Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kağıthane Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Kağıthane Evlendirme Dairesi

Evlilik hazırlıklarını başlatan en önemli adım olarak yüzük ve evlilik teklifinden sonra gelen nikah tarihi başvurusu işlemini sayabiliriz. Bunun için çiftlerin bağlı oldukları belediyeye giderek başvuru yapmaları gerekiyor. İstanbul ilinde, Kağıthane Belediyesinde ikamet eden çiftlerin nikah işlemleri için başvurması gereken adres ise belediye evlendirme dairesi oluyor. Kağıthane Evlendirme Dairesi nikah salonu kiralama ücretleri 200 TL’den başlıyor.

Nikah Salonu Özellikleri

Kağıthane Belediyesi Nikah Salonu, Sadabad Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı içerisinde yer alıyor. Oldukça geniş bir kapasiteye sahip olan salonda 400 kişiye kadar davetli ağırlama imkanınız bulunuyor. Kağıthane Belediyesi kokteyl salonu ile de ikramlı nikah töreni düzenlemek isteyen çiftlere olanak sağlıyor. Kültür Merkezi Nikah Sarayı kolonsuz ve yüksek tavanlı bir salon. Ferah bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz nikahınıza katılamayan davetliler için ise Kağıthane Belediyesi canlı yayın ile nikah izleme hizmeti sağlıyor.

Kağıthane Nikah Salonu Kiralama Ücretleri

Bildiğimiz gibi her yıl nikah ücretlerinde belirli oranda değişiklikler meydana geliyor. Kağıthane Belediyesi 2020 yılı nikah salonu kiralama fiyatları hafta içi 200 TL, hafta sonu ise 300 TL. Evde ya da düğün salonunda kıyılacak olan nikah fiyatları ise 440 TL olarak karşımıza çıkıyor. Otelde nikah kıyma ücreti ise 640 TL olarak belirlenmiş. Bu ücretler aile cüzdanı ile salon kiralama ve nikah memuru ücretini kapsıyor. Eğer nikahınızda kokteyl davet vermek isterseniz paketinize ek olarak 150 TL ödemeniz gerekiyor. Yabancı uyruklu vatandaşlar için farklı ücret tarifeleri uygulanıyor. Kağıthane Belediyesi Nikah Salonu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi de arayabilirsiniz.

Nikah Başvuru İşlemleri için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kağıthane Evlendirme Dairesi nikah başvurusunda bulunurken tamamlamanız gereken bazı belgeler var. Çiftlerden ikisinin de başvuru sırasında bulunması ve nüfus cüzdanının aslını ibraz etmesi gerekiyor. Ek olarak fotokopisi, 3’er tane 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ve aile hekiminden alınan sağlık raporlarını getirmeniz gerekli.Önemli olan bir diğer nokta ise çiftlerden en az birinin Kağıthane Belediyesinde ikamet ediyor olması. Eğer çiftlerden ikisi de farklı bir ilçede yaşıyorsa bu durumda izin belgesi almak gerekiyor.

Kağıthane Evlendirme Dairesi Nerede?

Nikah sarayı oldukça merkezi bir konumda, Sadabad Caddesi üzerinde bulunuyor. Kağıthane Belediyesi Nikah Salonu açık adresi ise şu şekilde: Merkez, Sadabat Cd. No:1, 34406 Kâğıthane/İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kağıthane Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Kağıthane Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 300 TL

  • Kağıthane Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Kağıthane Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%