Esenler Belediyesi Nikah Salonu özel günlerinde çiftlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Bu salon, İstanbul nikah salonu ve evlendirme daireleri arasında cazip fiyatları ile öne çıkıyor.

Kırmızı konferans sandalyelerinin salon dekoruna şekil verdiği salonda, ışıklandırmadan ses sistemine kadar her şey yenilikçi bir düzende yer alıyor. 300 kişi ile 435 kişi arası davetlinizi ağırlayabilen nikah salonu, her şey dahil paket fiyatlarını 400 TL'den başlatıyor.

Kendine ait otoparkı da bulunan Esenler Belediye Nikah Salonu hakkında detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Eyüp Belediyesi Nikah ve Kültür Salonu Fiyatları

Ahşap detayları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eyüp Belediyesi Nikah ve Kültür Salonu, nikah organizasyonları ve konferanslar için son derece şık bir ortam sunuyor. Nikah esnasında sizin seçmiş olduğunuz müziklerin çalınması da buraya hayran olmaya yetiyor. Salon kiralama ücreti başlangıç paketlerinde 400 TL, her şey dahil paketlerde 750 TL civarında seyrediyor.

Nikah için 6 ay içerisinde çekilmiş 4 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı, aile hekiminden onaylı sağlık raporu, gerekli belgeler ve evrakların toplanması gerekiyor. Bununla birlikte çiftlerden en az birinin Eyüp’te ikamet etmesi ve çiftlerin birlikte müracaat gerçekleştirmesi talep ediliyor. 

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri ve Nikah Salonu

Fatih ilçesinde, belediyeye bağlı olarak faaliyet gösteren sosyal tesis ve nikah salonu, şehrin en ilgi gören mekanlarından biri oluyor. Şık bir dekorasyona sahip olmasıyla çiftleri kendine çeken nikah salonu, 420 kişilik bir nikah alanına sahip. 300 kişilik olan yazlık terası da düğün organizasyonunuz için oldukça uygun seçenekler arasında yer alıyor.

Çaldıkapı Sosyal Tesisleri nikah salonu kiralama fiyatları 400 TL'den, her şey dahil paketleri ise 700 TL'den başlıyor.

Anadolu Yakası'nda En Çok Tercih Edilen Nikah Salonları

Anadolu Yakası'nda hizmet veren evlendirme daireleri ve nikah salonları oldukça uygun fiyatlarla ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

çengelköy Evlendirme Dairesi, Beykoz Evlendirme Dairesi ve Maltepe Evlendirme Dairesi, Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen nikah salonları arasında yer alıyor. özel nikah salonları kişi başı fiyatlandırmalar üzerinden çalışırken, belediye salonları ortalama 450 TL'den başlayan kiralama ücretleri sunuyor.

Beykoz Belediyesi Nikah Salonu Başvurusu

Beykoz Belediyesi’ne bağlı salonda nikah töreninizi gerçekleştirmek istiyorsanız toplamanız gereken belirli evraklar bulunuyor. Başvuru sırasında çift olarak gideceğiniz merkeze teslim etmeniz gereken evrakların başında aile hekiminden evlilik için almış olduğunuz sağlık raporu yer alıyor.

Beykoz Belediyesi Nikah Salonu, bünyesinde nikah kıyılabilmesi için çiftlerden en az birinin bu bölgede ikametinin kayıtlı olması şartı koşuluyor. Ayrıca hafta içi fiyatları için 400 TL, hafta sonu içinse 750 TL gibi bir belirleme yapılıyor. 

Üsküdar Evlendirme Dairesi ve ücretleri

Beyaz ve Mavi Salon isimlerinde iki farklı nikah salonu olan üsküdar Evlendirme Dairesi, her türlü organizasyona ev sahipliği yapılıyor.

Nikah ve düğünü aynı anda gerçekleştirebileceğiniz Mavi Salon, 300 kişilik hizmet kapasitesiyle kalabalık bir organizasyon düzenleyebilmenize olanak tanıyor. Masa süsleme ve dekorasyon, ses, ışık ve sahne sistemi gibi bir düğünün yapı taşı olan imkanları size sunan evlendirme dairesi, gelin ve damada özel oda tahsis ediyor.

150 araç kapasitesi olan otoparkıyla da beğeni kazanan belediyenin evlendirme dairesi 645 TL'den başlayan kiralama fiyatları ile hizmet veriyor. 

Ataşehir Evlendirme Dairesi Nikah İşlemleri ve Fiyatları

Ataşehir Belediyesi’ne bağlı olan evlendirme dairesi, özel düğün salonlarının konforunda ve düzeninde bir planlama yapıyor.

Ataşehir Evlendirme Dairesi'nde nikah kıyabilmek için nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, 5 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, ilçe dışında ikametiniz kayıtlıysa ilgili belediyeden ‘’Evlilik İzin Belgesi’’ alınması gerekiyor. Bunlarla birlikte hafta içi fiyatı 740 TL'den başlıyor.

Kadıköy Evlendirme Dairesi & Nikah Salonu

Kadıköy Evlendirme Dairesi, gerekli belgeler ve evraklar ile başvurunuzu yaptığınız takdirde size nikah gününüzü hızlı bir şekilde veriyor.

Kadıköy Evlendirme Dairesi, 250-300 kişilik davet alanını kırmızı renkli koltuklarla dizayn ediyor. Yüksek bir zemine yerleştirilen nikah masası sayesinde tüm davetliler sizi rahatlıkla görebiliyor.

1.395 TL'den başlayan fiyatları içerisinden istediğiniz ve bütçenize uygun olanı seçerek bu imkanlara sahip olabiliyorsunuz.

Kartal Belediyesi Nikah Salonu ve Fiyatları

Kartal Belediyesi Nikah Salonu fiyatları 300 TL’den başlıyor. Belediyeye bağlı olarak hizmet veren salonda kalabalık nikah etkinlikleri düzenlenebiliyor.

İstanbul’da Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Nikah sonrası yemek organizasyonu son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul genelinde birçok farklı mekanda bu organizasyonu gerçekleştirme şansınız bulunuyor. İster bir otelde, ister bir restaurantta, isterseniz de tarihi bir mekanda bu etkinliği düzenleyebilirsiniz.

İstanbul'da nikah sonrası eğlence fiyatları menü seçeneklerine, davet gününe ve davetli sayısına göre değişebiliyor. Kişi başı 150 - 300 TL'den başlayan fiyatlarla organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Hem ekonomik fiyat seçenekleri hem de keyifli bir nikah merasimi gerçekleştirebilmeniz için İstanbul nikah salonu ve evlendirme dairelerini tercih edebilirsiniz. Gerekli belgeler, evraklar ve başvuruya uygun diğer faktörlere dikkat ederek eksiksiz bir şekilde müracaatınızı yapabilirsiniz. DüğünBuketi.com aracılığıyla rezervasyonunuzu yaptırabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular