Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 120
Her Şey Dahil 500

Kapasiteler

Hakkında

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi, nikah törenleriniz için şık bir alan vaadinde bulunuyor. İstanbul iline bağlı olan belediyeye ait Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu sahip olduğu aura ile unutamayacağınız bir tören geçirmenizi sağlıyor. Gerekli evraklar ile başvuru yapacağınız nikahınız için davet alanını kiralama işlemi de gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için kiralama fiyatları konusunda da son derece makul aralıklar sunan evlendirme dairesi, nikah işlemlerinizi en az maliyetle kapatmanıza destek oluyor.

Gerekli Belgeler ve Evraklar

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi evlilik, nikah işlemlerini geçerli kılmak için başvuru aşamasında bir takım belgelerin toplanmasını sizden istiyor. Bunların önceliğinde sizleri çift olarak müracaat etmeye davet ediyorlar. Bu süreçte teslim etmeniz gereken evraklar şu şekildedir: Nüfus kayıt örneği, muhtarlıktan ikamet senedi ve nüfus cüzdanı sureti ve sağlık raporu. Bunlara ek olarak vesikalık ve kimlik fotokopisi eksiksiz şekilde evraklar arasında olmalıdır. Eğer ikametiniz ilçe dışındaysa, kayıtlı olduğunuz belediyeden izin belgesi almanız gerekiyor. Belirlediğiniz şahitlerin de nüfus cüzdanları ile birlikte sizinle birlikte kayıt oluşturmaları gerekiyor.

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi nikah fiyatları hafta içi 120 TL, hafta sonu ise 500 TL olarak belirleniyor. Düğün alanında nikah işlemlerinin gerçekleştirilmesi için talepte bulunursanız sabit fiyat 500 TL’dir. Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu içerisinde nikahınızı sade ve şık bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, randevu işlemleri için ilk adımı atabilirsiniz.

Özellikleri

Yüksek bir platform üzerine yerleştirilen nikah masası ile davetlilerin tam karşısında oturuyorsunuz. Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu adıyla da bilinen Sultanbeyli Evlendirme Dairesi, davetlileri şık ve gösterişli bir alanda ağırlıyor. Mimari olarak oldukça dikkat çeken bir davet alanı sunan nikah salonu, her açıdan davetlilerin sizi görmesini sağlayacak dizayna sahip oluyor. 100 ile 150 kişisinde davetli ağırlayabilecek bir alan sunuyor. Gelinlerin hazırlanması için oda tahsis eden evlendirme dairesi, oda içerisinde ayrı tuvalet imkanıyla da konforlu bir alan yaratıyor.

Nerede?

İstanbul şehrinin Sultanbeyli ilçesinde yer alan Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu, her noktadan kolay ulaşılabilir bir lokasyonda yer alıyor. 131B, 131YS, 132M, 132V ve 320A numaralı otobüslerle şehrin yer yerinden gidilebiliyor. Aynı zamanda BL-401 minibüsüyle de doğrudan ulaşım sağlanabiliyor. Özel aracınızla gidecekseniz açık adrese göre ilerlemenizde fayda var. Adres: Battalgazi, Kubbe Cd. No:8, 34935 Sultanbeyli / İstanbul.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Fotoğraf köşesi
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kırmızı ve dore renklerin ağırlıkta olduğu nikah salonu bulunuyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan kendi istediğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Sultanbeyli Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Sultanbeyli Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 120 TL, her şey dahil paket 500 TL

 • Sultanbeyli Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Sultanbeyli Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%