Tümünü Görmek İçin Tıkla

Büyükçekmece Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Büyükçekmece Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki en çok rağbet gören evlendirme salonlarından birisi de Büyükçekmece Belediyesi’ne bağlı nikah dairesi. Büyükçekmece’nin en geniş olanak yelpazesine sahip spor komplekslerinden World Point Yaşam Merkezi’nde bulunan Büyükçekmece Evlendirme Dairesi, fiyatları ile de sizleri şaşırtacak. Ortalama olarak 140 TL’den başlayan nikah sarayı kiralama fiyatları ve mekanın olanakları hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Avantajlar

Büyükçekmece Nikah Salonu, kokteyl davetler için geniş bir fuaye alanı ve ortalama 300 kişilik bir nikah salonu bulunuyor. Bütün bu davet mekanları modern ışıklandırma - ses ve sinevizyon seçeneklerine sahip. Buna ek olarak, mekanın 100 - 200 araçlık bir otoparkı da bulunmakta. Sandalye ve masa süslemesi gibi dekorasyona ve planlamaya dair seçenekler için mekanın dışından organizasyon firması temin edebilirsiniz. Büyükçekmece Nikah Salonu, çok profesyonel ve bir o kadar da dinamik bir görüntü kayıt ekibi mevcut. Bu nedenle, mekanın dışından ayrıca bir fotoğraf video ekibi temin etmeyle uğraşmayacaksınız. Bu profesyonel ekip ve kullanılan son model teknik ekipmanlar sayesinde, en özel gününüz ölümsüz kılınacak.

Büyükçekmece Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Büyükçekmece Nikah Salonu hafta içi mesai saatlerinde düzenlenecek nikah davetleri için başlangıç paketi söz konusu. Eğer bu paket kapsamında bir nikah gerçekleştirmek istiyorsanız, sizlerden yalnızca 140 TL fiyatları ile bir evlilik cüzdanı ödemesi alınmakta. Mekanın sizlere olanak verdiği bir diğer nikah paketi ise her şey dahil paket. Bu paket ile fotoğraf ve video çekimi, dışarıdan catering firması ile anlaşma olanakları mümkün. Kokteyl davetleri de bu paket dahilinde organize edebilirsiniz. Büyükçekmece Nikah Salonu, kapsamlı bir paketin ücretleri ise ortalama 400 - 500 TL ile gayet makul seviyelerde.

Başvuru Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyükçekmece Nikah Salonu ile başvuru için evlendirme memuruna yalnızca pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri mesai saatleri içinde müracaat edebilirsiniz. Sizlerden istenen belgelerin geçerlilik süresi, yalnızca 6 ay. Peki, nikah başvuruları için hangi evraklar gerekli? Nüfus cüzdanı fotokopisi, aile hekiminden alınacak fotoğraflı sağlık raporu ve 5 vesikalık fotoğraf, gerekli belgelerden. Eğer ikametgah adresiniz Büyükçekmece değilse, kendi ikamet yerinizden Evlilik İzin Belgesi almalısınız.

Büyükçekmece Nikah Salonu Nerededir?

Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nin hemen yanında konumlanan Büyükçekmece Evlendirme Dairesi, otobüsle ulaşım mümkün. Avcılar güzergahlı 400A, Yakuplu güzergahlı BL109, Avcılar Metrobüs güzergahlı 76G otobüs hatları, 300 metre ilerideki otobüs durağından geçmekte. Geniş bir otoparkı olan bu mekanda özel araçla ulaşmak isteyenler için de açık adresi belirtelim: Pınartepe Mah. Orhan Gazi Cad. No:27, 34500 Büyükçekmece / İstanbul.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    Etkinlikten en az üç hafta öncesinden iletişime geçilmesi tavsiye ediliyor.

  • Büyükçekmece Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Büyükçekmece Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Büyükçekmece Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Büyükçekmece Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Pınartepe Mah. Orhan Gazi Cad. No:27, 34500 Büyükçekmece / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%