Tümünü Görmek İçin Tıkla

Güngören Evlendirme Dairesi

5.0 (1 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Güngören Evlendirme Dairesi Hakkında

Evlilik teklifi yaptınız veya aldınız… Şimdi sıra sevdiğiniz insanla birlikte resmi bir şekilde “Evet” diyeceğiniz masaya oturmakta. Ancak bunun öncesinde yapmanız gereken hazırlıklar ve nikah işlemleri için gerekli belgeleri toplamak var. Eğer hazırlıklarınız tamamsa İstanbul, Güngören Evlendirme Dairesi ve Nikah Salonu nikah tarihi almak için başvurunuzu bekliyor. Güngören Belediyesi belirlenen nikah salonu kiralama ücretleri 150 TL’den başlıyor.

Güngören Kültür Merkezi Özellikleri

Güngören Belediyesi bünyesinde nikah kıyma işlemleri Güngören Kültür Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Güngören Kültür Merkezi konferans ve nikah salonu oldukça geniş bir kapasiteye sahip. Kırmızı konforlu koltuklar davetlileriniz için ayrılırken size şık bir nikah masası ve çiçekli süslemeler hazırlanıyor. Nikah memuru eşliğinde imzalarınızı atarken tüm davetlilerinizin rahatça görebileceği bir platformda konumlanıyorsunuz. Güngören Evlendirme Dairesi nikah salonunda klima ve havalandırma sistemi bulunuyor. Bu sayede kış ya da yaz günlerinde sıkıntı çekmeden nikah işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kültür Merkezi’nin otopark hizmeti de bulunuyor.

Güngören Belediyesi Nikah Salonu Fiyatları

İstanbul Güngören Belediyesi Nikah Salonu kiralama ücretleri hafta içi 150 TL’den başlıyor. Hafta sonu gerçekleşecek olan nikah fiyatları ise 320 TL olarak belirlenmiş. Eğer nikahın düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekanda kıyılmasını istiyorsanız bu durumda nikah ücretleri 400 TL ile 700 TL arasında değişiyor.

Nikah Başvuru İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Nikah başvurusu yapabilmek için çiftlerden her ikisinin de Güngören Evlendirme Dairesi nikah başvurularını birlikte yapmaları gerekiyor. Başvuru sırasında yanınızda götürmeniz gereken en önemli belge nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi. Ek olarak aile hekiminden ya da devlet hastanelerinden alacağınız sağlık raporu ve 4 adet en güncel halinizi yansıtan vesikalık fotoğraf gerekiyor. Bir başka önemli nokta ise çiftlerden birinin ikamet adresinin Güngören Belediyesi sınırlarında kayıtlı olması gerekiyor. Yanınızda ikamet belgesi götürerek bunu belirtebilirsiniz. Nikah için gerekli olan evraklar ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Güngören Evlendirme Dairesi Nerededir?

Güngören Belediyesi Kültür Merkezi Kemaliye Sokak üzerinde yer alıyor. Ulaşım için metro, 92M, 98G ve HT1 numaralı otobüs hatları ve minibüs hatlarını kullanabilirsiniz. Salonun açık adresiyse şu şekilde: Merkez Mah., Kemaliye Sok., No:15, Güngören, İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Güngören Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Güngören Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 320 TL

  • Güngören Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Güngören Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (1) 5.0

  • İ**** C****

    Sade bir nikah töreni planlayanlar için ideal bir salon. Uygun fiyata tam da hayal ettiğim gibi oldu her şey.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%