Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eyüp Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Eyüp Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan Eyüp Evlendirme Dairesi, birçok kişinin mutluluğuna ortak oluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi hizmetinde sunduğu avantajlar ile ön plana çıkan nikah salonunda günün her saati mutlu çiftlerin kahkahaları yükseliyor. Eyüp Evlendirme Dairesi nikah salonu kiralama fiyatları 150 TL’den başlıyor. Evlendirmesi dairesi ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Pierre Loti gibi tarihte yerini almış göz kamaştırıcı mekanları bünyesinde barındıran Eyüp ilçesi, eşsiz manzarasıyla ön plana çıkıyor. Eyüp Evlendirme Dairesi bünyesinde nikah merasimleri ve konferanslar yapılabiliyor. Koyu tarçın renk konferans sandalyesi ve ahşap detaylarıyla oluşturulan sahnede dikdörtgen beyaz renk nikah masasından sarkan boncuklar göze çarpıyor. 290 kişilik nikah salonunda nikah esnasında seçtiğiniz müziği dinlemek için müzikleri flash kart ile yanınızda getirmeniz yeterli oluyor. Nikah esnasındaki fotoğraf hizmetini ise belediyenin düzenlediği ihale sonucunu kazanan fotoğrafçılar üstleniyor.

Eyüp Belediyesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Eyüp Belediyesi Nikah Salonu kiralama ücretleri güne ve saate göre değişiklik gösterebiliyor. Belediye salonu hafta içi nikah salonu kiralama ücreti 150 TL gibi uygun bir fiyata sahip. Hafta sonu nikah salonu kiralama ücreti ise 300 TL. Düğün salonu,otel veya restoran gibi yerlerde sunulan hizmet ilçe içinde 450 TL ilçe dışında ise 600 TL. Osmanlı Park nikah hizmeti hafta sonu 600 TL olarak belirlenmiş. Osmanlı Park’a ilçe dışından izinname ile gelen çiftelere uygulanan fiyat ise 1000 TL. Yabancı uyruklu bir bireyle evlilik için talep edilen resmi harç ise 850 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu belediye salonu kiralama fiyatı ise 1000 TL. Düğün salonu, otel veya restoranlarda gerçekleşen nikahlar içinse 1250 TL alınmaktadır. İzin belgesi ile başvuran çiftlerden 150 TL fark alınmaktadır. Eyüp Belediyesi Nikah Salonu içerisinde kıyılacak nikahlar için şehit, gazi ve tüm belediye personeli ve birinci derece yakınlarından sadece Aile Cüzdanı harç bedeli (140 TL) alınıyor. Ayrıca kaymakamlık veya muhtarlık onaylı fakirlik belgesiyle gelen çiftlerden belediye salonlarında kıyılan nikahlar için evlenme cüzdan bedeli hariç ücret alınmıyor.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Eyüp Evlendirme Dairesi nikah başvurusu için gerekli olan şartlar ve belgeler şunlardır:
 1. Eyüp Evlendirme Dairesine başvuruda bulunan çiftlerden birinin Eyüp sultan belediyesi ilçe sınırlarında ikamet etmesi,
 2. Çiftlerin son 6 ay içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğrafı,
 3. Çiftlerin en son medeni hali işlenmiş resimli nüfus cüzdanlarının aslı,
 4. Çiftlerin aile hekiminden aldığı onaylı sağlık raporu,
 5. Çiftin birlikte müracaatı.

Eyüp Evlendirme Dairesi Nerededir?

İstanbul’un Eyüp ilçesinde bulunan evlendirme dairesinin açık adresi şöyle: Silahtarağa Mahallesi, Silahtarağa Caddesi No:18 (Yunus gösteri merkezi yanı) Eyüp/İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eyüp Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Eyüp Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Eyüp Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Eyüp Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 290 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Eyüp Merkez, Silahtarağa Caddesi No:18, Eyüpsultan/İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%