Tümünü Görmek İçin Tıkla

Sarıyer Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Kapalı salon Kapalı salon

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Sarıyer Evlendirme Dairesi

Eğer Sarıyer ilçesinde yaşıyorsanız ve ikametiniz de buraya kayıtlıysanız, düğün ve nikah için İstanbul şehrinin en avantajlı nikah salonlarından biri olan Sarıyer Evlendirme Dairesi öncelikli seçiminiz olabilir. Hem nikah törenleri hem de çeşitli etkinlik ve törenlerin gerçekleştirilebileceği davet alanı kusursuz bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Sarıyer Belediyesi'ne bağlı nikah salonu kiralama fiyatları de oldukça uygundur. Sade ve şık nikah töreni veya düğün arzu ediyorsanız burası tam size göre!

Özellikler ve Sunulan Olanaklar

Sarıyer Evlendirme Dairesi nikah salonu büyük ve geniş bir alana sahiptir. 360 kişilik bir davet listesi oluşturmanıza imkan tanıyan salonu ile kalabalık bir tören gerçekleştirebilirsiniz. Modern bir dizayna sahip olan salonda nikah masası yüksek bir kürsü üzerinde konumlanıyor. Aynı zamanda salonun tiyatro ve sinema dizaynına uyarlanmış olması ile koltuklar yükselir şekilde yer alıyor. Böylece salonun her açısından nikah masası kusursuz bir şekilde görünüyor. Takı töreni, küçük çaplı kutlamalar ve nikah öncesi ve sonrası için kokteyl alanı bulunduran Sarıyer Nikah Dairesi, fotoğraf çekimi için kendi anlaşmalı olduğu fotoğrafçıyla çalışmanıza aracı oluyor. Nikah ve düğünü bir arada yapmak isterseniz 600 kişilik bir balo salonu da tercihinize sunuluyor. Kokteylli ve yemekli bir düğün, nişan daveti için de burayı tercih edebilirsiniz.

Gerekli Belgeler Nelerdir?

Düğün ya da nikahınız için müracaat edeceğiniz Sarıyer Belediyesi, farklı gereklilikler sunabiliyor. Türk vatandaşı veya yabancı uyruklu olmak üzere farklı evraklar talep edilebiliyor. Türk vatandaşları için nüfus cüzdanı, vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu yeterli oluyor. Yabancı uyruklu vatandaşlar ise başvuru için sağlık raporu, evlenme ehliyet belgesi, fotoğraf ve pasaport aslı ile birlikte konsolosluktan ilgili belgeleri temin etmelidirler.

Sarıyer Evlendirme Dairesi Nikah ve Düğün Fiyatları

Sarıyer Evlendirme Dairesi hafta içi nikah salonu kiralama fiyatları için 200 TL talep ederken hafta sonu 400 TL talep ediyor. Dış mekan organizasyonlar için belirlenen fiyatları ise hafta içi veya hafta sonu fark etmeden 950 TL olarak yer alıyor. Eğer kokteylli bir nikah veya düğün düzenlemek istiyorsanız DüğünBuketi aracılığıyla salonla iletişime geçebilir ve randevu işlemlerin başlatabilirsiniz.

Nerededir?

Darüşşafaka Metro İstasyonu üzerinde konumlanan Sarıyer Nikah Dairesi merkezi konumuyla kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Şehir içi tüm toplu taşama araçları ile kolayca gidilebilen nikah salonu, Derbent Mahallesinin girişinde yer alıyor. Açık adres: Darüşşafaka Mah. Akgün Cad. No:1 Sarıyer/İstanbul (Darüşşafaka Metro Üstü).
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Klima
 • Kokteyl menü
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Nikah merasimi, kokteyl servisi, evlilik cüzdanı ve salon kiralama hizmetleri bulunuyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Salon dışı fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

 • Sarıyer Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Sarıyer Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 200 TL, her şey dahil paket 400 TL

 • Sarıyer Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Sarıyer Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 600 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Darüşşafaka Mah. Akgün Cad. No:1 Sarıyer/İstanbul (Darüşşafaka Metro Üstü)

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%